IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


    Бруталното рали тепърва предстои!

    Коментар




    • Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Знам какво искаш да кажеш,но нека кажем ,че МОЖЕ Без да издавам как
        Тая тема я превърна в студио Х.

        Коментар


        • https://shop.shelly.cloud/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
            Сам би трябвало да знаеш, че не можеш за 3 дни търговия и почти никой или да речем 100 макс купили да се говори за технически анализ и т,н, трябват ти месеци информация за да може да виждаш каквото и да било, това е като на дневна база да гледаш EUR/USD и със 2 свещи пък дори и 14 да направиш какъвто и да е анализ, но продължаваш да виждаш фигури и сигнали от първия ден. Рано е още за тия неща но съм съгласен, че след като видиш 2-3 месеца поне и пак не е казано, че е достатъчно да кажеш, че нещо може да се вижда.
            И то пак при условие че има достатъчно обеми. Не тръгвай с рогата напред постоянно
            Знам какво искаш да кажеш,но нека кажем ,че МОЖЕ Без да издавам как

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Ами Бат Пеше ,питай "ловеца" на дъна,също имаше и един друг, уж тех.анализатор,но левел минус 1 ,ти ли беше нз,но ................


              обем има,но е ЧЕРВЕН (разтоварват самосвалите) .Нали си спомняш петък урока ми за обема през "зеления ден" .Ами всичко се потвърждава на 100% ... Ще трябва пари да ви взимам вече за уроците

              И още нещо, днес ще имаме втория по големина дневен червен обем (а,може и първи) откакто е лисната .......А е още 12:30...

              Не е препоръка



              https://i.imgur.com/NuEnkbZ.jpg
              Сам би трябвало да знаеш, че не можеш за 3 дни търговия и почти никой или да речем 100 макс купили да се говори за технически анализ и т,н, трябват ти месеци информация за да може да виждаш каквото и да било, това е като на дневна база да гледаш EUR/USD и със 2 свещи пък дори и 14 да направиш какъвто и да е анализ, но продължаваш да виждаш фигури и сигнали от първия ден. Рано е още за тия неща но съм съгласен, че след като видиш 2-3 месеца поне и пак не е казано, че е достатъчно да кажеш, че нещо може да се вижда.
              И то пак при условие че има достатъчно обеми. Не тръгвай с рогата напред постоянно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Затова казах "Довиждане" а не "Сбогом". Веднъж съм го правил, може и втори път
                Д О В И Ж Д А Н Е -- предпоследната сричка е ДА ,но последната сричка е НЕ ! / не е моя мисъл - от песен на Сигнал е! /
                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  ps. Греъме - попътен вятър и никога не казвай никога, И добре си дошъл, когато изконсумираш ръста от другите хартишки и усетиш че тука пак ще е по-перспетктивно за профит
                  Затова казах "Довиждане" а не "Сбогом". Веднъж съм го правил, може и втори път
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Дами и Господа, днес е готин ден.
                    И понеже чак сега се сещам за разни Николаевци ми се прищя неволно да поздравя Ники Мартинов с Именния ден!
                    Да е жив и здрав и да разбива борсата с велики дружества като алтерко
                    А кои са велики - ми ясно кои - които ще минат над милиард капитализация !

                    ps. Греъме - попътен вятър и никога не казвай никога, И добре си дошъл, когато изконсумираш ръста от другите хартишки и усетиш че тука пак ще е по-перспетктивно за профит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                      Там сега има повече изтъргувани акции отколкото тук, че и на по-висока цена, ама "Чертежа" сега ще изцепи нещо
                      Ами Бат Пеше ,питай "ловеца" на дъна,също имаше и един друг, уж тех.анализатор,но левел минус 1 ,ти ли беше нз,но ................


                      обем има,но е ЧЕРВЕН (разтоварват самосвалите) .Нали си спомняш петък урока ми за обема през "зеления ден" .Ами всичко се потвърждава на 100% ... Ще трябва пари да ви взимам вече за уроците

                      И още нещо, днес ще имаме втория по големина дневен червен обем (а,може и първи) откакто е лисната .......А е още 12:30...

                      Не е препоръка



                      https://i.imgur.com/NuEnkbZ.jpg



                      Last edited by petrg5s; 06.12.2021, 12:42.

                      Коментар


                      • Мъчиха се да натискат, за да купуват на безценица, но сега ще свикват с възходящото движение.
                        А и част от играчите скочиха към Доверието, за да не изпуснат кьоравото, ама мисля, че скоро ще се наиграят там.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

                          Там сега има повече изтъргувани акции отколкото тук, че и на по-висока цена, ама "Чертежа" сега ще изцепи нещо
                          и НЕ само той

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            На немците ще им се наложи да свикнат с растящата цена на артията, след което ще се включат активно.
                            Там сега има повече изтъргувани акции отколкото тук, че и на по-висока цена, ама "Чертежа" сега ще изцепи нещо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Аз като продам нещо с голяма печалба и свиря на акордеон

                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Тоя термин не ми е ясен, признавам си
                                Аз като продам нещо с голяма печалба и свиря на акордеон

                                Коментар

                                Working...
                                X