IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Факта, че поръчките стояха и се трупаха от няколко дена, е показателен, че нищо скрито не се е гласяло и направено. както писа някой по-долу - не е станало за няколко секунди, че да мрънкате... Или може би искате предварително официално да ви съобщят какви сделки ще стават? И да ви поканят да участвате? Има една много хубава приказка "кьорав карти не играе", тя важи и за борсите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      За кое Грую ? Кое от написаното от мен не е вярно ? Имаш ли данни за търговия с информация, защото аз нямам !
      Мда, в България никой няма данни за нищо, а когато се говори за нещо като корупция се измъкваме или с фрази като - ами вие ги знаете кои са - или пък - ми то няма доказателства! Апропо, ти беше ли протестите срешу Шиши през 2013, шото той си беше напълно легитимно избран, има си и диплома за юрист от ЮЗУ, няма никакви доказателства за корупция при него или негови фирми и т.н. Е, тогава що скачахме? Ми идеален си беше! Усещаш ли иронията?
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ъхъ, Батя, не се излагай, преди имаше много по-смислени коментари - такова нещо на Запад се нарича търговия с информация и санкциите са жестоки! Знам, че за теб това е нещо нормално, даже в прав текст си го казваш в интервюто си за инвестора преди 5-6 години, но в една европейска държава такова нещо не се толерира, нито пък снизходително се затварят очи. Ма понеже Ганьо е свикнал с 20 лева пред КАТ да си оправя превишената скорост, затова счита и че за живота в кочината все някой друг му е виновен, а най-яките "патрони" са далавераджиите на дребно. Те затова няма да се оправим, колкото и пари да се налеят от ЕС у нас! А междувременно в КЗК, КЗП, КФН и прочие тунеядни абревиатури, дето уж трябва да го следят и регулират този пазар, за да има в него поне нещо ясно и конректно, заплатите за шматки с 0 опит почват от 3К нагоре, а за шефчетата е 3-4-5 пъти по толкова

        П.С. Здравко, и ти ли, Бруте?
        За кое Грую ? Кое от написаното от мен не е вярно ? Имаш ли данни за търговия с информация, защото аз нямам !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

          Големият въпрос е защо толкова голям акционер продава и е готов да продава на 6.5 ... след като цена беше > 7 за акция!
          Неудобни въпроси за вЕрващите
          и аз мисля, че е интересен въпросът, теоретично - кога големите пакети се продават с отстъпка? - преди покачване или преди спускане?
          Last edited by petyob; 08.01.2021, 16:58.

          Коментар


          • Груийчи прекалява с хейта, но не сте прави според мен. Не всеки може да си купи, не всеки виси ежедневно пред платформата да търси къде има струпване на бидове и да чака ден за ден некой да изсипе, че да не изтърве далаверата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
              Груев ,колко са имали вътрешна информация? Аз нямах, но от опит предположих, че се гласи пакет след като видях, как се подреждат и .....така стана. Същото се случи и при Хима преди време и на други места. Според мен всеки, който е поискал е можел да си купи. Но иначе за ловешкото - ЦСКА си много прав. Успех.
              Ми прав е човека, разбира! От футбол.

              Коментар


              • Груев ,колко са имали вътрешна информация? Аз нямах, но от опит предположих, че се гласи пакет след като видях, как се подреждат и .....така стана. Същото се случи и при Хима преди време и на други места. Според мен всеки, който е поискал е можел да си купи. Но иначе за ловешкото - ЦСКА си много прав. Успех.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                  Не мисля, че е вярване в Дядо Коледа, още по-малко "да се правя". Това, което се случи ми се стори, че имаше възможност всеки, който иска да продаде или да си купи акции да го направи. Благодаря ти иначе за светлината, която ми даваш.
                  моля, няма защо. Това е от кончетата които сега се яздат здраво. после ги бракуват (на салам). Трябва да внимаваш кога да слезеш .... БФБ постепенно се превръща в покер, при който едни хора виждат повече карти, и твойте (ако не си от сектата), а ти играеш натъмно
                  Last edited by petyob; 08.01.2021, 16:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                    Не мисля, че е вярване в Дядо Коледа, още по-малко "да се правя". Това, което се случи ми се стори, че имаше възможност всеки, който иска да продаде или да си купи акции да го направи. Благодаря ти иначе за светлината, която ми даваш.
                    Големият въпрос е защо толкова голям акционер продава и е готов да продава на 6.5 ... след като цена беше > 7 за акция!
                    Неудобни въпроси за вЕрващите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      значи като си казваме мнението "мрънкаме" или "църкаме" ... да ама виждам в отговора ти потвърждение на моите думи. И ти казваш, че така се правят нещата. Просто исках да кажа на човека, че явно не ги знае нещата и още верва в Дядо ти Коледа ... или се прави
                      Не мисля, че е вярване в Дядо Коледа, още по-малко "да се правя". Това, което се случи ми се стори, че имаше възможност всеки, който иска да продаде или да си купи акции да го направи. Благодаря ти иначе за светлината, която ми даваш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Ти приемаш че това не е нормално и е наказуемо или поне укоримо така ли!? Че не се прави и по другите борси в много по-големи мащаби?
                        Абе пич, на кой свят живееш? Вместо пак да църкате, вземете вече да си купите някой акция и да спечелите някой стотинка.. не знам какво удовлетворение получавате като мрънкате само по форумите и се оплаквате че все сте от грешната страна на .....
                        Ъхъ, Батя, не се излагай, преди имаше много по-смислени коментари - такова нещо на Запад се нарича търговия с информация и санкциите са жестоки! Знам, че за теб това е нещо нормално, даже в прав текст си го казваш в интервюто си за инвестора преди 5-6 години, но в една европейска държава такова нещо не се толерира, нито пък снизходително се затварят очи. Ма понеже Ганьо е свикнал с 20 лева пред КАТ да си оправя превишената скорост, затова счита и че за живота в кочината все някой друг му е виновен, а най-яките "патрони" са далавераджиите на дребно. Те затова няма да се оправим, колкото и пари да се налеят от ЕС у нас! А междувременно в КЗК, КЗП, КФН и прочие тунеядни абревиатури, дето уж трябва да го следят и регулират този пазар, за да има в него поне нещо ясно и конректно, заплатите за шматки с 0 опит почват от 3К нагоре, а за шефчетата е 3-4-5 пъти по толкова

