IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Click image for larger version

Name:	256599317_4947419455268356_4075659437374949417_n.jpg
Views:	1
Size:	39.5 КБ
ID:	3830582

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Гошо или къвто и да си там,боли ме шмайзера за теб,или за който и да е в тази тема, та да го спасявам Нещо с грешни впечатления си останал. И на мен тея балони са ми много ясни,но много хора идея си нямат какво се задава.Отделно казваш от 3 до 25 го надуха и това надуване ще продължава во-веки веков,щото видиш ли пуснали някъв чип ахаха Е,то тоя чип с диаманти да беше, пак нямаше да е сегашната цена.
      И.....да се надуе един балон от 3лв е много по-лесно "финансово",отколкото да продължават да го надуват и на 25лв .Но това ти няма как да проумееш.
      Няма как да проумея нещо което няма какво да му се проумява. Ако някой е реализлирал печалба 5 пъти и някой купува сега с надеждата пак да направи по 5 може и да не стане, ама представи си, че стане, тогава другите от по 3 лева ще са направили по 40 Хипотеза разбира се за да ти покажа, че както говориш за едната посока винаги някой може да си мисли за другата посока, и да ти кажа това и то го знаеш добре е пазар а на пазара всичко се случва и в КТБ даваха по над 10% лихва като другите даваха 3%, та пак се опитваш да се правиш на месия и да обясняваш че сега вече можело и да не расте или да не расте с толкова колкото до сега, ами това мисля всеки го разбира и знае рисковете, защо е това ръсене на семки не разбрах? Имам и Атера - в случая там на какво се надяваш? малко капиталова и дивидентец, ами ОК ама пак не разбирам за какво се хабиш отваряш на някого очите или какво? И друг път е ставало въпрос какво ти пука дали си накупил и най големия шит ако си направил 500% преди да се продаде датския махагон, или бърст или каквото такова. Шиба Ину за там ще ни дадеш ли месечна графика, че нещо ми се мъдри в главата? Пазар е, всеки да му мисли и си има глава на раменете.
      Last edited by Petar; 17.11.2021, 16:47.

      Коментар


      • Нов Пешко ....... какво ти е ясно като при предишния балон си бил в ранния пубертет? Това, че цитираш известни учебници, не означава, че нещата, които цитираш са ти ясни ....Не се превъзбуждай от срив....Такъв може и да има, може и да няма....Другата седмица при успешен старт на търговията във Франкфурт, твоята графика ти отива в г...а..... Ако не се получат нещата, пак няма да е толкова стръмно колкото "ти го говорят графиките"...И си има причини за това. Дай една графика за Атерата, че там сме брадовчеди по яхта
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
          как ти си месията тук че да ни спасяваш. Имал нула ама ме спасявал. Ако продам навреме преди дъмп значи съм изкарал всеки път е така казва се и после слиза и после пак и така, кое не е ясно?
          Гошо или къвто и да си там,боли ме шмайзера за теб,или за който и да е в тази тема, та да го спасявам Нещо с грешни впечатления си останал. И на мен тея балони са ми много ясни,но много хора идея си нямат какво се задава.Отделно казваш от 3 до 25 го надуха и това надуване ще продължава во-веки веков,щото видиш ли пуснали някъв чип ахаха Е,то тоя чип с диаманти да беше, пак нямаше да е сегашната цена.
          И.....да се надуе един балон от 3лв е много по-лесно "финансово",отколкото да продължават да го надуват и на 25лв .Но това ти няма как да проумееш.

          Ето една месечна графика на която всичко се вижда.Не е препоръка за каквото и да е.

          https://tvc-invdn-com.investing.com/...1d14ec735b.png

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Както казах и на предния ,никой не може да ми каже какво, или пък кога да пиша в този форум,след като спазвам правилата.Камо ли пък да ми забранява Слагаш ме в игнор листата и спиш спокойно,тва е
            Добре бе банан, кой ти пречи пък на теб да се чувстваш добре? Ти друго брутално рали виждал ли си тук освен на тоя ибушеняк? А? Кажи де!
            Не си, единственото такова беше на ХД Път преди 14-15 годиН, нали? от 180 на 40К.
            Така, че кое е невярното от написаното тук. Ама много си голям познавач, ама нямало само нагоре, ами и на долу ходи акцията ама после брутално излита пак независимо по яхти ли се ходи, от космоса ли идва инфо, ама катери брутално от 3 кинта до 25, е питам кое не е вярно и как ти си месията тук че да ни спасяваш. Имал нула ама ме спасявал. Ако продам навреме преди дъмп значи съм изкарал всеки път е така качва се и после слиза и после пак и така, кое не е ясно?
            Last edited by Petar; 17.11.2021, 16:45.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
              Бъди щастлив там. Умен и красив както казва Груйката. Тука изглежда си нещастен и не е нужно още да си го причиняваш.
              Както казах и на предния ,никой не може да ми каже какво, или пък кога да пиша в този форум,след като спазвам правилата.Камо ли пък да ми забранява Слагаш ме в игнор листата и спиш спокойно,тва е

              Коментар


              • Те Атерата нали са пак около Кор Кароли?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  E, как ще ме ошамари пазара, и то задълго,след като аз имам 0 (нула) акции на Алтерко ? хахаха

                  Само банални фрази чета тук."Само нагоре"."Ралито тепърва започва".И подобни глупости.Кажете нещо по-умно.

