IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • В последния уебинар 2 пъти споменаха за навлизане в Турция, а досега винаги цел са били държави с висок стандарт на живот и предимно на запад от БГ.

    Та в контекста на анонса на г-н Димитров:"Soon there will be Powered by Shelly devices. You can start thinking about your new businesses or transform your existing one." - Дали развитието в Турция няма да е в следствие на новия партньор, който ще продава/влага Shelly modul 1? Там има доста брандове от групата на Koç Holding(BEKO, GRUNDIG и др.), с които да стане взаимно изгодно партньорство, знам ли - размечтах се!








    Шелли груп АД
    Друга нерегулирана информация
    15:28
    Покана за участие в уебкаст/среща с инвеститорите на 27 февруари 2024 г. относно неодитираните резултати към края на четвъртото тримесечие на 2023 г.
    Прикачени файлове: Съобщение
    Last edited by tony1975; 21.02.2024, 17:23.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

      В Германия вече е толкова
      Утре тук ще отвори на 50
      Ако в Германия натиснат още малко може и на 40 да отвори хахах.

      При много въздух цифрите падат бързо !


      А тука кво пише?
      Не помниш седмица какво си писал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Е пак ли, не беше ли миналата седмица на 40лв?
        Не, пак сте се объркал.
        Казах 50-52лв и толкова стана в Германия ! Без съмнение тази цена ще я видим и тук.
        А вие, като толкова много ви е страх,вземете си успокоителни

        Last edited by danetha; 21.02.2024, 11:50.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
          Ужас, потоп, разгром! Всички да продават!

          Хубаво, ние с по 2-3 акции можем да се опитваме да отиграем някакви локални върхове и дъна, ама ИмВенчърите и другите с по-големи инвестиции какво да правят?
          Ти си с 2-3 акции, ами Груеца дето е с 15 бройки какво да каже !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
            .... и другите с по-големи инвестиции какво да правят?
            тяхната е най-тежката...

            Коментар


            • Ужас, потоп, разгром! Всички да продават!

              Хубаво, ние с по 2-3 акции можем да се опитваме да отиграем някакви локални върхове и дъна, ама ИмВенчърите и другите с по-големи инвестиции какво да правят?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                Кошмарът за масовката е на път да започне
                50-52 като старт.
                Е пак ли, не беше ли миналата седмица на 40лв?

                Коментар




                • аз си стоя на 18-20лв, както са ми казали технически войски, но да попитам - прави ми впечатление в последните 1-2г., че обикновенно след минаването на такъв обем(около 20к бройки), цената винаги си избира посока север или греша?
                  Дали въпреки, че знаем размера на продажбите, ще ни изненада нещо в отчета или по време на уебинара п/з март ще разберем нещо интересно(може би за новия партньор производител на черна и бяла техника), знам ли

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                    Какво ви пречи да отиграете оптимизма за 2035 година.
                    Кошмарът за масовката е на път да започне
                    50-52 като старт.
                    Last edited by danetha; 21.02.2024, 07:42.

                    Коментар


                    • Какво ви пречи да отиграете оптимизма за 2035 година.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                        Пазарът изчаква в тесен рейндж отчета. Оттук или се сурва надолу или излита, средно положение няма
                        ... или остава да тупа топката известно време в малко по-шрок рейндж! Съгласен съм, че някои може би изчакват отчета, но с предварително обявените резултати за приходите и 5%-ното преизпълнение на 50% завишената цел за миналата година, ни остава спокойно да изчакаме и финалните данни. Там единстваната изненада може да е в положителен аспект за по-голяма печалба от очакваната!

                        ... Същевременно колегата може да сподели от техническа гледна точка значението на това, че индикаторите напускат прекупената зона

                        Коментар


                        • Отново добра корелация с Нвидия.
                          Чудим се дали не може да се шорти Нвидия ако се използва Шели за лидиинг индикатор. Принципно не конкретно.
                          Last edited by Майстора233; 20.02.2024, 22:47.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                            Пазарът изчаква в тесен рейндж отчета. Оттук или се сурва надолу или излита, средно положение няма

                            Коментар


                            • Голяма графика

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                                ... това е много грубо влизане с бутонките напред
                                На мен пък ми мяза на много бездарно хейтърство!
                                Има къде къде по талантливи представители на гилдията

                                Коментар

                                Working...
                                X