IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
    Чудо, чудо на Франкфурт! Мега-ликвидното чудо вече има сделка с НУЛА акции обем
    15:31:49 12.80 0 0.00
    Сигурно маркет-мейкъра иска да продаде на 12.80, ама са му свършили акциите или пък никой не иска да си купи

    Коментар


    • Чудо, чудо на Франкфурт! Мега-ликвидното чудо вече има сделка с НУЛА акции обем
      15:31:49 12.80 0 0.00

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        На меченцата съм им казал да си купят вазелин!
        Акцията падна на Фра още, дай адрес да ти пратим вазелина Дотук си 20% назад за 2 дни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Е айде,де ...чак па до нулата.....все пак има един махагон....айде поне до 5 лева?
          5 лева ? От мен да мине, черпя по едно малко всичките мазохисти тука, 5 лева на глава де не съм ги дал

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Пак чакаше в ниското и пак не успя да купиш.
            От много дрънкане на глупости във форума пак си валат.
            Валат или не, довечера ще разпъва

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              И за купилите на 28 е било уникално преживяване
              Пак чакаше в ниското и пак не успя да купиш.
              От много дрънкане на глупости във форума пак си валат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                Къде е ЗООМ къде сте вие, ....
                Тогава защо ги сравняваш?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • На меченцата съм им казал да си купят вазелин!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    Това рали до 28 беше измамно, за да ви заблуди за тренда.
                    Тепърва, всичко що се е водило "растежно" ще бъде смачкано като цена (Вижте ЗООМ за една година -55%). Абсурността няма дълъг срок на годност.
                    Къде е ЗООМ къде сте вие, та вие даже не сте растежно, но надуто като за "растежно"?!?
                    Груйка, пий си пиенето и стига си ревал с всичка сила във форума.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Мен точно това ме притесняваше.. дали излизането там няма да съвпадне с някой корекция на ДАХ. Е, случи се точно така.. Но мисля че ще е временно и после сме нагоре.. Нормално е да направи корекция.. ралито от 17,30 до над 28 беше уникално
                      И за купилите на 28 е било уникално преживяване

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                        Нормално е да направи корекция до нулата, като по пътя одруса маймуните от клона. Което не е уникално, нито временно
                        Е айде,де ...чак па до нулата.....все пак има един махагон....айде поне до 5 лева?
                        Last edited by B.Graham; 26.11.2021, 12:18.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Днес е деня на кретените

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Мен точно това ме притесняваше.. дали излизането там няма да съвпадне с някой корекция на ДАХ. Е, случи се точно така.. Но мисля че ще е временно и после сме нагоре.. Нормално е да направи корекция.. ралито от 17,30 до над 28 беше уникално
                            Нормално е да направи корекция до нулата, като по пътя одруса маймуните от клона. Което не е уникално, нито временно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Мен точно това ме притесняваше.. дали излизането там няма да съвпадне с някой корекция на ДАХ. Е, случи се точно така.. Но мисля че ще е временно и после сме нагоре.. Нормално е да направи корекция.. ралито от 17,30 до над 28 беше уникално
                              Това рали до 28 беше измамно, за да ви заблуди за тренда.
                              Тепърва, всичко що се е водило "растежно" ще бъде смачкано като цена (Вижте ЗООМ за една година -55%). Абсурността няма дълъг срок на годност.
                              Къде е ЗООМ къде сте вие, та вие даже не сте растежно, но надуто като за "растежно"?!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Голямо драчене тук, а не коментирате отчета!?!? Хубав ръст на печалбата
                                Ж. Нетна печалба за периода 2-0454-2 10046 5334
                                Черния петък започна: https://shop.shelly.cloud/ , дано чуем и хубави новини другата седмица!


                                п.п. има и съобщение на инфо-борда за другарите във Франкфурт - да видим някой поглежда ли към тази акция там...

                                п.п.п. Първите два документа за Кю3(на сайта на Алтерко) за съжаление не се отварят(надявам се да ги оправят бързо, за да не се червят пред чужденците )

                                3rd Quarter
                                Quarterly Financial Statements
                                Accounting Policy and Notes


                                Това, че не казваш нищо за ПРОДАЖБИТЕ И РАСТЕЖА, значи ли че вече не сте растежни?
                                Някой с познания да каже, откога т.н. Растежни компании (никога не бих сложиш Лещерко в тази категория) се гледат по Печалба? Какво значение има печалбата на този етап на компания? За Бога, след като е растежна, каква е тази камара от кеш, който да стои на купчина и да не работи?
                                Това за мен е БАЙ ГАНьо на ЛОВ ЗА ЕДНОРОГИ

                                Коментар

                                Working...
                                X