IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
    Канала посоока на горе, още не е развален според мен ще ходим още на горе до към май месец.
    След това тестване на дъната от миналата есен. И чак тогава финален спринт преди мечият пазар , че го разчартаем по нататъка.
    Майсторе, интересно този мечи пазар къде го виждате, по световните борси или само на нашата ? Аз очаквам точно обратното !

    Коментар


    • Канала посоока на горе, още не е развален според мен ще ходим още на горе до към май месец.
      След това тестване на дъната от миналата есен. И чак тогава финален спринт преди мечият пазар , че го разчартаем по нататъка.

      Коментар


      • Колеги, аз лично за сегашното движение по-скоро бих потърсил отправна точка в старото движение. От техническа гледна точка за мен целта е 1.618, като правя уточнението, че при предишната корекция не достига 0.618, а около 2 лева по-високо, затова и целта според мен е с толкова над показаното ниво.



        Според мен тук ще тупа топката до към 26 февруари, ако няма някой голям зорлия и от там...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
          Успешен ден на всички!

          Голяма графика

          Благодаря и на теб успех!
          Значи чертичките показват до тук сме - няма повече нагоре? Да вдигам офертата от 18-20лв на 47.7лв или?
          Last edited by tony1975; 24.01.2024, 08:37.

          Коментар


          • Успешен ден на всички!

            Голяма графика

            Коментар


            • Колеги, не мога да Ви разбера къде ги виждате тези лавини, чаши с дръжки и т.н.

              Приходи
              2021г. 59,5млн - 51% ръст спрямо предходната година
              2022г. 92,9млн - 56% ръст
              2023г. 146,5млн - 57% ръст
              Както и да го гледате фундамента казва едно - Растяща компания


              Като погледнем в графиката това бичи клин ли е, мечи такъв ли е, ще помоля специалистите по ТА, да изкажат мнение.

              Ако погледнем и случващото се във Франкфурт от 3562бр акции днес само 67 са на цена под 28Евро (54,76лв), вчера са минали почти 4000бр всички над 28Евро...

              .. та картинката не ми изглежда, като да пада

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                Тук, ако един двама изпуснат паратаи ще има лавина.
                Сега нищо не казвам със сигурност ама виж как изпуска пара... балонерко

                Коментар


                • Тук, ако един двама изпуснат парата и ще има лавина.
                  Last edited by Плажът; 23.01.2024, 23:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dido_yord Разгледай мнение
                    Това са големите обеми в Франкфурт;-)
                    Понеже нищо не ти се разбира от снимчицата би ли превел какво имаш предвид или да пуснеш нещо с по добра резолюция?
                    Отделно от 40 до 55 предполагам можеше отдавна да си взел и излязъл и да нямаш проблеми, или просто обемите, с които оперираш са прекалено големи за да си в този инструмент? Или го чакаш още че да го изшортиш?

                    Коментар


                    • Милиардът малко ще изчака, вероятно. Ако корекцията е до 48 няма страшно, даже още по-добре - ще оформи класически cup with handle

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Бързал е да ги вкара в хим-а, докато е евтин. Все пак само миг - има няма 10г., се върти около левчето, току виж го изпуснали
                        Спекулантите хал хабер си нямат, колко е голямо значението на Шели за нашата борса , Всеки новоизлязъл "милионер" от Шели, налива менци в други картони а бфб Това понеже всеки новоизляъл оттук е излязъл с идеята все някъде да се набива дугаде Но нека растем заедно, ние сме согласни Ами хора, вижте къде е индекса - наближаваме 800 Бихме всички върхове от 2009 насам. Дължи се в голяма степен на Шели! Ако щете вярвайте, но Без Шели щяхме да си седим в долна мъртва точка още неопределено време. Нищо. някой ден ще го стоплим.
                        Дори няма нужда от препоръка!

                        Коментар


                        • Това са големите обеми в Франкфурт;-)
                          Attached Files

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

                            Това ми беше мисълта и на мен. Вместо да си изчака и да прибере още някой лев, просто ги изсипа. Тя цената пак ще отиде там където трябва.
                            Бързал е да ги вкара в хим-а, докато е евтин. Все пак само миг - има няма 10г., се върти около левчето, току виж го изпуснали
                            Last edited by tony1975; 23.01.2024, 09:49.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Ювелирно на 55 минаха към 1500 броя направо от аска.
                              Това ми беше мисълта и на мен. Вместо да си изчака и да прибере още някой лев, просто ги изсипа. Тя цената пак ще отиде там където трябва.

                              Коментар


                              • Какви са причините за сериозното поскъпване на книжата на дружеството през последната година?

                                Коментар

                                Working...
                                X