IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    Някои индикатори не само че удариха тавана, ами вече пълзят по него, а според мен това няма да продължи дълго.

    Голяма графика

    Тук съм съгласен, ръст без почивка не е здравословен. В цената вече са приходите за 2024, че и донякъде 2025. Предполагам ще достигне връх синхронно със SP на 5000 и после рязка корекция за да допълваме. Това обаче отпада, ако в отчетите се видят признаци новите канали за приходи да заработят активно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
      Горе, горе, горе на черешата.
      Така ти изглежда, защото Неохим е в киречата.
      ​​​​​​Ех, плаж!
      Не оцени и ти златната брошка, та смени кон за кокошка...
      ​​Ферари смени за руската трошка

      Коментар


      • Горе, горе, горе на черешата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
          Ейй, не го оставихте на мира този китайски ребрандировач и гаражен търговец
          Не, никакво оставяне. Удри уйно Ще го бутаме и еднорог в евро ще го направим. Всъщност това е и смисъла на еднорог.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Някои индикатори не само че удариха тавана, ами вече пълзят по него, а според мен това няма да продължи дълго.

            Голяма графика

            Пълзенето ще продължи до май-юни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение

              Този тип индикатори не работят, друже ... правоъгълник е игрЪтЪ ...


              Хубава вечер и до нови срещи на 90

              Рокенрол... Шеллишейк Бой...Гоу гоу

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                Някои индикатори не само че удариха тавана, ами вече пълзят по него, а според мен това няма да продължи дълго.

                Голяма графика

                Този тип индикатори не работят, друже ... правоъгълник е игрЪтЪ ...


                Хубава вечер и до нови срещи на 90

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                  Някои индикатори не само че удариха тавана, ами вече пълзят по него, а според мен това няма да продължи дълго.

                  Голяма графика

                  Не знам защо продължаваш да се мъчиш с това при положение че толкова пъти се доказа че не работи..
                  Когато и да кажеш "Ето познах", поне 14 пъти преди това си сгрешил
                  Не знам как такава успеваемост те мотивира да продължаваш..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Някои индикатори не само че удариха тавана, ами вече пълзят по него, а според мен това няма да продължи дълго.

                    Голяма графика

                    Изглежда ще продължи докато немците не изкупят всички акции. Златни излязоха тези хартишки

                    Коментар


                    • Някои индикатори не само че удариха тавана, ами вече пълзят по него, а според мен това няма да продължи дълго.

                      Голяма графика

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                        29/01/24 17:32:13
                        Last price 30.70
                        Change to prev. day +8.87%
                        Това е във Франкфурт:-0
                        30.90 Е/бр. вече
                        мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                        Коментар


                        • Първото проучване на Монтега от 14/11/2023 днес е факт, напът е да се изпълни и второто от 08/12/2023, борсата в Гемания работи до 22 часа така че чакаме! Успех на всички!!!

                          Коментар


                          • 29/01/24 17:32:13
                            Last price 30.70
                            Change to prev. day +8.87%
                            Това е във Франкфурт:-0

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                              Съгласен съм с Вас колега. Написанато от мен е провокирано от заобикалящата ни реалност и премените в компанията. От компания за 20млн се превърна в компания за милиард и няколко пъти по 20млн. Ето миналата година на двамата основни акционери им се наложи да продадът пакети, за да задоволят търсенето. Същевременно има бонусна схема с акции за мениджмънта на компанията, които те ще могат да реализират. Занапред според мен ще започнем да виждаме все по-често продажба на акции от тяхна страна, защото търсенето от институционални инвеститори ще започне да се увеличава. Както бе коментирано, за момента са оставали извън полезрението на определени инваститори, заради малката капитализация. Затова би ми било интересно мнението на по-голям кръг от малките инвеститори по темата.

                              Относно Ксетра не зная. Не съм си правил труда да търся такава информация там.
                              Понеже търгувам доста на Ксетра (имам портфейл в немска банка), според мен ако Кирш лобира правилно може и да ги пуснат. Проблема е малкия фрий флот;-)
                              На Ксетра има компании с 7-8 мил. акции но имат над 70 % фрий флот и продажби над 200 мил. евра.
                              Лично на мен не ми се вярва скоро да ги пуснат.Тук няма нищо общо с БФБ, повечето го знаете.
                              Last edited by dido_yord; 29.01.2024, 17:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                Това чукане ли чакаше ???
                                Цък. Чакам си *2, *3..

                                Коментар

                                Working...
                                X