IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

    При мен е над 10 делителя
    Той е еднакъв за всички - 10.61
    мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Какво се случва при ЕйчАр капитала, явно делителя е неочаквано голям над моя допуск е по 2 поне, над 8-9 пъти го виждам ....
      При мен е над 10 делителя

      Коментар


      • Мдаа, явно акциите на треперещите ръчички са привършили.. много е тънко откъм аск

        Бастен, поста ти беше много полезен за да се обяснят движенията тук от последните 2 месеца. Влизане на масовката без подготовка с анализ, а само заради тренда. Нормално е след такъв хайп да последва здравословна корекция и прочистване! Е, може би това беше.. порадваха се малко и завистливите хейтъри и тежките им дни ще настъпят отново, както беше цяла година

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Май нещо гледаме различни котировки. Сега ще има спринт по нанагорнището...
          Изглежда дори няма и платформа и следи котировките с 15 мин закъснение.
          На това му казвам аз "тотално невежество"

          Коментар


          • Какво се случва при ЕйчАр капитала, явно делителя е неочаквано голям над моя допуск е по 2 поне, над 8-9 пъти го виждам ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
              Днес на какво се дължи този отпор!?! само -0.97% !? Този папир е по-стабилен от турската лира!
              Май нещо гледаме различни котировки. Сега ще има спринт по нанагорнището...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


                Поздравления за един от малкото смислени постове, аз си оставих 1/3 от акциите, защото смятам, че може да има скок на показателите с новите серии, ако успеят да се наложат. С тях влизат на нови пазари, може да вдигнат драстично приходите следващата година а и ми харесва, че СЕО-то е отдаден и имам чувството, че работи денонощно
                Йори ... и ти ли Бруте ?! се обърка :

                Коментар


                • Днес на какво се дължи този отпор!?! само -0.97% !? Този папир е по-стабилен от турската лира!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                    Груев, в случай че нямаш здравна осигуровка, склонен съм да поема всички разходи по лечението ти. Ангажирам се да помогна и лично според силите си, макар да не храня особена надежда. Но не защото ресурсите са ми ограничени.
                    Най вероятно има здравна осигуровка, но Ако случаят е нелечим, скъпо ще ти излезе. Признавам, че не бих рискувал толкова защото субективното ми мнение е, че няма голяма надежда.
                    Е може би една цена от 60 кинта при Алтерко, ще ги отрезви в някаква степен
                    Last edited by Балониада; 15.12.2021, 14:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                      И какво се оказа сега, че масово сте разпродали тук ! Май голям страх ви тресе повечето ! Не може само нагоре момци, малко по спокойно го давайте !
                      Той тоя лешпер поне си писа тук ,че е продал
                      Но продаде не заради канибали или друго а щото напълни памперса
                      като налазих и ми видя чертежите и анализите !

                      Всеки може да му види постовете.Квичеше като болно прасе ,че 50 и нз си колко идвали до Нова Година и щял да държи дългосрочно
                      Поне да си признае тая риба, че съм и спестил някой лев

                      П.С. Мисля,че оная снимка с подстриганите овце ,като му добавих името и я постнах преди 10-15 дена,там някъде рухна психически и изцапа кълките хаха и в неговия случай,това че е слабохарактерен и страхлив му помогна и спести някой лев.
                      Last edited by petrg5s; 15.12.2021, 14:14.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Браво, има едни честни форумци, които, както се и очаква от тях, дават честни мнения. Поредно отлично такова! казвал съм го много пъти - тук фундаментът е тотално в киреча и всичко е само един финансов инженеринг на една групичка от хора (едни, дето все са господин този и онзи и късат от залъка си, за да има за цацата), съчетан с отлично маркетиране и инфлуерсъстване като от дежурните яхтсмени, така и от техните адепти. Пусках преди партитурата на пиесата Халтурко и гледай ти "случайност" - в нея точно се казваше, че ръстът ще приключи с листването на майната си, шото в Дойчланд си имат предостатъчно китайски ребрандировачи и селките изпълнения, като на БФБ, не вървят. Но всичко е точно - поздравления за всички, които са кеширали на печалба - всеки сам си преценя. Аз ще си стискам моите 15 бройки и ще громя хейтърите, щото ще стана милионерче с тях
                        Груев, в случай че нямаш здравна осигуровка, склонен съм да поема всички разходи по лечението ти. Ангажирам се да помогна и лично според силите си, макар да не храня особена надежда. Но не защото ресурсите са ми ограничени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          И какво се оказа сега, че масово сте разпродали тук ! Май голям страх ви тресе повечето ! Не може само нагоре момци, малко по спокойно го давайте !
                          Ееее Здравко, аз нямам неограничени възможности и след като ме призоваха канибалите нямаше начин...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • И какво се оказа сега, че масово сте разпродали тук ! Май голям страх ви тресе повечето ! Не може само нагоре момци, малко по спокойно го давайте !

                            Коментар


                            • Както съм казвал и другаде, понеже не съм от ранга на повечето тук, правя си собствен анализ и прочуване, залагам си таргет и го следвам. Достигне ли го, или продавам или правя осъвременяване на анализа и ако има нови данни, коригирам таргета. Моят таргет беше надминат, но не успях да хвана върха, защото направих погрешен извод от листването във Франкфурт и потенциалните растежи от Черния петък. Е, не се получи и слязах, малко над таргета ми, така че не мога да кажа, че имам провал, а просто пропусната по-добра полза. Това не значи, че след време няма пак да се кача, ако нещата продължат в този тренд.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                                Понеже всички тук са продали на върха (или малко под него), айде да има един, който не го е направил….
                                ....
                                Браво, има едни честни форумци, които, както се и очаква от тях, дават честни мнения. Поредно отлично такова! казвал съм го много пъти - тук фундаментът е тотално в киреча и всичко е само един финансов инженеринг на една групичка от хора (едни, дето все са господин този и онзи и късат от залъка си, за да има за цацата), съчетан с отлично маркетиране и инфлуерсъстване като от дежурните яхтсмени, така и от техните адепти. Пусках преди партитурата на пиесата Халтурко и гледай ти "случайност" - в нея точно се казваше, че ръстът ще приключи с листването на майната си, шото в Дойчланд си имат предостатъчно китайски ребрандировачи и селките изпълнения, като на БФБ, не вървят. Но всичко е точно - поздравления за всички, които са кеширали на печалба - всеки сам си преценя. Аз ще си стискам моите 15 бройки и ще громя хейтърите, щото ще стана милионерче с тях

                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X