                  Между другото ,в темата за Бреф на 2.40 като обадих ,пък същите реакции бяха.
                  Бай ви Грую колко ме е псувал,идея си нямате
                  Нали точно това казах и аз.
                  Не си за тази акция.
                  Ти си за Атера. Там вали гърми - земята стои, спиш спокойно. Е като ви цакат с такси няма проблем. Вътрешнярско врътки с буренаци и трънаци ние тук не ги мислим.
                  Седи там. Там ти е гот, значи това ти е акцията.
                  Тука каквото и да ти се каже, ще започнат тролни. Спестявам ти хейта.
                  Като нямаш работа тука, нито интерес, наблюдавай спокойно и ще видиш как шамари пазарът.
                  Досега не беше малко от 5 до 25 но и още ще има. Вие искате да скача всеки ден ли. Ние не искаме, я виж колко скача атера. Бъди щастлив там. Умен и красив както казва Груйката. Тука изглежда си нещастен и не е нужно още да си го причиняваш.
                  Last edited by X_Y; 17.11.2021, 16:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
                    А ще ги отнасяш още доста тука, защото самият пазар ще ви ошамарва задълго
                    E, как ще ме ошамари пазара, и то задълго,след като аз имам 0 (нула) акции на Алтерко ? хахаха

                    Само банални фрази чета тук."Само нагоре"."Ралито тепърва започва".И подобни глупости.Кажете нещо по-умно.

                    Между другото ,в темата за Бреф на 2.40 като обадих ,пък същите реакции бяха.
                    Бай ви Грую колко ме е псувал,идея си нямате....и все още продължава

                    Last edited by X_Y; 17.11.2021, 15:42.

                    Коментар


                    • Тоя на 25 дето вика "You shall not pass" сигурно е Харко.....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Грам завист в мен няма.Аз съм си направил парите



                        Атера имам.И винаги съм имал само Атера.И винаги съм го казвал,какво криене? И имам доста.И то от много време
                        И....
                        Абе момко, ти с това трябваше да започнеш.
                        Сега си ни ясен що за хейтър си и защо изобщо някога си имал Алтерко, спекулка с няколко левчета горница и дотам.
                        Тази акция не е за тебе. Нали вече си го разбрал.
                        Стой си в атера. Ние що не ходим там.
                        Щото пред алтернативата да си имаме Алтерко не щем и да чуем за Атера.
                        Аз ако имах атера , тутакси ама тутакси щях да ги изплющя на пазарна за да ги каширам и да вляза тук. Даже щеше да е направено още преди мнооого време.
                        Не ти харесва идеята нали? Е по същия начин и на мен не ми харесват твойте схеми.
                        Седи си в атера , що за зор имаш да се въртиш тука като хейтър. Не ти трябва да отнасяш псувни и ругатни. А ще ги отнасяш още доста тука, защото самият пазар ще ви ошамарва задълго

                        Коментар


                        • Аман от грижещи се за чужди пари!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Хаха напротив, прави те поредния хейтър - завистник налазил темата!
                            Грам завист в мен няма.Аз съм си направил парите

                            Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Грую поне си казва къде има акции а ти и Харко от село Осеня сте анимационни герои.....Хейтите навсякъде а нямате никъде.....
                            Атера имам.И винаги съм имал само Атера.И винаги съм го казвал,какво криене? И имам доста.И то от много време
                            И за протокола,други акции на БФБ не ме интересуват,освен една.Няма да и казвам името,не е Алтерко,доста подценена е в момента с переспектива за 200-300%+ ако скъса синджира /разбирай техническите съпротиви/
                            Но засега не ми е показала искрата
                            Last edited by petrg5s; 17.11.2021, 12:28.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              За протокола,аз също нямам акции тук,обаче не смятам ,че съм сгрешил не купувайки ! Нямам и планове да купувам/продавам на каквато и да е цена,когато и да е .Което ме прави доста обективен в случая
                              Момко, ти си толкова обективен колкото БокоШиши, когато говори за изборни машинации и корупция. Грую поне си казва къде има акции а ти и Харко от село Осеня сте анимационни герои.....Хейтите навсякъде а нямате никъде.....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                ...
                                За протокола,аз също нямам акции тук,обаче не смятам ,че съм сгрешил не купувайки ! Нямам и планове да купувам/продавам на каквато и да е цена,когато и да е .Което ме прави доста обективен в случая
                                Хаха напротив, прави те поредния хейтър - завистник налазил темата!

                                Коментар

                                Working...
                                X