IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

    Нещата не вървят добре за Груеца ! Освен яхтсмените вече се включиха и от Евереста !
    Идеално даже вървят - не веднъж съм казвал, че финансовият инженеринг тук ще се изучава като христоматиен пример на бфб, редом с енергони, Енемона, мостове, патки и тн чисти акциЙ new paradigm, баце - щом и Евереста се е включил, for whom the bell’s tolls e близо
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • [QUOTE=petrg5s;n4108182]

      Мен пък още по-слабо ме интересува ,теб какво те интересува

      Не всяка акция качва 1200% за 3г нали ? Затова и грешно генерализираш,че така правела всяка акция след върха си.Тази напомпената с 1200% за 3г и всичко това с малък обем ,след като си удари върха,ще последват дълги много месечни спускания в бездната и ако изобщо има нов връх някога след сегашните +1200% ръст,то той ще е след 5 г поне

      ТА е приложим на всеки пазар където се търгуват алчност и страх.БФБ не е нищо особедно.Даже е много лесен пазар заради липсата на големи акули
      Аз от тук извлекох "скромните" 55% за само няколко месеца.Реален профит,а не витуален,както твоя.Така,че няма никакъв вятър или гимнастика.Всичко е много реално[/QUOTE]

      Понеже си голям разбирач кажи къде ще е този пусти връх, че всички да разберем, кога да слезе?

      Като извлече скромните 55 % къв го дириш у темата, нямаш акции значи остава вятъра....?

      За протокола и аз така изкарах до 21 лв около 100 %.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Слабо ме интересуват чертички, осцилатори и всякакви други индикатори. ТА не е приложим за БФБ. Пишеш, че удари ли върха следва надолу, ма то така е всяка акция...
        Важно е какво ще извлечеш от движението. С лалане само вятър на устата си правиш и гимнастика на пръстите.
        Мен пък още по-слабо ме интересува ,теб какво те интересува

        Не всяка акция качва 1200% за 3г нали ? Затова и грешно генерализираш,че така правела всяка акция след върха си.Тази напомпената с 1200% за 3г и всичко това с малък обем ,след като си удари върха,ще последват дълги много месечни спускания в бездната и ако изобщо има нов връх някога след сегашните +1200% ръст,то той ще е след 5 г поне

        ТА е приложим на всеки пазар където се търгуват алчност и страх.БФБ не е нищо особедно.Даже е много лесен пазар заради липсата на големи акули
        Аз от тук извлекох "скромните" 55% за само няколко месеца.Реален профит,а не витуален,както твоя.Така,че няма никакъв вятър или гимнастика.Всичко е много реално
        Last edited by petrg5s; 30.08.2023, 12:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
          Дали пък няма да подмине цената на МОнтега, като малка гара......?
          Такъв глад за акции на българска компания отдавна не сме виждали !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Седмично RSI е 93.3 ........
            Може да провериш в гугъл какво означава това.
            Слабо ме интересуват чертички, осцилатори и всякакви други индикатори. ТА не е приложим за БФБ. Тук сме все още една шепа хора.
            Пишеш, че удари ли върха следва надолу, ма то така е всяка акция...
            ​акция.
            Важно е какво ще извлечеш от движението. С лалане само вятър на устата си правиш и гимнастика на пръстите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Близо 1200% за 3 г.
              В криптото не се правят вече такива движения ....
              Смятай за каква спекула и огромно балонизиране говорим
              Удари ли върха ,близките 5г само ще пада .По подобие на Агрия
              Разбирам нещо за AI да е ,да има хейп ,но за ребрандирани китайски боклуци "малко" се поизвърхърлиха



              https://www.tradingview.com/x/m2EmZEmS




              ШЕГИЧКА!!!! Някакви спомени да ти навявам?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Дали пък няма да подмине цената на МОнтега, като малка гара......
                Седмично RSI е 93.3 ........
                Може да провериш в гугъл какво означава това.

                Коментар


                • Близо 1200% за 3 г.
                  В криптото не се правят вече такива движения ....
                  Смятай за каква спекула и огромно балонизиране говорим
                  Удари ли върха ,близките 5г само ще пада .По подобие на Агрия
                  Разбирам нещо за AI да е ,да има хейп ,но за ребрандирани китайски боклуци "малко" се поизвърхърлиха



                  https://www.tradingview.com/x/m2EmZEmS



                  Коментар


                  • Дали пък няма да подмине цената на МОнтега, като малка гара......?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Елана Трейдинг:



                      Знаете ли, че акциите на Шелли Груп са поскъпнали със 116% от началото на 2023 г. до момента (28 август) За последните 3 години поскъпването е 1044%.

                      Впечатлени от резултатите на българската компания доставчик на IoT решения и продукти за интелигентен дом, ние, от ЕЛАНА Трейдинг организираме уебинар, за да ви разкажем с какво се отличава Шелли, каква е оценката на акциите й и по какъв начин може да инвестирате в този иновативен сектор.

                      Събитието ще се проведе на 19 септември, вторник, от 18:30 ч., изцяло онлайн, в платформата Zoom. Необходима е само предварителна регистрация ---> bit.ly/3KXdcTs




                      Нещата не вървят добре за Груеца ! Освен яхтсмените вече се включиха и от Евереста !

                      Коментар


                      • Някой спомена ли, че Шелли Груп изпревари Софарма по капитализация и вече оглавява Софикс с 844 784 226лв към 29 Август..?

                        Коментар


                        • Елана Трейдинг:



                          Знаете ли, че акциите на Шелли Груп са поскъпнали със 116% от началото на 2023 г. до момента (28 август) За последните 3 години поскъпването е 1044%.

                          Впечатлени от резултатите на българската компания доставчик на IoT решения и продукти за интелигентен дом, ние, от ЕЛАНА Трейдинг организираме уебинар, за да ви разкажем с какво се отличава Шелли, каква е оценката на акциите й и по какъв начин може да инвестирате в този иновативен сектор.

                          Събитието ще се проведе на 19 септември, вторник, от 18:30 ч., изцяло онлайн, в платформата Zoom. Необходима е само предварителна регистрация ---> bit.ly/3KXdcTs





                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дъното Разгледай мнение

                            и Неохима го разтовари яко хахха
                            И там натоварих яко на дваисе и девет кинта.
                            Много яко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

                              Именно! Затова на двайсе кинта натоварих яко.
                              и Неохима го разтовари яко хахха
                              Аз винаги купувам на върха и продавам на дъното!!!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                                Ми то на финансовите пазари се търгуват очаквания
                                Именно! Затова на двайсе кинта натоварих яко.

                                Коментар

                                Working...
                                X