IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На 58лв излезох изцяло тук !
    Да са живи и здрави глупаците, които купуват на тези нива

    Коментар


    • Красота

      https://twitter.com/OutsiderRedmoon/...36163458474055

      Коментар


      • Страхотна реклама, който го може си го може ;-)
        Очаквах да спомене и за "холандските лалета" ;-), но е пропуснал :-)))))
        Шегувам се, за "лалетата" :-)))))
        Оставам в очакване на резултатите на 1Q 24 :-)

        Коментар


        • Днес какво..., да не са запразнили на Трифон-Зарезан, че от 14,15 и до сега няма никакви сделки!!! А и нова информация за нов продукт е налице!!!

          Коментар


          • Ето и видеото на Димитър Димитров, за преспективите на компанията.
            Димитър Димитров, главен изпълнителен директор на Shelly Group, в "Бизнес старт" 01.02.2024 г.

            Коментар


            • Компанията работи и по продукти, които да помогнат за оптимизирането на консумацията на електроенергия, каза Димитър Димитров

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                обикновено промените се правят от 1-во число?!?!
                тръгна - има някакви оферти вече, хм

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975
                  Frankfurt работи а при Шелли ми показва затворено, да не ни преместиха някъде?
                  обикновено промените се правят от 1-во число?!?!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                    Ми купете си още. Нали са без пари и чакате големия ЪП.
                    Сипвай сега пепел на главата, защото няма да усетиш Ъп-а в портфейла без хартишките. Ъп-а, който не спира да те чегърта отвътре и да ти оставя болезнени чувства в редките моменти на осъзнаване на ситуацията в която сам се вкара. В техническия анализ се нарича капан за мечки.
                    Шели е акцията, при която за меченцата постоянно щрака капана. А за някои щрака вече по няколко пъти.
                    ​​​​​
                    Last edited by mibova; 01.02.2024, 13:59.

                    Коментар


                    • Ми купете си още. Нали са без пари и чакате големия ЪП.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                        Колега, то на всички са ни малко хартиите тук!
                        Така е, има недостиг на хартии ! Ама то и в Германия явно е така !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
                          ..... само съжалявам, че са ми малко хартиите тука.
                          Колега, то на всички са ни малко хартиите тук!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                            Имам акции в немски слабо ликвидни компании които имат продажби между 200-300 мил евро и за 2 години имам дивидентна доходност между 8-10 %. За капиталова ще си премълча ;-)
                            Поздравления за участието Ви в тези компании след като отговарят на инвестиционния Ви профил и доходността, която Ви носят. Но това какво общо има с темата Шелли. На нашата борса има компании, които носят и по-висока дивидентна доходност от цитираната от Вас, ако за някой дивидента е от значение може да се насочи към тях. Относно капиталовата доходност, колегата Tony1975 вчера постна една статия, която показва мястото на компанията за последните 5 години, така че ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                              Ква световна компания е с 75-80 мил. евро продажби.
                              Работя в немска средна фирма с продажби на ден 7-8 мил евро
                              Просто мащаба Ви се губи ;-)
                              Все още малка, ама световна компания!
                              Поздравления за продажбите на фирмата, в която работите, просто ми е интересно фирмата на колко години е, от колко време е в съответната сфера на дейност и колко служителя има?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                                Ква световна компания е с 75-80 мил. евро продажби.
                                Работя в немска средна фирма с продажби на ден 7-8 мил евро
                                Просто мащаба Ви се губи ;-)
                                Странна логика - ако ползваме AAPL за бенчмарк понеже продават милиарди на ден глобално на всички ни убягва мащаба. А от гледна точка на дневните обеми зад океана дори и по една средна позиция тук да лопваме кепенците. А дали това ще попречи за 2-3 години Шели да е *2? Без препоръки разбира се, само съжалявам , че са ми малко хартиите тука.

                                Коментар

                                Working...
                                X