IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Много чертежи така ми казаха.Два от тях съм постнал ,но явно ти нищо не разбираш от тях
    Не ме интересуват чертежите ти (Идеята, че минали цени определят бъдещи такива конкретно за актив "АКЦИЯ" е най-голямата простотия, която може да си представи човек).

    По-скоро те питам, как реши изведнъж, че нещо което "не става" и хората си губят парите в него, всъщност си е готино, че чак да си вкараш собствените пари в него?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Жалко за всички, които са се повлияли от приказките за елхите и са продали. Беше ясно, че няма такива ангелчета дошли да отварят очите на невежите, просто искали да купят възможно най-евтино. Без изненади!
      Показваш ниско ниво на интелект !
      Пазарите са циклични и както има нагоре,така има и надолу.Може да се печели и от двете посоки.
      Ти ако стискаш 10г като риба,щото не можеш да търгуваш,това е твой проблем.
      Отделно говорим за различни времеви рамки,но имаш много години докато почнеш да стопляш за какво говоря

      Коментар


      • Жалко за всички, които са се повлияли от приказките за елхите и са продали. Беше ясно, че няма такива ангелчета дошли да отварят очите на невежите, просто искали да купят възможно най-евтино. Без изненади!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
          И как се накани ако не е тайна ?
          Много чертежи така ми казаха.Два от тях съм постнал ,но явно ти нищо не разбираш от тях

          Коментар


          • Иначе аз имам тук от миналия месец.Очаквам 20-40%
            И как се накани ако не е тайна ?
            Технически анализ ? - "Като е падналло, значи пак ще се вдигне" ?

            Коментар


            • Хехе да не би големият фен на елхите, вече да не вижда елхи?

              Коментар


              • Смаляваме мащабите и виждаме ,че лош чичко товари в Германия точно на подкрепата

                https://i.imgur.com/3psRxP0.png

                Last edited by petrg5s; 11.08.2022, 15:38.

                Коментар


                • Зеления "път" трябва да е в ход


                  https://i.imgur.com/AiZFl84.png

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                    Експерта с голямото его...
                    Его нямам.За експерт ,може би донякъде .Питах теб и агресивния шаран дали имате идея къде се намира акцията.Очевадно нямате никаква. Стискате и квото стане
                    Иначе аз имам тук от миналия месец.Очаквам 20-40%

                    Коментар


                    • Има повече от един път към успеха. Всеки намира своят. Няма нужда да обвиняваме другите, че са тръгнали по различен от нашият.
                      Успех и да изкарате някой лев.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                        Scottie -прав си ,но и Рибаря е прав. Докато Алтерко показа ценова слабост, това не пречеше да се повозим добре на Неохим и Агрия. И сега пак да се качим на влакчето на Димитров. Без угризения и бърза смяна на парадигмата - само така се върви бързо към добрите резултати
                        Това може да стане ако имаш 5-10К акции на Алтерко. Ако имаш 200-250К няма как да се прехвърляш толкова лесно.

                        Коментар


                        • Scottie -прав си ,но и Рибаря е прав. Докато Алтерко показа ценова слабост, това не пречеше да се повозим добре на Неохим и Агрия. И сега пак да се качим на влакчето на Димитров. Без угризения и бърза смяна на парадигмата - само така се върви бързо към добрите резултати

                          Коментар


                          • Експерта с голямото его... жалко че си толкова наивен...бях писал че съм дялов инвеститор а не рибарче което се надхитря с 200 човека.... предпочитам да създавам ... каня те вкъщи да видиш че и компютър нямам!...а за рибарските ти игрички трудно ще ги правиш със7-8цифри в една позиция на бфб... играта е малко по различна... успех ти пожелавам от сърце и пробвай малко да се смириш!

                            Коментар



                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                              аз съм дълъг тук от 1.90лв... лошо ли ми е.... “ немското” шоу тепърва предстой ... от мен помни.... гарнирано с геният на Митко!
                              Е ,й ?
                              Ако беше дълъг от 14-15 (март) по можеше да впечатлиш някои.
                              Това ,че си от 1.90,УЖ,говори зле за теб.След 600% рали не си изтеглил профит,което говори ,че си неадекватна риба.
                              То майсторството е да вземеш профит в точния момент и да вложиш парите в друг влак,а не да стискаш и да не знаеш къде се намираш
                              И в момента даже нямаш грам идея нито къде ще иде цената,нито нищо.Просто стискаш и блееш в монитора .Ако се качва се правим на мъже и големи "инвеститори",ако пада ,не пишем с месеци

                              Коментар


                              • Виждам че нещо сън не те лови от вчерашното движение... аз съм дълъг тук от 1.90лв... лошо ли ми е.... “ немското” шоу тепърва предстой ... от мен помни.... гарнирано с геният на Митко!

                                Коментар

                                Working...
                                X