IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Аз на 18-19 още чакам, да вдигам ли вече?
    Няма много да чакаш ;-)

    Коментар


    • Много интересно, къде ли ще отиде SOFIX ;-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

        В Германия вече е толкова
        Утре тук ще отвори на 50
        Ако в Германия натиснат още малко може и на 40 да отвори хахах.
        При много въздух цифрите падат бързо !


        Аххахаха да, може и на 4 да отвори

        Коментар


        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

          Тя стомната се счупи,ти чакай
          50-52 като за начало.После ще има много жълто по гащите.
          В Германия вече е толкова
          Утре тук ще отвори на 50
          Ако в Германия натиснат още малко може и на 40 да отвори хахах.
          При много въздух цифрите падат бързо !


          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Аз на 18-19 още чакам, да вдигам ли вече?
            ха! за мен това е едно разумно ниво.
            Не знам как се решават да натиснат Купи при тези цени. Компанията е добра, но толкова надута нещо не ме кефи цената…

            Коментар


            • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
              Плажния... получи ли вече удовлетворение? Апокалипсис ли виждаш? Ужас... Аз лично още не съм се наиграл, защото тук съм дългосрочен. Имам хартийката от 2017 година и ще продължа да я имам. Волатилността е цената, която дългосрочните инвеститори плащаме. 5, 10 лв нагоре, надолу... нормално е. Никой не очаква вечна посока североизток. Аз лично се радвам, когато цената пада, защото купувам перспективен бизнес на по-ниски нива. За бъдещето съм спокоен, защото голямата картинка е ясна. Похвали се ти в какво инвестираш? Или това ти е непонятно и просто цапаш темите...
              Носи му радост и успокоение да вижда как успешни акции коригират. Лошото е, че портфейлът му си остава дънна кука.

              Пепито и той подскача. Няма да е за дълго

              Коментар


              • Плажния... получи ли вече удовлетворение? Апокалипсис ли виждаш? Ужас... Аз лично още не съм се наиграл, защото тук съм дългосрочен. Имам хартийката от 2017 година и ще продължа да я имам. Волатилността е цената, която дългосрочните инвеститори плащаме. 5, 10 лв нагоре, надолу... нормално е. Никой не очаква вечна посока североизток. Аз лично се радвам, когато цената пада, защото купувам перспективен бизнес на по-ниски нива. За бъдещето съм спокоен, защото голямата картинка е ясна. Похвали се ти в какво инвестираш? Или това ти е непонятно и просто цапаш темите...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

                  слагаш и една картинка с чукче и всичко ще е точно, после отваряш другите теми във форума и ги започваш там
                  Или елхичка макар вече да не е сезон.

                  Коментар


                  • Наиграхте ли се.

                    Коментар


                    • Аз на 18-19 още чакам, да вдигам ли вече?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                        Тя стомната се счупи,ти чакай
                        50-52 като за начало.После ще има много жълто по гащите.

                        слагаш и една картинка с чукче и всичко ще е точно, после отваряш другите теми във форума и ги започваш там

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                          Тя стомната се счупи,ти чакай
                          50-52 като за начало.После ще има много жълто по гащите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                            утре 59, не го мисли
                            Тя стомната се счупи,ти чакай
                            50-52 като за начало.После ще има много жълто по гащите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                              Над милион лева ! Умните пари излизат,а глупаците ще стискат до под 40лв.
                              И както винаги става ,утре доста от тях ще обадят,че са продали над 60лв ,макар че довчера чакаха 170...
                              утре 59, не го мисли

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТодорЛ Разгледай мнение
                                Някой разтовари.
                                Над милион лева ! Умните пари излизат,а глупаците ще стискат до под 40лв.
                                И както винаги става ,утре доста от тях ще обадят,че са продали над 60лв ,макар че довчера чакаха 170...

                                Коментар

                                Working...
                                X