IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Нито едно от двете.Даже ви съжалявам в известна степен.Първо на глупостта,после за това което идва.

    Иначе форума е със свободен достъп и като такъв всеки може да пише каквото и колкото си поиска стига да спазва правилата.
    Това ,че на някой не му харесват мненията ми е през оная работа .Това е .Други въпроси ?
    Боже, колко мъка има по тоя свят Боже.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Това от загриженост за нас ли го правиш или от завист ?
      Нито едно от двете.Даже ви съжалявам в известна степен.Първо на глупостта,после за това което идва.

      Иначе форума е със свободен достъп и като такъв всеки може да пише каквото и колкото си поиска стига да спазва правилата.
      Това ,че на някой не му харесват мненията ми е през оная работа .Това е .Други въпроси ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Къде виждаш да рева ... ?

        ...ще уточня
        Сега сте отляво,да.Угоени и готови за кланица.Но първо ще ви подстрижат
        Бруталното рали тепърва предстои!
        Last edited by aleks262; 24.11.2021, 11:57.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Къде виждаш да рева ... ?

          ...ще уточня
          Сега сте отляво,да.Угоени и готови за кланица.Но първо ще ви подстрижат
          Това от загриженост за нас ли го правиш или от завист ? Радвай се бе момче, че цените на акциите растат ! Какво е това плюене по растежни акции и участници не мога да разбера ! Остави ни да си загубим парите ! Готови сме и да ни стрижат ако трябва, доволен ли си ?

          Коментар


          • Ааа, да. Точно този беше звездата на пазара, която не е чувала за SAP.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Не би ли трябвало да сме отляво засега, а ревльо?
              Къде виждаш да рева ... ?

              ...ще уточня
              Сега сте отляво,да.Угоени и готови за кланица.Но първо ще ви подстрижат
              Last edited by RUBLA; 24.11.2021, 09:42. Причина: Спазвайте добрия тон!

              Коментар


              • Освен това можеш да добавиш и други колеги, с които винаги ми е приятно да сме в една акция.....
                А ти сигурно правиш снимката? Защото нямаш нито пари, нито кураж да участваш Давай и гифчета.Нещо напоследък ги пропускаш
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Подготви се за подстригване даже набързо ви номерирах хахах

                  Не би ли трябвало да сме отляво засега, а ревльо?
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Петрунчо, посоката е яко нагоре. Мисля, че шейсе кинта до Коледа е най-малкото, което може да се случи на тази артия.
                    Бегай легай и по-малко завиждай!
                    Подготви се за подстригване даже набързо ви номерирах хахах

                    Last edited by petrg5s; 24.11.2021, 07:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                      Нормален ли си, първия ден във Франкфурт цената беше 32лв, имаше прекъсване заради достигане диапазона. Бяхте се покрили като лалугери.
                      Тук от 25 сега е 27. Болни фантазии за спад имате.
                      От една година ги четем такива знахари.
                      Ей сега спрели, туй което спря е търговията, щото НЯМА КОЙ, има един умрел "маркет-мейкър" с 5 пършиви акции напред-назад
                      Втория ден във Фра и провисна като сопол. Беше квото беше, сега какво чакаме - листване на Марс? Да ви светна - тия листвания струват ПАРИ - те тия ПАРИ, дето сте ги платили за въздух в балон

                      Единия писал че Латерко е реклама на БФБ. Не е прав, Латерко е цялото БФБ хахахаха, толкова са и оборотите на мижавата борса

                      Коментар


                      • Хора,
                        ​​​​​​спрете да отговаряте на комплексираните хейтъри и те сами ще престанат да пишат.
                        ​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                          Аз ли съм нормален или глупаците държащи балон с горещ въздух поскъпнал с 600% за кратко време и бълнуващи нови 100000% ,щото видиш ли бил някакъв супер световно неизвестен шит ?
                          Петрунчо, посоката е яко нагоре. Мисля, че шейсе кинта до Коледа е най-малкото, което може да се случи на тази артия.
                          Бегай легай и по-малко завиждай!

                          Коментар


                          • Стига с тоя хейт ! Алтерко е реклама за цялото БФБ. За всички е добре да има добри резултати и да расте акцията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение

                              Приятна вечер, младеж. . тук съм от 20 години, Знам ти мурафетите и на вси светии даже,
                              Иди да разпъваш акордеона и не се занимавай с виртуални интервенции в повече от едно изречение!
                              Разбрахме те достатъчно добре !
                              Тази вечер яко го разтягам Оттук нататък ще ви гледам сеира

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                                Нормален ли си
                                Аз ли съм нормален или глупаците държащи балон с горещ въздух поскъпнал с 600% за кратко време и бълнуващи нови 100000% ,щото видиш ли бил някакъв супер световно неизвестен шит ?
                                Last edited by petrg5s; 23.11.2021, 20:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X