IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Груйче, брат ти си с прекалено големи очаквания за пазара и изгодните цени за ИПО..Сравнено с минали ипо цената е добра за мен..Да не бъдем толкова лакоми..
    Няма нищо по нормално от това, увеличение на капитала да се прави на цени около пазарните.

    Коментар


    • Груйче, брат ти си с прекалено големи очаквания за пазара и изгодните цени за ИПО..Сравнено с минали ипо цената е добра за мен..Да не бъдем толкова лакоми..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        .....Алтерко ,Фиб , Доверие...Какво ли ще измислят Доверие..
        ФИБ-а ми е през ..... там имам останали само непродадените преди време. И сега да ги махна ще съм о.к. На 5 ще съм по-о.к. Алтерко върви по стратегия, което харесвам. Можеше да са малко по -агресивни, но и така става. Наистина Доверие ми е много по-важно. Да видим "какво ли ще измислят".
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Гледам, че паникьорите от сутринта вече съжаляват
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Един милион ще запишат мажоритарите. Другите два милиона ще ги търсят от пазара. Явно са решили да не се лакомят и са забили 3 лева. Аз продължавам да смятам, че 4 е по-добре, но те си знаят. Да качват отчета.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Не че нещо, ама как рещи, че параметрите са добри за настоящите акционери, като при текуща цена 4 кинта, за която си личеше, че има търсене, ти определят цена на увеличение 3 кинта? При това ти казват, че ще пуснат 3 милки акции, ма ще са доволни да се продадат и 1 милка? Аз особен повод за радост не виждам, освен правата да се търгуват по 20 стинки!?!?! Този филм сме го гледали вече при еВаната - как се съсипва хубава акция заради алчността на мажото непременно да лапне свеж кеш. Нямам тук, както отбелязах, вероятността да си купя е минимална, но дано тази акция да е следващият Епъл - казвам го без ирония!
              Предполагам един милион имат готовност да се запише......участвал съм в 10 увеличение но или трябва да е много ниско а акцията е добра или мажо да го запише на 100% за да е успешно.....не става въпрос за 2007/8 година тогава беше друга бира...

              Коментар


              • Монти, може и да познаеш..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Да Здравко, много са добри параметрите..
                  Не че нещо, ама как рещи, че параметрите са добри за настоящите акционери, като при текуща цена 4 кинта, за която си личеше, че има търсене, ти определят цена на увеличение 3 кинта? При това ти казват, че ще пуснат 3 милки акции, ма ще са доволни да се продадат и 1 милка? Аз особен повод за радост не виждам, освен правата да се търгуват по 20 стинки!?!?! Този филм сме го гледали вече при еВаната - как се съсипва хубава акция заради алчността на мажото непременно да лапне свеж кеш. Нямам тук, както отбелязах, вероятността да си купя е минимална, но дано тази акция да е следващият Епъл - казвам го без ирония!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Или няма за какво да се похвалят или не искат да се излагат като фибанкъсъ с техните цифри, които може да са истина ама може и да не са. Малко ме изненадаха, честно казано. Очаквах да обявят резултаите за 2020, да изчкат Телелинк /колкото и да се в един бизнес, все пак може да е бенчмарк/ и тогава да пуснат новината за емисионната. И още една грешка отчитам - очаквах 4 лева емисионна.
                    Греъм,
                    Поредната акция ,която няма да мине 3 лв в следващите шест месеца.....
                    Правите класации ама не слагате маркета и мажо.....Алтерко ,Фиб , Доверие...
                    Всички купили трябва да извадят тези пари от джоба а като гледам оборотите ,нема кеш за блокиране 3 -5 месеца докато върви увеличението ,така че за мен 2,60-2,80 е добра цена ....през пролетта...
                    Какво ли ще измислят Доверие..

                    Коментар


                    • Да Здравко, много са добри параметрите..
                      Last edited by Kiro; 27.01.2020, 10:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        :Можело и по надолу от текущите нива -БРАВО! Успехът е гарантиран!

                        Алтерко АД-София
                        Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета18:18

                        Уведомление относно увеличението на капитала на Алтерко АД и неговите параметри
                        Прикачени файлове: Решение на СД за увеличението на капитала и неговите параметрите Уведомление относно параметрите на увеличение на капитала
                        Ами така се прави увеличение, за да имат стимул да запишат всички, а не като една банка с никакво доверие в нея !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Или няма за какво да се похвалят или не искат да се излагат като фибанкъсъ с техните цифри, които може да са истина ама може и да не са. Малко ме изненадаха, честно казано. Очаквах да обявят резултаите за 2020, да изчкат Телелинк /колкото и да се в един бизнес, все пак може да е бенчмарк/ и тогава да пуснат новината за емисионната. И още една грешка отчитам - очаквах 4 лева емисионна.

                          За мен поне има и втори прочет на 3,00, а именно второ ИПО,- за сега сме 313!
                          Да видим с колко ще се качим?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Щом не са се похвалили, дали продажбите са били много добри За разлика от родните журналисти, за които новина е само лошата новина, за родните ДВИ-та новина е само положителната новина. В тоя ред на мисли много ме кефи терминът "Отрицателна доходност"
                            Успех на държащите тук - не познавам компанията и говоря по принцип
                            Или няма за какво да се похвалят или не искат да се излагат като фибанкъсъ с техните цифри, които може да са истина ама може и да не са. Малко ме изненадаха, честно казано. Очаквах да обявят резултаите за 2020, да изчкат Телелинк /колкото и да се в един бизнес, все пак може да е бенчмарк/ и тогава да пуснат новината за емисионната. И още една грешка отчитам - очаквах 4 лева емисионна.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              За след черния петък ме интересуват продажбите. Като цяло вървят ли в темпо или това е само фойерверк.
                              Щом не са се похвалили, дали продажбите са били много добри За разлика от родните журналисти, за които новина е само лошата новина, за родните ДВИ-та новина е само положителната новина. В тоя ред на мисли много ме кефи терминът "Отрицателна доходност"
                              Успех на държащите тук - не познавам компанията и говоря по принцип
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                Добре де защо толкова се надявате на този черен петък като тогава предвид промоциите и отстъпките, добавената стойност е най ниска?Не мисля че ще е нещо кой знае какво.
                                За след черния петък ме интересуват продажбите. Като цяло вървят ли в темпо или това е само фойерверк.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X