IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

    Поскъпва сериозно.
    И се бавят много доставките, няма празни контейнери в Китай, навлото преди 2 месеца беше минало 9000 $ 40HQ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

      Хей 15, с какво логистиката в момента е по трудна от предходните 12 месеца?
      Поскъпва сериозно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Според мен тази седмица ще даде леко назад до около 9. Допускам този вариант защото смятам, че фонда купи каквото му трябваше, а и 10 е психологическа граница. Не че няма да я мине, но му трябва малко времева засилка. Компанията е страхотна, но относно първо тримесечие допускам да има забавяне в ръста. Просто наистина има огромни и глобални логистични проблеми и е безкрайно трудно и скъпо да транспортираш контейнери. Но това са временни фактори, а и засягат всички.
        Хей 15, с какво логистиката в момента е по трудна от предходните 12 месеца? Отделно логистиката е здраво нагоре през последната година, с малки издънки по камионите в ЮК. Не се е чуло пампурджиите (моряците) да са много на сушата, контейнерите бяха холднати само Март-Април 2020. Не мисля че е трудно нито пък скъпо с мслки изключения заради Ковид, но къде ли ги няма. И отделно те за последните 9 месеца в Ковид среда постигнаха резултатите си. Така, че мисля сега е същото просто, ако публиката е бързала и напазарила и сега си почива е възможно да има лек спад в резултатите, но причините са други в случая. С най-добри пожелания.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

          Казвайте ги отрано тези неща. То вярно, че форума е анонимен, но според мен всеки трябва да си декларира- пол 1, пол 2, пол 3... да не стават грешки
          Мисля че Батя не пропуска готините мацки и готините сделки...за мен той е човека с най добър усет на борсата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Доколкото знам прецаканото е дама. Аз пък съм сингъл.. Така че, сещаш се..
            Казвайте ги отрано тези неща. То вярно, че форума е анонимен, но според мен всеки трябва да си декларира- пол 1, пол 2, пол 3... да не стават грешки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
              понеделник 10 ще има ли?
              Според мен тази седмица ще даде леко назад до около 9. Допускам този вариант защото смятам, че фонда купи каквото му трябваше, а и 10 е психологическа граница. Не че няма да я мине, но му трябва малко времева засилка. Компанията е страхотна, но относно първо тримесечие допускам да има забавяне в ръста. Просто наистина има огромни и глобални логистични проблеми и е безкрайно трудно и скъпо да транспортираш контейнери. Но това са временни фактори, а и засягат всички.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                понеделник 10 ще има ли?
                както ми каза един приятел преди 5-6 месеца - сядай и гледай мача

                Коментар


                • понеделник 10 ще има ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    То в днешно време... докато не пипнеш, не можеш да си сигурен.
                    Аз. Пък съм влюбен в Бай Валю но не споделено уви!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Доколкото знам прецаканото е дама. Аз пък съм сингъл.. Така че, сещаш се..
                      То в днешно време... докато не пипнеш, не можеш да си сигурен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Доколкото знам прецаканото е дама. Аз пък съм сингъл.. Така че, сещаш се..
                        Горчиво...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Според мен не се познават...от различни градове но са достатъчно умни и двамата...кефя им се
                          Доколкото знам прецаканото е дама. Аз пък съм сингъл.. Така че, сещаш се..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                            Батя и Прецаканото, кефите в тая тема !

                            Направо сте като играчи на покер-масата, дето си подхвърлят карти.... в случая реплики....

                            Цитат, "ре-цитат", "ре-ре-цитат"...
                            Според мен не се познават...от различни градове но са достатъчно умни и двамата...кефя им се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Купих Монбат, Доверие ще добавя още няколко т. Ще си чакам да ми излязат и тва е!
                              Успех на теб, Батя и на всички други колеги!!!
                              Монбат трябва да си вдигне поне 2 пъти печалбата, за да оправдае сегашната цена

                              Коментар


                              • Мисля си, че без добри новини първо тримесечие или някоя гръмка новина за нов пазар/ голям дистрибутор или намек за дивидент, тук ръста е изконсомиран за момента. По сметките на Margen и Petar излиза, че фонда/ако вчера той вършееше/ си е купил каквото количество му трябва. Да видим понеделник какво ще става.
                                Имам от преди, а вчера продадох котвата ЦКБ и взех тук на 9.7лв
                                Аз чакам бъдещето....

                                Коментар

                                Working...
                                X