IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Според мен с години ще расте и постоянно ще ви изглежда скъпо, защото гледате трейлинг резултати а не фоуърд. Когато погледа е обърнат назад или напред се получават различни оценки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      така е, но кап-а е почти колкото на един холдинг(отскоро с банка)...май доста очаквания отразява!!!
      И аз съм съгласен. Надутичко започва да изглежда, на общия фон. И сирма тръгна така, а не можа да изкласи.
      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        факт, но понякога едно дружество от технологичния сектор особено с възможнсти и пазари за експорт може да е много по-печелившо и перспективно в сравнение с някой холдинг с гардероб пълен със скелети, тежка структура, много персонал ... зависещ от въртешен пазар на услуги в голямата си част.

        поздрави
        Съгласен съм!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          така е, но кап-а е почти колкото на един холдинг(отскоро с банка)...май доста очаквания отразява!!!
          факт, но понякога едно дружество от технологичния сектор особено с възможнсти и пазари за експорт може да е много по-печелившо и перспективно в сравнение с някой холдинг с гардероб пълен със скелети, тежка структура, много персонал ... зависещ от въртешен пазар на услуги в голямата си част.

          поздрави
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Симпатични са ми колегите ама викам да не отиваме към крайности Нека си се развива компанията а знамена няма нужда се веят
            така е, но кап-а е почти колкото на един холдинг(отскоро с банка)...май доста очаквания отразява!!!

            Коментар


            • Симпатични са ми колегите ама викам да не отиваме към крайности Нека си се развива компанията а знамена няма нужда се веят
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Иска ми се да цитирам един форумец.

                НАЙ СМЕ.

                Коментар


                • ГОЛЯМО БРАВО и от мен! Заслужават го

                  Коментар


                  • Това дружество прави страхотно представяне. Интересно каква ли щеше да е капитализацията на друга борса.
                    Поздравления и от мен.

                    Коментар


                    • Чудесен отчет! Поздравления за мениджмънта!

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/novini-i-ana...mln-lv-294186/
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Дивидент....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • При толкова специалисти и анализатори тук във форума някой би ли се наел да открие приликите и разликите между http://www.infostock.bg/infostock/co...profile/BIANOR и http://www.infostock.bg/infostock/control/search???Няма никакви препоръки разбира се.От любопитство го правя,а и да науча нещо все пак.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                              $1. Приемане на решение за прехвърляне на 1 238 624,02 лева от общо 1 342 577.00 лева резерви от емитирането на акции във фонд „Резервен“.
                              2. Приемане на решение сумата от резервите от емитирането на акции в размер на 103 952.98 лева, с която се преминава установения от Търговския закон и Устава минимален резерв на Дружеството, да бъде разпределена като дивидент.
                              3. Приемане на решение за разпределяне и изплащане на дивиденти на акционерите от неразпределената печалба от дейността на дружеството през 2015 г., 2017 г. и 2018 г.
                              III. Финансов резултат ******** 1 089х.лв. за 2017г за 2018г. 1 802х.лв.
                              4. Приемане на решение за разпределяне и изплащане на акционерите на междинен дивидент от неразпределената печалба от дейността на дружеството, на базата на 6-месечен финансов отчет на дружеството за първите шест месеца на 2019 г.
                              5. Приемане на решение за параметрите на разпределяне и изплащане на акционерите на дивидент.$

                              междинен + акумулиран от предходни 0,18 или 0,17
                              си е стъпка в правилната посока от където и да го погледне човек!!!
                              И ето го резултата........Някой по-надолу беше написал за цени.......от 10 лева.......Дали???За нищо не е препоръка разбира се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                дивидент - Браво!


                                $1. Приемане на решение за прехвърляне на 1 238 624,02 лева от общо 1 342 577.00 лева резерви от емитирането на акции във фонд „Резервен“.
                                2. Приемане на решение сумата от резервите от емитирането на акции в размер на 103 952.98 лева, с която се преминава установения от Търговския закон и Устава минимален резерв на Дружеството, да бъде разпределена като дивидент.
                                3. Приемане на решение за разпределяне и изплащане на дивиденти на акционерите от неразпределената печалба от дейността на дружеството през 2015 г., 2017 г. и 2018 г.
                                III. Финансов резултат ******** 1 089х.лв. за 2017г за 2018г. 1 802х.лв.
                                4. Приемане на решение за разпределяне и изплащане на акционерите на междинен дивидент от неразпределената печалба от дейността на дружеството, на базата на 6-месечен финансов отчет на дружеството за първите шест месеца на 2019 г.
                                5. Приемане на решение за параметрите на разпределяне и изплащане на акционерите на дивидент.$

                                междинен + акумулиран от предходни 0,18 или 0,17
                                си е стъпка в правилната посока от където и да го погледне човек!!!
                                Last edited by inta53; 18.09.2019, 23:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X