IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

    Хаха чертичките били подвеждащи! И как точно ме подведоха? А ти направи ли си труда да видиш колко новини, анализи , прогнози интервюта и т.н. си пуснал в темата за последните три месеца и да видиш реакцията на пазара за същото време? Ако не си и те мързи аз мога да го направя и пак да си говорим
    Не се заяждайте с Тони, той е много добър инвеститор и прекрасен човек! Познавам го лично.

    Коментар


    • Добре ако чертичките Ви казват всичко, защо следите отчетите, новините и т.н.?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

        Колега, извинявам се, че се намесвам в разговора Ви с колегата Тони, ама Вие направихте ли си труда Вие колко графики сте качили за това време и какве е била реакцията на пазара? Последните три месеца тупаме топката...
        Разбира се, че съм си направил труда. Гледам да не изпускам нещата. Следя графиката, новините, отчетите и т.н.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

          Хаха чертичките били подвеждащи! И как точно ме подведоха? А ти направи ли си труда да видиш колко новини, анализи , прогнози интервюта и т.н. си пуснал в темата за последните три месеца и да видиш реакцията на пазара за същото време? Ако не си и те мързи аз мога да го направя и пак да си говорим
          Колега, извинявам се, че се намесвам в разговора Ви с колегата Тони, ама Вие направихте ли си труда Вие колко графики сте качили за това време и какве е била реакцията на пазара? Последните три месеца тупаме топката...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

            Хаха чертичките били подвеждащи! И как точно ме подведоха? А ти направи ли си труда да видиш колко новини, анализи , прогнози интервюта и т.н. си пуснал в темата за последните три месеца и да видиш реакцията на пазара за същото време? Ако не си и те мързи аз мога да го направя и пак да си говорим
            Айде сега маркетинга виновен, че цената не паднала ... непоправими сте!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

              Хаха чертичките били подвеждащи! И как точно ме подведоха? А ти направи ли си труда да видиш колко новини, анализи , прогнози интервюта и т.н. си пуснал в темата за последните три месеца и да видиш реакцията на пазара за същото време? Ако не си и те мързи аз мога да го направя и пак да си говорим
              Днес е празник и новините от компанията са повече от чудесни - отказвам да влизам в безмислени спорове. Твоя анализ бе надолу към 18-20, аз мисля, че пазара рано или късно ще я оцени над настоящите нива - времето ще покаже - Успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Там ще оставя на теб и акордеона
                какво казва пазара днес или утре не ми е топ важно, само защото някой в Германия продължава да сипва с бърза печалба евтино придобити акции, може би - рано или късно всичко си идва на мястото

                Сега ти сам разбираш ли - колко несъществени и подвеждащи са чертичките?
                Хаха чертичките били подвеждащи! И как точно ме подведоха? А ти направи ли си труда да видиш колко новини, анализи , прогнози интервюта и т.н. си пуснал в темата за последните три месеца и да видиш реакцията на пазара за същото време? Ако не си и те мързи аз мога да го направя и пак да си говорим
                Last edited by Спекулант79; 06.12.2023, 14:18.

                Коментар


                • Ситуацията и на немския, и на българския пазар ми напомня на лятото тази година. Който иска да излиза на съответните нива има възможност и се разчиства пътя към една по справедлива оценка на компанията

                  Коментар


                  • Аз мога да кажа, въпреки че съм го казвал и преди "качва и консолидира, качва и консолидира". Информацията, която предоставиха от компанията е поредната отметка, която да поставим в листа с квадратчета на който най-отдолу седи изпълнение на плана за 2026г.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                      А за реакцията на пазара ще кажеш ли нещо или не ти отърват такива неща?
                      Пазарът е зле, естествено. А След 2-3 отчета ще се види принуден да скочи рязко, за да настига пак фундамента, докато всички та-чакащи, чакат да хванат елхата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                        А за реакцията на пазара ще кажеш ли нещо или не ти отърват такива неща?
                        Там ще оставя на теб и акордеона
                        какво казва пазара днес или утре не ми е топ важно, само защото някой в Германия продължава да сипва с бърза печалба евтино придобити акции, може би - рано или късно всичко си идва на мястото

                        Сега ти сам разбираш ли - колко несъществени и подвеждащи са чертичките?
                        Last edited by tony1975; 06.12.2023, 13:45.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          Реално погледнато този черен петък са продали 10% от всички продадени шелита за последните 5год.!?!? Браво!
                          А за реакцията на пазара ще кажеш ли нещо или не ти отърват такива неща?

                          Коментар


                          • Последния път си говорехме, че за месец и половина са пордали 1млн. сега е за уикенд. Та за уикенд приходите на компанията са с 30% повече отколкото и беше капитализацията при IPO-то, ама съм сигурен, че някои пак ще си позволят да използват епитети,които само усмиват тях самите, ама...

                            Коментар


                            • Реално погледнато този черен петък са продали 10% от всички продадени шелита за последните 5год.!?!? Браво!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ichi Разгледай мнение

                                аз ей това се опитвам да възприема и ми е много трудно да си го визуализирам

                                бяха продадени над 1,1 млн. устройства

                                Еее,- пак си дириш белята!
                                Не се тормози със съпротивата на възприятията си, а се наслади на полъха в "платната на тази регата" ставаща все по популярна!
                                Къде ли ще се провежда в лето 2026то???

                                Коментар

                                Working...
                                X