IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53


    Проста или сложна възвращаемост? (28%*22г.= 616% от стартовия капитал ? или...)
    Отнесена 22год. във времето назад, най важното е, че ти е покривала разходите за живот и си бил ВИДИМО инфлацията...
    Някъде м/у редовете на една книга ми се стори, че си пооскубал перата на една Гълъбица!
    При мен картинката от 14пълни год. е над 770%..., но големият принос си е в трите основни позиции +4, 5, 6 и 7... на куц крак с прибежки тук там, но то без залитане не може!
    Как проста бе Инта.. нали капитала се реинвестира постоянно.. за да е проста е трябвало всяка година да харча всичко спечелено

    п.п. предлагам да не цапаме повече темата


    Go Shelly Go!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Какво съвпадение, точно 2001-ва започнах и аз. И за тези 22 г. БФБ ми е донесла над 28% средногодишна възвръщаемост. Въпреки всичките й недъзи и проблеми, няма как да не си я обичам.
      А и редовно през годините се появяват перли като Шелли, които придават особена емоция и удовлетвореност
      Аз нямаше как да почна да инвестирам тогава - бях на 14 а и нямах капитал. Ама помня как се бях класирал на второ място на някакъв конкурс на Булброкърс
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • 5664593> 2,02,24> 1506
        5692806> 11,01,24> 1440
        5694006> 29,12,23> 1432
        5694006> 21,12,23> 1431

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

          Може и от носталгия да е, следя тази борса от 2001г. Бях още в гимназията
          Какво съвпадение, точно 2001-ва започнах и аз. И за тези 22 г. БФБ ми е донесла над 28% средногодишна възвръщаемост. Въпреки всичките й недъзи и проблеми, няма как да не си я обичам.
          А и редовно през годините се появяват перли като Шелли, които придават особена емоция и удовлетвореност

          Коментар


          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

            Или пък от сеирджийство? :-)
            Може и от носталгия да е, следя тази борса от 2001г. Бях още в гимназията
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
              На 58лв излезох изцяло тук !
              Да са живи и здрави глупаците, които купуват на тези нива
              Колега, вече веднъж го играхме този мач:
              Кога започна ника Ви от 1ви дек'23, кога си купихте акциите тук, кога излизате доволно на 58 (значи сте ги купили под предишния си псевдоним).. и да спрем да се наричаме с епитети!! Обиждате като по-предишния представител в тези среди наречен "елхар" и с други галени имена от колегите...Моля бъдете обективен и дайте прогнози или предположения а не поводи за кавги!

              Това, че не виждате переспективата в тази акция, не може да обори прогнозите на западните сайтове за развитието на бранша в пъти (потърсете си стари линкове във форума или си пуснете в Гугъл търсене на прогнозите за развитието на IoT сферата за следващата петилетка-две..." . Отново моля да не създавате среда за конфликти а да надграждате форумите, където участвате!!
              Лек и успешнa Q1 на всички притежаващи..!
              Last edited by smeh; 03.02.2024, 23:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                От патриотизъм
                Или пък от сеирджийство? :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Не виждам тогава защо пишеш в темите на БФБ компании.. ние тези недъзи на борсичката си ги знаем.
                  От патриотизъм
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
                    На 58лв излезох изцяло тук !
                    Да са живи и здрави глупаците, които купуват на тези нива
                    Глупаците са тези, които продават!
                    Да са живи и здрави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                      Eее, започнаха вече да оценяват компанията по справедливия метод
                      Целта беше малко да разведрим обстановката

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                        [ATTACH=CONFIG]n4152847[/ATTACH]
                        Eее, започнаха вече да оценяват компанията по справедливия метод

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          Трябва да му се признае на колегата с елхичките едно нещо. Сравняваше Шелли не с някой боклук на борсата, а с Nvidia.
                          Тук На мечетата им са много къси крачетата, (почти нулеви възможности) а да не кажем и разума
                          От толкова много писано, достатъчно беше да запомнят две-три основни неща:
                          1. Който продаде, после "плаче" във форума. (Разни шутовщини и т.н, което постоянно виждаме )
                          2. Като цена гоним Спиди
                          3. Фундаментът е толкова бърз, че мечетата не разбират какво се случва, губят представа за състоянието и ръста на компанията и съответно се докарват до т.1)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Маркетмейкъра във Франкфурт май стачкува? Ще ми докарат инфаркт тия хора
                            Click image for larger version

Name:	viber_image_2024-02-02_12-21-23-339.jpg
Views:	1
Size:	85.7 КБ
ID:	4152847

                            Коментар


                            • Маркетмейкъра във Франкфурт май стачкува? Ще ми докарат инфаркт тия хора
                              Last edited by tony1975; 02.02.2024, 12:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                                Е да, другите позиции е още по-зле. Една от причините да избягвам бфб
                                Аз пък 23 години си търгувам само на нашата борса и си ми е много добре

                                Коментар

                                Working...
                                X