IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Оле мале, какво стана тук - фалшивия пробив продължава!?!?
    За поредна година Шелли/Алтерко ми повдига настроението за празниците

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Plemennika_na_shefa Разгледай мнение
      Изгонихте Пепи и сега вече няма кой да предупреждава за елхи и балони и хората пак почнаха да се лъжат да купуват
      в немския форум трябва да се включи, че там най-много се лъжат

      Коментар


      • Изгонихте Пепи и сега вече няма кой да предупреждава за елхи и балони и хората пак почнаха да се лъжат да купуват

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение
          Интересно ми е техничарите ще коментират това тук? За малко е минала 23Е днес, дали ще атакува 24 или 25 или ще консолидира. Интересно е, че при нас изостава леко и се движи крачка две назад с темпото.
          Очевидно иска да пробие, ниските обеми показват че купувачи и продавачи са в равновесие. Трябва само катализатор - новина или някой по-голям да започне да купува.
          За пореден път ще кажа, че ТА има ниска стойност за предсказване, но е отличен инструмент за тайминг и контрол на риска

          Коментар


          • Първоначално изпратено от p Разгледай мнение

            Сън Майкроситемс ги купи Oracle, а те са +61% за последните 5 години.
            Аха и на Oracle им отне над 16 години да стигнат пак нивото от 2000г
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Интересно ми е техничарите ще коментират това тук? За малко е минала 23Е днес, дали ще атакува 24 или 25 или ще консолидира. Интересно е, че при нас изостава леко и се движи крачка две назад с темпото.
              Image Screenshot-from-2023-12-19-22-26-10 hosted in ImgBB

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                А на Амазон отне над десетилетие да се възстановят след дотком краша. Сиско са още към 40% под нивата от 2000г, Сън Майкроситемс не съществуват
                Сън Майкроситемс ги купи Oracle, а те са +61% за последните 5 години.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                  Ако бяхте инвестирали в Nvidia преди 10 години… - Money.bg

                  Графика на деня: А ако бяхте инвестирали 1000 долара в тези фирми преди 10 г.? - Investor.bg

                  И за да не ми се сърдят от Инвестор и те правят такивя сравнениия, просто цитираното е от днес. Та за последните 10 години Нвидия носи 62,06%, тук имаме 51,78% за 7 години. Някои ще кажат, че това е профита на живота ни. Е аз бих казал по-добре с него отколкото без него!
                  А на Амазон отне над десетилетие да се възстановят след дотком краша. Сиско са още към 40% под нивата от 2000г, Сън Майкроситемс не съществуват
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Но се вкара в неохима, където се получи спих. Разбира се, че и там не съжаляваш, но като минем тук 50 , а там остане в ступор, ще разбереш тезата
                    без препоръка
                    Тия твоите тези нямат абсолютно никаква стойност. Доказано е във времето.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                      Колега, това което мога да кажа е, че бяха приети всички точки от дневния ред. Относно новия човек в борда на директорите, той говори за кратко, но и от малкото му думи прозираше екпертизата с която идва. Според мен този човек ще е поредния стълб на стабилност пред западните инвеститори. Относно абонамента и продажбите не казаха нищо, което не е публична информация. Относно Ксетра, все още се чака, като имат съдействие от нашата борса. Относно нови продукти, работи се в посока на развиване на решенията за сигурност, същевременно решенията базирани на z-wave технологията влизат в лаборатория за сертифициране в САЩ и във второто тримесечие ще започнат да се продават. Що се касае до интересното, то е че компанията става скучна и предвидима немска влакова композиция. Направили са разписанието и после го следват, а пък от време на време, като видят че могат да се движат и по-бързо по завоите, вземат и сами си слагата да се движат с по-висока скорост! Ама това е лоша новина, за който е слязъл от влака.
                      +1 Много благодаря!
                      Last edited by tony1975; 19.12.2023, 06:49.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

                        Аз продадох на 47. Не съжалявам.
                        Но се вкара в неохима, където се получи спих. Разбира се, че и там не съжаляваш, но като минем тук 50 , а там остане в ступор, ще разбереш тезата
                        без препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Затвърждава се напълно, че който е продал, ще съжалява!
                          Аз продадох на 47. Не съжалявам.

                          Коментар


                          • Ако бяхте инвестирали в Nvidia преди 10 години… - Money.bg

                            Графика на деня: А ако бяхте инвестирали 1000 долара в тези фирми преди 10 г.? - Investor.bg

                            И за да не ми се сърдят от Инвестор и те правят такивя сравнениия, просто цитираното е от днес. Та за последните 10 години Нвидия носи 62,06%, тук имаме 51,78% за 7 години. Някои ще кажат, че това е профита на живота ни. Е аз бих казал по-добре с него отколкото без него!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Някой би ли споделил за неприсъствалите?
                              -новия човек
                              -абонамента
                              -Ксетра
                              -продажби
                              -нови продукти
                              -друго интересно...

                              Г-н Key Ru ?
                              Колега, това което мога да кажа е, че бяха приети всички точки от дневния ред. Относно новия човек в борда на директорите, той говори за кратко, но и от малкото му думи прозираше екпертизата с която идва. Според мен този човек ще е поредния стълб на стабилност пред западните инвеститори. Относно абонамента и продажбите не казаха нищо, което не е публична информация. Относно Ксетра, все още се чака, като имат съдействие от нашата борса. Относно нови продукти, работи се в посока на развиване на решенията за сигурност, същевременно решенията базирани на z-wave технологията влизат в лаборатория за сертифициране в САЩ и във второто тримесечие ще започнат да се продават. Що се касае до интересното, то е че компанията става скучна и предвидима немска влакова композиция. Направили са разписанието и после го следват, а пък от време на време, като видят че могат да се движат и по-бързо по завоите, вземат и сами си слагата да се движат с по-висока скорост! Ама това е лоша новина, за който е слязъл от влака.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                                Как е положението?
                                Затвърждава се напълно, че който е продал, ще съжалява!

                                Коментар

                                Working...
                                X