IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма разлика от БГ с Балонфарма и Шменти Груп АД.

    9 огромни дирижабъла,пълни с нищо друго,освен хелий и мечти


    Last edited by petrg5s; 28.11.2023, 08:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      От 06,12(Никулден) ще качва по една топка от 2,00лв.- украса на елхата... и така до края на Т.Г., а и в следващата ...!
      По Антонов ден ще я махаме украсата, поне аз така практикувам
      Ще махат,няма да качват
      Празнично ти е и пак си посегнал към чашката и не си разбрал.Казах ти,ограничавай го тоя алкохол.Поне докато правиш анализи.Колко ТА еднодневки се извъртяхте ,а цената си пада ли пада......
      Last edited by petrg5s; 27.11.2023, 19:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Да видим другата седмица тук как ще е...

        От 06,12(Никулден) ще качва по една топка от 2,00лв.- украса на елхата... и така до края на Т.Г., а и в следващата ...!
        По Антонов ден ще я махаме украсата, поне аз така практикувам

        Коментар


        • Да видим другата седмица тук как ще е...
          Разходите за онлайн търговия в Черен петък в САЩ нараснаха със 7,5% спрямо миналата година, достигайки рекордните...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
            Колега няма място за сравнение...
            Едно към едно са.
            Пукнати балони в различни фази на спадане на хелия...
            Даже твърдя ,че в Агрия има много повече фундамент от тая шитня

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение

              Дано само не последва съдбата на другите сини чипове като...
              Колега няма място за сравнение... Единственото общо е, че се търгуват на БФБ и че са регистрирани в България...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение
                Дано само не последва съдбата на другите сини чипове като Агрия и Неохим
                100% това му е съдбата на дирижабъл Шеликойн

                Бавно и болезнено падане с месеци и години
                Last edited by X_Y; 24.11.2023, 12:23.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                  съгласен, държат се като европейска компания с презентациите и коловете. Затова и изобщо им обръщам внимание за разлика от някои сини чипове на бфб дето сякаш са още в соца
                  Дано само не последва съдбата на другите сини чипове като Агрия и Неохим, които бяха достойни за твоето внимание и след минус 30-40% вече не бяха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                    Безкрайно съм съгласен, винаги трябва да има едно на ум и да се заостри вниманието към рисковете, които стоят пред една компания. Хубавото тук е, че компанията е много открита и единствената, която всяко тримесечие застава пред инвеститори и отговаря на въпросите. Същевременно относно факта, че ръста идва най-вече от германоезичния регион, бе очертан и от Волфганг Кирш на презентацията и е нещо върху което работят! Затова към момента не е повод за притеснение.
                    съгласен, държат се като европейска компания с презентациите и коловете. Затова и изобщо им обръщам внимание за разлика от някои сини чипове на бфб дето сякаш са още в соца
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                      Така е, просто се опитвам да гледам напред предвид колко компании с висок ръст на БФБ спихната, пример Корадо
                      Безкрайно съм съгласен, винаги трябва да има едно на ум и да се заостри вниманието към рисковете, които стоят пред една компания. Хубавото тук е, че компанията е много открита и единствената, която всяко тримесечие застава пред инвеститори и отговаря на въпросите. Същевременно относно факта, че ръста идва най-вече от германоезичния регион, бе очертан и от Волфганг Кирш на презентацията и е нещо върху което работят! Затова към момента не е повод за притеснение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                        За мен няма нищо притеснително на този етап от такова стечение на продажбите.
                        Така е, просто се опитвам да гледам напред предвид колко компании с висок ръст на БФБ спихната, пример Корадо
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                          Добре не знаех, че трябва да се изразявам в точни бройки. От хиляда и шест-седемстотин мнения, хиляда са с 1 звезда останалите са някакви други. Под 2 % от ползвателите са изказали някакво мнение. Това е извода, който исках да направя и че за мен това не би могло да е отправна точка! Ако офис пакета Ви крашва обърнете се към Майкрософт. И да се върнем на темата за компанията, няма нужда да гледам клипа следя компанията и съм запознат, че основния ръст се генерира в германоезичния регион. Да би било добре да има и по-големи ръстове на другите пазари. Това е нещо, което очакваме в следващите години. За мен няма нищо притеснително на този етап от такова стечение на продажбите. Миналата година започнаха с изграждането на външната търговска структура именно от там, затова и очаквано от там да дойде най-големия ръст.
                          Ако направят успешно партньорство с някой производител на бяла техника, говоря за модула за вграждане, това би вдигнало продажбите сериозно и немско-езичния пазар няма да е такъв фактор. Продажбите ще се разпределят доста по равномерно на всички пазари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                            още толкова? 5 звезди са 198, 4 звезди 39. За сравнение 1 звезда са 953. И имайки предвид, че презентацията на сайта им е почти 200 мб и ми крашва офиса като се опитвам да я отворя, губя доверие в софтуиерните им възможности. В крайна сметка я гледах на видео и това, което ми прави впечатление, е че растежа им идва основно от един регион - минута 19. Пас
                            https://corporate.shelly.com/wp-cont....2023_x264.mp4
                            Добре не знаех, че трябва да се изразявам в точни бройки. От хиляда и шест-седемстотин мнения, хиляда са с 1 звезда останалите са някакви други. Под 2 % от ползвателите са изказали някакво мнение. Това е извода, който исках да направя и че за мен това не би могло да е отправна точка! Ако офис пакета Ви крашва обърнете се към Майкрософт. И да се върнем на темата за компанията, няма нужда да гледам клипа следя компанията и съм запознат, че основния ръст се генерира в германоезичния регион. Да би било добре да има и по-големи ръстове на другите пазари. Това е нещо, което очакваме в следващите години. За мен няма нищо притеснително на този етап от такова стечение на продажбите. Миналата година започнаха с изграждането на външната търговска структура именно от там, затова и очаквано от там да дойде най-големия ръст.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                              Някой да Ви кара да го хапвате този сандвич?

                              Ако не Ви харесва как изглежда има много сандвичи на пазара ... взимате си друг. Зависи и как оценявате, ако над сто хиляди са си взели сандвич и под хиляда са казали, че не им харесва и не струва, още толкава са изказали различно мнение, Ви се губят едни над 98%, които не са изказали никакво мнение... а пък дали става или не става е въпрос на личен вкус...
                              още толкова? 5 звезди са 198, 4 звезди 39. За сравнение 1 звезда са 953. И имайки предвид, че презентацията на сайта им е почти 200 мб и ми крашва офиса като се опитвам да я отворя, губя доверие в софтуиерните им възможности. В крайна сметка я гледах на видео и това, което ми прави впечатление, е че растежа им идва основно от един регион - минута 19. Пас
                              https://corporate.shelly.com/wp-cont....2023_x264.mp4
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                                На мен ми излиза 3.9 рейтинга.
                                сигурно го отваряш през телефон, там седи 3.9 ма през лаптоп е 1.9
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X