IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение

    А, ясно. Прецакал се стратега и продал на ниското. Е, гадничко е, да. Заради това разлайваш кучетата, белким се паникьосат зайците, та да свалят цената и да се качиш отново на влака... Хубавите дружества на БФБ са като белите лястовици - рядко се намират и като ги хванеш не трябва да ги пускаш. Щото пуснеш ли ги, отиват в небето. А ти си седиш на плажа и около тебе само костенурки...
    No comment
    Last edited by RUBLA; 16.02.2024, 10:17.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

      Удовлетворение получих, след като продадох на 47 лв. при положение, че бях купил на 9 лв.
      Но, като гледам, тук всичките сте ловци на дъна и върхове.
      А, ясно. Прецакал се стратега и продал на ниското. Е, гадничко е, да. Заради това разлайваш кучетата, белким се паникьосат зайците, та да свалят цената и да се качиш отново на влака... Хубавите дружества на БФБ са като белите лястовици - рядко се намират и като ги хванеш не трябва да ги пускаш. Щото пуснеш ли ги, отиват в небето. А ти си седиш на плажа и около тебе само костенурки...
      Last edited by RUBLA; 16.02.2024, 10:17. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

        Щом сте удовлетворен от резултата, браво! А ако бяхте постискали още малко и на 57 щяхте да продадете....

        Странно ми е кои са тези ловци, които визирате, защото по-голямата част тук сме дългосрочни инвеститори в компанията, а не дневни трейдъри дето ни блазнят някякви дребни за фъстъчки!
        Ти си живият пример. Другият вариант е да зарибяваш умишлено планктона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

          Удовлетворение получих, след като продадох на 47 лв. при положение, че бях купил на 9 лв.
          Но, като гледам, тук всичките сте ловци на дъна и върхове.
          Щом сте удовлетворен от резултата, браво! А ако бяхте постискали още малко и на 57 щяхте да продадете....

          Странно ми е кои са тези ловци, които визирате, защото по-голямата част тук сме дългосрочни инвеститори в компанията, а не дневни трейдъри дето ни блазнят някякви дребни за фъстъчки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
            Плажния... получи ли вече удовлетворение? Апокалипсис ли виждаш? Ужас... Аз лично още не съм се наиграл, защото тук съм дългосрочен. Имам хартийката от 2017 година и ще продължа да я имам. Волатилността е цената, която дългосрочните инвеститори плащаме. 5, 10 лв нагоре, надолу... нормално е. Никой не очаква вечна посока североизток. Аз лично се радвам, когато цената пада, защото купувам перспективен бизнес на по-ниски нива. За бъдещето съм спокоен, защото голямата картинка е ясна. Похвали се ти в какво инвестираш? Или това ти е непонятно и просто цапаш темите...
            Удовлетворение получих, след като продадох на 47 лв. при положение, че бях купил на 9 лв.
            Но, като гледам, тук всичките сте ловци на дъна и върхове.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение

              Е го още един апокалиптик. Балони, дирижабли, край на света... какво още виждаш във вълшебната топка? На колко ще падне? Да чакам ли на 10 лева, или и това му е много на шелито? Хайде, кажи колко е справедливата цена?
              Вие борса не сте ли виждали - цените вървят нагоре и надолу, нормално е. Който иска да продава, негова воля. Аз досега щастлив продавач в дългосрочен план по тази позиция не съм видял. А такива като теб, по-добре да си мълчите, защото като се погледне назад нямате нито една успешна прогноза тук.
              Няма смисъл. Остави го да лае.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                Балона се пръсна,по-ясно от това няма как да се каже !
                Корекции не почват с -12%
                15/02/24 20:22:19 Last price 28.10
                Change to prev. day -8.77%

                Коментар


                • Компанията е страхотна, но цената на "еднорога" е доста височка ;-)
                  Мисля, че се касае за корекция но ще видим ;-)
                  По интересно ще е резултатът от ръста на продажбите за Q1 ;-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
                    А такива като теб, по-добре да си мълчите, защото като се погледне назад нямате нито една успешна прогноза тук.
                    и нито 1 купена акция

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                      Балона се пръсна,по-ясно от това няма как да се каже !
                      Корекции не почват с -12%
                      Е го още един апокалиптик. Балони, дирижабли, край на света... какво още виждаш във вълшебната топка? На колко ще падне? Да чакам ли на 10 лева, или и това му е много на шелито? Хайде, кажи колко е справедливата цена?
                      Вие борса не сте ли виждали - цените вървят нагоре и надолу, нормално е. Който иска да продава, негова воля. Аз досега щастлив продавач в дългосрочен план по тази позиция не съм видял. А такива като теб, по-добре да си мълчите, защото като се погледне назад нямате нито една успешна прогноза тук.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                        някой ако знае нещо нека моля сподели!
                        Балона се пръсна,по-ясно от това няма как да се каже !
                        Корекции не почват с -12%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                          Корекция и консолидация са 2 различни неща
                          Ще видим какво е,
                          Чакат ни 200мил приходи за 2024г., 300 мил за 2025 и над 400 мил за 2026.
                          Познай колко ще продам. Зиро
                          Само допълвам при спад и възможност. Дали ще прави 4та вълна или ще е изчакване в 3та, грам не ме интересува защото имам преценката да я държа поне до 2026г. А може и повече, ще видим какво ще имаме като фундамент тогава и ще преценим
                          Помниш като се похвали че си продал на 41, ти казах, заповядай пак добре си дошъл на 51
                          Е бързо ги минахме и 51, та ако си продал пак на 51 да не стане да те поздравим пак за 61. Щото и те ще са малко през 2024
                          Без препоръки да се уповавате на "та на дневна"...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                            Корекция и консолидация са 2 различни неща
                            Да, имате право.
                            Моя е грешката в словореда си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от anjihal Разгледай мнение
                              Ако някои колеги ги обхване паниката утре или са решили, че това им е цената за излизане. С радост, ще пазарувам защото смятам, че беше крайно време, да има корекция. Някак свикнахме и беше добре цената, да е все нагоре. Е няма как, не може пазарите да връщат, а тази прекрасна акция, да хвърчи само нагоре. Хубаво е да консолидира за да не е балона, който го смятат накой съворумци.

                              Приятна търговия утре.
                              … утре мисля че ще е пак нагоре… ако минаването на пакет е за теб корекция…значи си далеко далеко от идеята група от хора да продават заедно… по забавно ми е на мен въпроса кой ли купи…а дали е поредният фонд който влиза на тези цени точно преди ксе тра си прави лека тънка заготовка с 1 м … някой ако знае нещо нека моля сподели!
                              Last edited by Scottie Pippen; 15.02.2024, 20:35.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от anjihal Разгледай мнение
                                Ако някои колеги ги обхване паниката утре или са решили, че това им е цената за излизане. С радост, ще пазарувам защото смятам, че беше крайно време, да има корекция. Някак свикнахме и беше добре цената, да е все нагоре. Е няма как, не може пазарите да връщат, а тази прекрасна акция, да хвърчи само нагоре. Хубаво е да консолидира, за да не е балона, който го смятат накой съворумци.

                                Приятна търговия утре.
                                Корекция и консолидация са 2 различни неща

                                Коментар

                                Working...
                                X