IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    Хубаво е,че почвате да се карате и да си изкарвате криливите ризи. Аз съм го казал, и ТСБ и Лещерко, НЕ СТРУВАТ колкото капитализациите си, НЕ СА ТЕК компании, НЕ СА РАСТЕЖНИ, а са поредните СЛУЖЕНИ дружества в Софикс, в случая на два големи посрендика. Нищо общо в добрите практики на инвестиране, морал и каквато и да било бизнес логика, освен ЛОВ НА ШАРАНИ.
    Ти виж себе си, с какви си се ушил и колко процента си на загуба и тогава се изказвай за компанията с най- голям потенциал на БФБ.
    Last edited by X_Y; 09.09.2021, 20:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

      Ами защото тръгна от ниска база, за тази година печалбата ще е около лев на акция, догодина може би два, след като излезе във Франкфурт, 17 лв. ще е доста ниска цена за западните стандарти, даже прекалено...
      Викаш, запада пълен с балъци - ще платят по 17 левз за куха фирма от Долно Нанагорнище

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        именно, а цената с 350%
        Ами защото тръгна от ниска база, за тази година печалбата ще е около лев на акция, догодина може би два, след като излезе във Франкфурт, 17 лв. ще е доста ниска цена за западните стандарти, даже прекалено...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение

          Дали се е отделила от фундамента не съм сигурен, ама факт е, че фундамента расте със 100% на година!
          именно, а цената с 350%

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

            Сори. Не искам да прозвучи грубо - Алтерко е страхотна компания. Една от най-добрите на БФБ признавам. Нямам вече щото мисля че акцията много се отдели от фундамента. Не съм казал нищо лошо за Алтерко
            Дали се е отделила от фундамента не съм сигурен, ама факт е, че фундамента расте със 100% на година!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

              Сори. Не искам да прозвучи грубо - Алтерко е страхотна компания. Една от най-добрите на БФБ признавам. Нямам вече щото мисля че акцията много се отдели от фундамента. Не съм казал нищо лошо за Алтерко
              Да така мислиш, ти. Аз пък мисля точно обратно. Телелинк расте много по-бавно от Алтерко, Перспективите тук са три пъти над текущата оценка и точно затова съм тук. В телелинк ще се чувствам че вегетирам спрямо скоростта с която може да се развие тукашната компания, Да оставим настрана фактът, че правят нов продукт на всеки месец - месец и половина и да не питам какви нови продукти излъчва Телелинк. Просто екипа, всеотдайността, креативността, скоростта, и сектора в който тук развиват продукти които са получили пазар вече в над 100 държави, доколкото помня, прави тази компания за мен безалтернативна на бфб, Не може да се прави никакво сравнение с други компании, особено изкусвено поставени в индекса. Не съм казал нищо лошо за останалите.
              Last edited by iezuita; 09.09.2021, 18:37.
              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                Дали сме тук или другаде, - айде запази си съветите.
                Не виждам какъв ти е проблема - седи си в телекрава чакай там. В телеизмамата както виждаш не влизаме и не ти оскверняваме темата. Там е най-голямата измама - показано по начина в който я набутаха в софикс. Ако имаш измама още на входа - измама получаваш и в изхода. Нямам работа в телекрава, а ти каква работа имаш тук ?
                Сори. Не искам да прозвучи грубо - Алтерко е страхотна компания. Една от най-добрите на БФБ признавам. Нямам вече щото мисля че акцията много се отдели от фундамента. Не съм казал нищо лошо за Алтерко
                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                Коментар


