IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
    утре 59, не го мисли
    Тя стомната се счупи,ти чакай
    50-52 като за начало.После ще има много жълто по гащите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

      Над милион лева ! Умните пари излизат,а глупаците ще стискат до под 40лв.
      И както винаги става ,утре доста от тях ще обадят,че са продали над 60лв ,макар че довчера чакаха 170...
      утре 59, не го мисли

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ТодорЛ Разгледай мнение
        Някой разтовари.
        Над милион лева ! Умните пари излизат,а глупаците ще стискат до под 40лв.
        И както винаги става ,утре доста от тях ще обадят,че са продали над 60лв ,макар че довчера чакаха 170...

        Коментар


        • Някой разтовари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Някои индикатори не само че удариха тавана, ами вече пълзят по него, а според мен това няма да продължи дълго.

            Голяма графика

            Еми не продължи дълго

            Коментар


            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

              Това е уникална новина,наистина.
              Само се чудя защо акцията се търгува под 200лв при такива невероятна новини.
              Сега е момента да сложиш една графика с чукче.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                Това е уникална новина,наистина.
                Само се чудя защо акцията се търгува под 200лв при такива невероятна новини.
                Кажи кога искаш да отидем при някой ИП и извънборсово ще ти продам моите акции на цена 199 лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                  Скоро ще има устройства powered by Shelly!!! Мисля, че това е голяма новина!

                  https://www.facebook.com/share/p/s3CEcJj5i6BCcf65/
                  Това е уникална новина,наистина.
                  Само се чудя защо акцията се търгува под 200лв при такива невероятна новини.

                  Коментар


                  • Скоро ще има устройства powered by Shelly!!! Мисля, че това е голяма новина!

                    https://www.facebook.com/share/p/s3CEcJj5i6BCcf65/

                    Коментар


                    • Уча се, уча се...





                      ... и съм научил, че цената се движи от фундамента, а не от това, че ще напишете във форума как щяла да падне цената!

                      От Вашето последно шускане сме с 10лв отгоре!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                        та затова ще си продават акциите на Шелли, за да се набият в някоя компания дето може и да направи 5% ръст, та затова очакваме лоши новини от там ...
                        Те ще ги продадат, за да не загубят 50-60% и нагоре !
                        Всеки балон се пръска рано или късно,няма как.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                          И аз това се чудя? Каква е причината да очаквате лоши новини от там?
                          Продължавай да се чудиш. Човек се учи с времето, освен ако не се опитва да прекара някой друг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

                            Защо трябва да се оттървеш от нещо, за да се набиеш на по- лошо място? Какви са тези глупости и тъпотии?
                            И аз това се чудя? Каква е причината да очаквате лоши новини от там?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                              То аз елементарно ги гледам нещата. Последните няколко години с по над 50% растеж на приходите, за миналата година очакваме и над 50% растеж на печалбата. Никакъв дълг (милион и нещо по кредита за офиса) Огромен свободен паричен поток. Ръст на сегмента, в който оперира компанията и т.н. и т.н. ... И то видиш ли във Франкфурт бол компании с такъв фундамент, та затова ще си продават акциите на Шелли, за да се набият в някоя компания дето може и да направи 5% ръст, та затова очакваме лоши новини от там ... Еми който иска сяда на седалището и си чака лошите новини, накои отдавна сме на бързия влак!
                              Защо трябва да се оттървеш от нещо, за да се набиеш на по- лошо място? Какви са тези глупости и тъпотии?

                              Коментар


                              • То аз елементарно ги гледам нещата. Последните няколко години с по над 50% растеж на приходите, за миналата година очакваме и над 50% растеж на печалбата. Никакъв дълг (милион и нещо по кредита за офиса) Огромен свободен паричен поток. Ръст на сегмента, в който оперира компанията и т.н. и т.н. ... И то видиш ли във Франкфурт бол компании с такъв фундамент, та затова ще си продават акциите на Шелли, за да се набият в някоя компания дето може и да направи 5% ръст, та затова очакваме лоши новини от там ... Еми който иска сяда на седалището и си чака лошите новини, накои отдавна сме на бързия влак!
                                Last edited by Key Ru; 13.02.2024, 23:53.

                                Коментар

                                Working...
                                X