IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Нормално е да направи корекция до нулата, като по пътя одруса маймуните от клона. Което не е уникално, нито временно
    Е айде,де ...чак па до нулата.....все пак има един махагон....айде поне до 5 лева?
    Last edited by B.Graham; 26.11.2021, 12:18.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Днес е деня на кретените

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Мен точно това ме притесняваше.. дали излизането там няма да съвпадне с някой корекция на ДАХ. Е, случи се точно така.. Но мисля че ще е временно и после сме нагоре.. Нормално е да направи корекция.. ралито от 17,30 до над 28 беше уникално
        Нормално е да направи корекция до нулата, като по пътя одруса маймуните от клона. Което не е уникално, нито временно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Мен точно това ме притесняваше.. дали излизането там няма да съвпадне с някой корекция на ДАХ. Е, случи се точно така.. Но мисля че ще е временно и после сме нагоре.. Нормално е да направи корекция.. ралито от 17,30 до над 28 беше уникално
          Това рали до 28 беше измамно, за да ви заблуди за тренда.
          Тепърва, всичко що се е водило "растежно" ще бъде смачкано като цена (Вижте ЗООМ за една година -55%). Абсурността няма дълъг срок на годност.
          Къде е ЗООМ къде сте вие, та вие даже не сте растежно, но надуто като за "растежно"?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Голямо драчене тук, а не коментирате отчета!?!? Хубав ръст на печалбата
            Ж. Нетна печалба за периода 2-0454-2 10046 5334
            Черния петък започна: https://shop.shelly.cloud/ , дано чуем и хубави новини другата седмица!


            п.п. има и съобщение на инфо-борда за другарите във Франкфурт - да видим някой поглежда ли към тази акция там...

            п.п.п. Първите два документа за Кю3(на сайта на Алтерко) за съжаление не се отварят(надявам се да ги оправят бързо, за да не се червят пред чужденците )

            3rd Quarter
            Quarterly Financial Statements
            Accounting Policy and Notes


            Това, че не казваш нищо за ПРОДАЖБИТЕ И РАСТЕЖА, значи ли че вече не сте растежни?
            Някой с познания да каже, откога т.н. Растежни компании (никога не бих сложиш Лещерко в тази категория) се гледат по Печалба? Какво значение има печалбата на този етап на компания? За Бога, след като е растежна, каква е тази камара от кеш, който да стои на купчина и да не работи?
            Това за мен е БАЙ ГАНьо на ЛОВ ЗА ЕДНОРОГИ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Е нали е черен петък де, има разпродажба и при акциите
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                Много
                Е, ти и при предната корекция от 20 до 17 пак така се кефеше, ама си остана само с празната радост.. /по-точно злорадство/ и празната торбичка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                  DAX-а е 3,5% надолу, кой там ще мисли за алтерко
                  Мен точно това ме притесняваше.. дали излизането там няма да съвпадне с някой корекция на ДАХ. Е, случи се точно така.. Но мисля че ще е временно и после сме нагоре.. Нормално е да направи корекция.. ралито от 17,30 до над 28 беше уникално

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    DAX-а е 3,5% надолу, кой там ще мисли за алтерко
                    Е нали е черен петък де, има разпродажба и при акциите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                      Кефи ли те посоката
                      Много

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                        Франкфурт май направи мечешка услуга на акцията.
                        Чакай сега ние сме там, където бяхме миналия петък, айде само 40 ст надолу. Аз се съмнявам че някой е имал свръх очаквания и потенциален нов 50% ръст само за седмица, сега е теста с черния петък и Q3. До резултатите от петъка мисля ще сме в рейндж.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Така като гледам довечера ще имам повод да разпъна акордеона
                          И каква ще е музиката, тъжна или весела ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                            Франкфурт май направи мечешка услуга на акцията.
                            DAX-а е 3,5% надолу, кой там ще мисли за алтерко

                            Коментар


                            • Франкфурт май направи мечешка услуга на акцията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Така като гледам довечера ще имам повод да разпъна акордеона
                                Кефи ли те посоката

                                Коментар

                                Working...
                                X