IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Явно аз не се изразявам правилно.
    За да върнем индекса там където беше - пари трябва. Всичко чупи върховете от 2007 дори и имотите при тази демография.
    Според теб кое е в повече в момента? Парите или Акциите. ?
    Имам в предвид обратни сплитове които нищо не променят.
    Last edited by MrSi; 06.08.2022, 18:26.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
      Моето мнение е че ликвидността КАТО ЦЯЛО трябва да бъде намалена на БФБ . Само тогава ще изритаме " държачите на много милионите хартии" и ще останат ИСТИНСКИТЕ инвеститори. .
      За бога братя, не купувайте
      Не-заслужил инвеститор

      Коментар


      • Моето мнение е че ликвидността КАТО ЦЯЛО трябва да бъде намалена на БФБ . Само тогава ще изритаме " държачите на много милионите хартии" и ще останат ИСТИНСКИТЕ инвеститори. .
        Last edited by MrSi; 06.08.2022, 16:11.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Нека компанията работи добре, новия мениджъмнт да покаже резултати, а тя по-добрата оценка сама ще си дойде!
          Пък и на БФБ да се говори за реални оценки е смешно.
          При много милионите хартии участват много пенсии. При ниско ликвидните обаче ги няма.
          Виждаме им и успехите - по над 1% - 2-% са на минус, докато дребните участници правят стотици проценти профит
          Че и такси събират наглите за дето ни губят парите.
          Last edited by MrSi; 06.08.2022, 14:21.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Т.е. предлагаш да направим манипулация, която да намали ликвидността на акцията, за да изпомпим изкуствено цената й!?
            Аз гласувам ПРОТИВ!

            Нека компанията работи добре, новия мениджъмнт да покаже резултати, а тя по-добрата оценка сама ще си дойде!
            Всъщност мисля че "манипулация " е малко силна дума
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • Вчера четох за отчета на 15 август и конфърънс кол на 16 август. НЕВЕРОЯТНО! Най-после добрите световни практики да ги видим на БФБ. И не е на 31 август, а на 15-ти. От мен голямо Браво! Дано повлекат крак! Бялата лястовичка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                Много акции тук при тази цена ми се струва. Ако ги свият малко с обратен сплит и стане по-малко ликвидна мисля че ще порасне с повече % от процента на свиване. Нямам, но тъй като си накупих от Импулс, вече съм заинтересован.
                Т.е. предлагаш да направим манипулация, която да намали ликвидността на акцията, за да изпомпим изкуствено цената й!?
                Аз гласувам ПРОТИВ!

                Нека компанията работи добре, новия мениджъмнт да покаже резултати, а тя по-добрата оценка сама ще си дойде!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Ей, няма мърдане тук!
                  Много акции тук при тази цена ми се струва. Ако ги свият малко с обратен сплит и стане по-малко ликвидна мисля че ще порасне с повече % от процента на свиване. Нямам, но тъй като си накупих от Импулс, вече съм заинтересован.
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Ей, няма мърдане тук!
                    Ще

                    Коментар


                    • Ей, няма мърдане тук!

                      Коментар


                      • Изчезна предлагането във франкфурт, маркетмейкъра май ваканцува

                        Коментар


                        • Алтерко АД: Първоначалното проучване на Montega Research оценява
                          акциитена дружествотокатоинтелигентнаинвестиция с потенциал за ръст
                          от 56%
                          София / Мюнхен,2Август2022 г.-Анализаторите от Монтега започнаха отразяването наАлтерко
                          АД(код: A4L /ISIN: BG1100003166) ("Алтерко" / "Дружеството"), доставчик на IoT и продукти за
                          интелигентен дом, базиран в София, България. В първоначалния си доклад експертитев анализана
                          акции с малка и средна капитализация подчертаватдобрите досегашни резултатинаАлтеркои
                          високотокачество на приходите, които са намерилисъответноотражение в положителното
                          представяне на цената на акциите през последните две години, ис оглед наочакваниязапозитивни
                          новинии атрактивните перспективи за растеж,виждат добра възможност за "интелигентна"
                          инвестиция.
                          В тази връзка, анализаторът на Montega Тим Крузочаква среден годишен ръст наконсолидираните
                          приходина групата от над 30 % до 150 млн.лева (76.7 млн. евро)до финансовата 2024 г., дължащ
                          се на силната конкурентна позиция наАлтеркои на перспективите за растеж, произтичащи от все
                          по-интензивната търговска дейност и свързаното с неянарастванена пазарните дялове. След
                          значителното нарастване на структурните разходи през 2022 г. (особено в областта на продажбите
                          и маркетинга), експертите очакват EBIT да се увеличи до 37 млн.лева (19 млн. евро)до финансовата
                          2024 г. поради икономии от мащаба, което съответства на EBIT марж от 25%.
                          Въз основа на DCF модела Монтега вижда целева ценана акциятаот 28,00 лв.(14,31 евро).На база
                          наценовоторавнище от 17,95 лв.(9,18евро)в края на месец юли,това съответства на ценови
                          потенциал от 56 %.
                          Пълното проучване на немски език едостъпно на адрестук.Преводът на английски език ще бъде
                          наличен скоро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Дивидент
                            морееееее.....хахахах

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Дивидент
                              Дори го забих в аска

                              Коментар


                              • Дивидент

                                Коментар

                                Working...
                                X