                        П.С. Здравко, и ти ли, Бруте?
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Ти приемаш че това не е нормално и е наказуемо или поне укоримо така ли!? Че не се прави и по другите борси в много по-големи мащаби?
                          Абе пич, на кой свят живееш? Вместо пак да църкате, вземете вече да си купите някой акция и да спечелите някой стотинка.. не знам какво удовлетворение получавате като мрънкате само по форумите и се оплаквате че все сте от грешната страна на .....
                          значи като си казваме мнението "мрънкаме" или "църкаме" ... да ама виждам в отговора ти потвърждение на моите думи. И ти казваш, че така се правят нещата. Просто исках да кажа на човека, че явно не ги знае нещата и още верва в Дядо ти Коледа ... или се прави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            ок, може да има такива(като теб) дето да не са от "посветените" и случайно да са заложили. Но идеята е, че от т.н. секта има брокерчета, ИП-та, други профита, дето се сещаш, че си казват разни неща, може и да си пият заедно, не знам. Но се сещаш, че обикновенно покупки за 5.5 млн. лева не стават така изневиделица, трябват пари по сметки, ордери ... това се знае по ИП-тата ...
                            Всички сме наясно, че има и телефонна любов/говоря по принцип за големи пакети/, но при такъв слаб и плитък пазар това е нормално. Както и че сделки за 6 милиона лева ние дребните няма как да направим, но е и факт, че всеки можеше да се включи и да купи. Сделките си минават през пазара, така че който има топки и пари купува !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение

                              Аз си бях сложил и на 6,50 и на 6,55. В случая взех и на двете. А като видиш такова количество и брой поръчки можеш да се насочиш към вариант, в който наистина се подготвя сделка и се подреждаш. Поръчките стоят от два дни. Не е направено за две секунди, че никой да не може да се включи.
                              И аз вярвам в Дядо Коледа, но само когато се налага да обяснявам на децата за него Пределно ясно е, че някое и друго броки е подшушнало тук и там, те пък са подшушнали на своите аверчета за мега далаверата и т.н. Иначе си прав, стадото редовно гледа къде нещо се качва и бидва/асква по 100 лева за спорта (винаги ми е било неясно защо се правят подобни смешни бидове/аскове), но такова струпване на точно конкретна цена аз лично не помня в последните 13 години. Разбира се, всичко е точно и т.н.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                ок, може да има такива(като теб) дето да не са от "посветените" и случайно да са заложили. Но идеята е, че от т.н. секта има брокерчета, ИП-та, други профита, дето се сещаш, че си казват разни неща, може и да си пият заедно, не знам. Но се сещаш, че обикновенно покупки за 5.5 млн. лева не стават така изневиделица, трябват пари по сметки, ордери ... това се знае по ИП-тата ...
                                Ти приемаш че това не е нормално и е наказуемо или поне укоримо така ли!? Че не се прави и по другите борси в много по-големи мащаби?
                                Абе пич, на кой свят живееш? Вместо пак да църкате, вземете вече да си купите някой акция и да спечелите някой стотинка.. не знам какво удовлетворение получавате като мрънкате само по форумите и се оплаквате че все сте от грешната страна на .....

                                Коментар

                                Working...
                                X