IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Впечатляващ ръст, собствен чип, но доколко имат moat при толкова ниски r&d разходи? какво спира някоя компания от китай да им копира продуктите с минимални инвестиции?
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
      Седмата вълна, видя ли как идва седмата !!!

      В Шменти груп АД 28-ма вълна е в ход ,не 7-ма !
      Last edited by RUBLA; 22.11.2023, 22:31. Причина: Спрете с обидите. Предупреждение за БАН.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Вижда се ,че си паниран и целия трепериш от страх от стопяващия ти се като сняг в пустиня виртуален "профит".Иди някъде се разходи из природата и си изчисти главата.Той профита пак ще намалява,но поне ще се успокоиш
        Ааа.. то след комуникацията с теб всички трябва да се изнесем в гората, не за разходка... да живеем. А за профита ... времето ще покаже. Ти нали няма да загубиш, бъди спокоен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Вижда се ,че си паниран и целия трепериш от страх от стопяващия ти се като сняг в пустиня виртуален "профит".Иди някъде се разходи из природата и си изчисти главата.Той профита пак ще намалява,но поне ще се успокоиш
          Седмата вълна, видя ли как идва седмата !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
            Има някакъв чар в теб, наистина. Ставаш ми все по-симпатичен. Още по-сладко ще ми стане като ми излезе правоъгълника, който толкова ти бърка в задния пробит джоб, а то нивото ми нека е ниско ... то очевидно има и по-ниски ама не е моя работа да посочвам, някои неща се виждат и с просто око.
            Вижда се ,че си паниран и целия трепериш от страх от стопяващия ти се като сняг в пустиня виртуален "профит".Иди някъде се разходи из природата и си изчисти главата.Той профита пак ще намалява,но поне ще се успокоиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Много глупости,ама много Как ви ги раждат празните глави,нз
              Пуснал съм ти и часова графика да видиш къде е обема,както и CМF ,но както казах неколкократно си в детската ТА градина и нямаш капацитета да осмислиш това което казвам и е на графиките .Хич не играя за лев-два тир,а за пари който никога няма нито да видиш,камо ли да спечелиш .Изчакай първо да ти излезе оная смешната графика с квадратите пък тогава "умувай".ТА еднодневки в тоя форум бол
              И обема е рекорден след върха !

              И пак си продължваш с тоя ишимоку ,което говори красноречиво за нивото ти
              Момче,тоя индикатор е за 1 левел ТА.Къде си тръгнал?
              Откъде това самочувствие ?????
              Има някакъв чар в теб, наистина. Ставаш ми все по-симпатичен. Още по-сладко ще ми стане като ми излезе правоъгълника, който толкова ти бърка в задния пробит джоб, а то нивото ми нека е ниско ... то очевидно има и по-ниски ама не е моя работа да посочвам, някои неща се виждат и с просто око.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
                Това, което наричаш "масивно разтоварване на лалета" са само и единствено разтоварените бръмбъри от твоята глава. Графиката на която си минал е дневна, съвсем очаквано поведение .
                Много глупости,ама много Как ви ги раждат празните глави,нз
                Пуснал съм ти и часова графика да видиш къде е обема,както и CМF ,но както казах неколкократно си в детската ТА градина и нямаш капацитета да осмислиш това което казвам и е на графиките .Хич не играя за лев-два тир,а за пари който никога няма нито да видиш,камо ли да спечелиш .Изчакай първо да ти излезе оная смешната графика с квадратите пък тогава "умувай".ТА еднодневки в тоя форум бол
                И обема е рекорден след върха !

                И пак си продължваш с тоя ишимоку ,което говори красноречиво за нивото ти
                Момче,тоя индикатор е за 1 левел ТА.Къде си тръгнал?
                Откъде това самочувствие ?????
                Last edited by petrg5s; 22.11.2023, 19:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                  Мислих да пусна едно фибоначи, ама се отказах, защото доста хора получават колики от моите графики
                  Пускай спокойно ,нямаме такива притеснения.......ама като пускаш пиши и как тълкуваш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    То е ясно, че пазарът не зависи от мен, но аз умея да предвиждам посоката му за разлика от форумните "разбирачи".
                    С каква вероятност ги умееш тез предвиждания. Тегли фибоначито в едната от двете посоки, да видим дали ще се потвърди

                    Коментар


                    • То е ясно, че пазарът не зависи от мен, но аз умея да предвиждам посоката му за разлика от форумните "разбирачи".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        Мислих да пусна едно фибоначи, ама се отказах, защото доста хора получават колики от моите графики
                        Да бе да, пазарът от теб зависи, особено ако си без акции. Пусни да видим, колко ще го накривиш ?

                        Коментар


                        • Мислих да пусна едно фибоначи, ама се отказах, защото доста хора получават колики от моите графики

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение
                            Това, което наричаш "масивно разтоварване на лалета" са само и единствено разтоварените бръмбъри от твоята глава. Графиката на която си минал е дневна, съвсем очаквано поведение ... все пак ти играеш за лев-два-три мах ...за по-дълго движение не може да става и дума. Нарисуваното от теб си е изцяло твоя трактовка, която ако ти дава спокойствие си я отиграй така, но не тръби, че така ще се случи, защото това е николу понятно има и други сценарии ако се базираме само и единствено на технически анализ. Високите обеми в зоната малко под Moving average в повечето случаи означават само едно единствено, че на големите обеми продавачи им се е намерил и голям обем купувач. Който направил печалба е решил, че ще си я прибере, който вижда възможности от тук насетне е купил, това е, нищо повече. Цената е в ниската част на потенциално завършилата корекция и от тук по-скоро с висока вероятност очакваме възходящо движение. Дали така ще се случи пазара ще покаже. Все пак графичната интерпретация дава възможност за вероятности за нищо повече.
                            +1

                            Коментар


                            • Това, което наричаш "масивно разтоварване на лалета" са само и единствено разтоварените бръмбъри от твоята глава. Графиката на която си минал е дневна, съвсем очаквано поведение ... все пак ти играеш за лев-два-три мах ...за по-дълго движение не може да става и дума. Нарисуваното от теб си е изцяло твоя трактовка, която ако ти дава спокойствие си я отиграй така, но не тръби, че така ще се случи, защото това е николу понятно има и други сценарии ако се базираме само и единствено на технически анализ. Високите обеми в зоната малко под Moving average в повечето случаи означават само едно единствено, че на големите обеми продавачи им се е намерил и голям обем купувач. Който направил печалба е решил, че ще си я прибере, който вижда възможности от тук насетне е купил, това е, нищо повече. Цената е в ниската част на потенциално завършилата корекция и от тук по-скоро с висока вероятност очакваме възходящо движение. Дали така ще се случи пазара ще покаже. Все пак графичната интерпретация дава възможност за вероятности за нищо повече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
                                Toчно го каза. Реторичен въпрос. Отговор - да, направили са глупост. Но може да им се е наложило. Алонсо беше казал веднъж - може да се намерят 100 причини да продадеш но има само 1, за да купиш. А за тези продали на 27 без да им се налага и водени от ТА .... кръгли глупаци
                                Лично мнение
                                !
                                Ето ти още една да си гледаш

                                И тоя дъмп става когато МЕГА дирижабъл Нвидиа е на ATH......(ами като почне да пада с 10-20% на седмица? )
                                И след най-хилавия "отскок на умрялата котка" на Шменти груп АД който аз съм виждал.А аз съм виждал доста.
                                Доста показателно.



                                https://i.imgur.com/iMbiZKv.png




                                Last edited by mibova; 22.11.2023, 08:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X