                • Хубаво е,че почвате да се карате и да си изкарвате криливите ризи. Аз съм го казал, и ТСБ и Лещерко, НЕ СТРУВАТ колкото капитализациите си, НЕ СА ТЕК компании, НЕ СА РАСТЕЖНИ, а са поредните СЛУЖЕНИ дружества в Софикс, в случая на два големи посрендика. Нищо общо в добрите практики на инвестиране, морал и каквато и да било бизнес логика, освен ЛОВ НА ШАРАНИ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                    Именно в това се надявам. Да следвате съвета на батя и да не влизате.
                    Спокойно може да чакате тук.
                    Дали сме тук или другаде, - айде запази си съветите.
                    Не виждам какъв ти е проблема - седи си в телекрава чакай там. В телеизмамата както виждаш не влизаме и не ти оскверняваме темата. Там е най-голямата измама - показано по начина в който я набутаха в софикс. Ако имаш измама още на входа - измама получаваш и в изхода. Нямам работа в телекрава, а ти каква работа имаш тук ?
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                      Телелинк-"крава", както я наричаш, е изкуствено набутана хартия в индекса и не би трябвало да е там!!!
                      Батя го каза добре- мажоритаря излиза, за какво ние да влизаме? Вероятно влизат пенсиите, на които си им харизал управлението на осигуровките. А както знаем където са пенсиите трева не никне дългосрочно!
                      Раздаването на голям дял от печалбата за дивидент означава - край с инвестирането и бързо развитието а тех. фирма да спре да инвестира...лоша перспектива. Да си раздадеш кеша, който може да расте с по-голям % спрямо средните % на борсови компании, означава вегетация
                      В случаят, след спиране на напомпването докато някои големи се наместват, очаквам засилване на цената до към 14.80, над това ниво е надута хартишка за мен.
                      А да. Тук имаме ИСТИНСКИ ЧУЖДИ ИНВЕСТИ ТОРИ -UTILICO BRITAIN, . Видяли са хората потенциал в Телелинк, ама в Алтерко не са видяли нищо. Как си го обясняваш?
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                        Телелинк-"крава", както я наричаш, е изкуствено набутана хартия в индекса и не би трябвало да е там!!!
                        Батя го каза добре- мажоритаря излиза, за какво ние да влизаме? Вероятно влизат пенсиите, на които си им харизал управлението на осигуровките. А както знаем където са пенсиите трева не никне дългосрочно!
                        Раздаването на голям дял от печалбата за дивидент означава - край с инвестирането и бързо развитието а тех. фирма да спре да инвестира...лоша перспектива. Да си раздадеш кеша, който може да расте с по-голям % спрямо средните % на борсови компании, означава вегетация
                        В случаят, след спиране на напомпването докато някои големи се наместват, очаквам засилване на цената до към 14.80, над това ниво е надута хартишка за мен.
                        Именно в това се надявам. Да следвате съвета на батя и да не влизате.
                        Спокойно може да чакате тук.
                        Last edited by MrSi; 09.09.2021, 17:51.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Телелинк - вчера имаха 10 пъти по-голямо търсене от предлагането във видимите оферти (търсенето беше за над 700 000 лева), днес е само 4 пъти по-голямо търсенето. И качиха 8% вчера - затова казвам, че 2-3 дни като вчерашния и преливането оттук натам ще започне ударно, познавайки нашего брата инвеститора. А, и имат заявено обратно за до 20 кинта на папир, ма не са с Карол, ерго викачите там ги няма, щото няма кой да им звъни по телефона и да ми шушне на уше
                          Телелинк-"крава", както я наричаш, е изкуствено набутана хартия в индекса и не би трябвало да е там!!!
                          Батя го каза добре- мажоритаря излиза, за какво ние да влизаме? Вероятно влизат пенсиите, на които си им харизал управлението на осигуровките. А както знаем където са пенсиите трева не никне дългосрочно!
                          Раздаването на голям дял от печалбата за дивидент означава - край с инвестирането и бързо развитието а тех. фирма да спре да инвестира...лоша перспектива. Да си раздадеш кеша, който може да расте с по-голям % спрямо средните % на борсови компании, означава вегетация
                          В случаят, след спиране на напомпването докато някои големи се наместват, очаквам засилване на цената до към 14.80, над това ниво е надута хартишка за мен.
                          Last edited by iezuita; 09.09.2021, 17:27.
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cam Разгледай мнение
                            Офертите купува са за над 18 000 броя...
                            по 2 за лев

                            Коментар


                            • Леко и технично отиваме към края на третото тримесечие.

                              Коментар


                              • Офертите купува са за над 18 000 броя...

                                Коментар

                                Working...
                                X