IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
    Ти на 2000 акции на пазар самосвал ли му викаш, сега защо не сложиш и една картинка за 8200 натоварени или и те са изсипани, яйце/кокошка?!?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Аз не знам какво очаквате от Франкфурт? Най-елементарна имиджова постановка, която, както и всичко дотук, има една цел - да се сложат в радара на големите и някой да се подлъже да ги купи, щото в момента пари като вестници, не можеш да им насмогнеш в световен мащаб. дадох ви пример със Софарма и Еврохолд с листването във Варшава. Ок, Варшава не е Франкфурт, но механизмът е съшият. Вече ако решат да търсят пари на Франфуртската борса и направят успешно ИПО (или СПО, че е по-правилно) на цена над тази тук, тогава ще е друга бира. Засега всичко е според плана на пиесата - края на шесто действие и прелюдия към седмо, когато продаваме датския махагон
      Че то лафа за Франкфурт е предназначен да работи с БГ въшкари, немците изобщо няма и да забележат хахахаха

      Коментар



      • Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          То и на един ЕТФ се възлагаха големи надежди, след като се листна във Франкфурт, ама само с надеждите си останаха някои хора. И преди някой да изтръси някоя глупост искам да кажа, че имам акции, но нямам големи очаквания.
          Тези които очакваха и имаха надежда на един ЕТФ, за една година дефакто един чувал пари направиха.
          Ти не успя ли да направиш пачка покрай ЕТФ-а ?
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            ...Вече ако решат да търсят пари на Франфуртската борса и направят успешно ИПО (или СПО, че е по-правилно) на цена над тази тук, тогава ще е друга бира. ..
            Всичко с времето си! Ти само гледай отстрани как "се случва"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Остава по-малко от седмица до двойното листване. Някой немско говорящ съфорумец намира ли информация насочена към инвеститорите във Франкфурт? Дали презентират/рекламират или просто акции ще се появят в понеделник?
              Аз не знам какво очаквате от Франкфурт? Най-елементарна имиджова постановка, която, както и всичко дотук, има една цел - да се сложат в радара на големите и някой да се подлъже да ги купи, щото в момента пари като вестници, не можеш да им насмогнеш в световен мащаб. дадох ви пример със Софарма и Еврохолд с листването във Варшава. Ок, Варшава не е Франкфурт, но механизмът е съшият. Вече ако решат да търсят пари на Франфуртската борса и направят успешно ИПО (или СПО, че е по-правилно) на цена над тази тук, тогава ще е друга бира. Засега всичко е според плана на пиесата - края на шесто действие и прелюдия към седмо, когато продаваме датския махагон
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • То и на един ЕТФ се възлагаха големи надежди, след като се листна във Франкфурт, ама само с надеждите си останаха някои хора. И преди някой да изтръси някоя глупост искам да кажа, че имам акции, но нямам големи очаквания.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Остава по-малко от седмица до двойното листване. Някой немско говорящ съфорумец намира ли информация насочена към инвеститорите във Франкфурт? Дали презентират/рекламират или просто акции ще се появят в понеделник?
                  То затова ли е бил този цирк с тази смешна акция
                  Да напомпат балона за това листване
                  И както е ставало неведнъж точно тогава и го пукат

                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Остава по-малко от седмица до двойното листване. Някой немско говорящ съфорумец намира ли информация насочена към инвеститорите във Франкфурт? Дали презентират/рекламират или просто акции ще се появят в понеделник?

                    Коментар


                    • Много големи песимисти в темата бе.
                      Само едно искам да кажа:
                      Меченцата да се хванат за палците на краченцата.
                      Посоката е яко нагоре!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Ще видиме.Грую се надява на 45...уиски му се пие
                        Няма причина Спиди да е 115лв а тук да се мъчим още с 25
                        "Подаръци ще има за всички от сърце". Еленът Рудо ще довлече и каса уиски
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                          Едни 20% няма да ги усети франкфурт, като за начало.
                          Така ми се струва на мен - още преди нова година ще може да видим 30 сребърника
                          Ще видиме.Грую се надява на 45...уиски му се пие
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Суррр...ва, сурррр...ва Весела Нова Година!!! Защото старат беше много добра....а има още месец и половина....
                            Едни 20% няма да ги усети франкфурт, като за начало.
                            Така ми се струва на мен - още преди нова година ще може да видим 30 сребърника
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              А сега - суррр
                              Суррр...ва, сурррр...ва Весела Нова Година!!! Защото старат беше много добра....а има още месец и половина....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Аз купувах и свърших кеша....Сега само се наслаждавам на успешния си избор...
                                А сега - суррр

                                Коментар

                                Working...
                                X