IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

    Веселяк си
    На някого му потрябвали спешно пари, решил да селне набързо Шелли и накрая кой взе да пищи на умряло

    п.п. Колко дни останаха до отчета, айде да минават
    По-скоро изглежда да е договорено. Не минава току така пакет от 15К акции. Подплашиха се някои и цената слезе малко надолу.
    Днес Германия ще върне до към 29 евро, а ние ще се въртим 56-58лв
    Last edited by polax; 16.02.2024, 12:55.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение
      Един слънчев ден,е така без нищо,тази много "сигурна" акция пада с 12% в Германия.
      Как стават тея работи не е ясно,но интересно е с какъв гап надолу ще отвори най-"надеждната" и "сигурна" акция на БФБ?

      -10% ?

      Лошо е,че и ликвидноста куца ....
      Веселяк си
      На някого му потрябвали спешно пари, решил да селне набързо Шелли и накрая кой взе да пищи на умряло

      п.п. Колко дни останаха до отчета, айде да минават

      Коментар


      • Един слънчев ден,е така без нищо,тази много "сигурна" акция пада с 12% в Германия.
        Как стават тея работи не е ясно,но интересно е с какъв гап надолу ще отвори най-"надеждната" и "сигурна" акция на БФБ?

        -10% ?

        Лошо е,че и ликвидноста куца ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
          Е го още един апокалиптик.
          Все още има заблудени глупаци ,които не са наясно какво ги чака.

          Е,не съм аз този който ще търпи огромни загуби още от днес

          Коментар


          • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

            В Германия вече е толкова
            Утре тук ще отвори на 50
            Ако в Германия натиснат още малко може и на 40 да отвори хахах.
            При много въздух цифрите падат бързо !


            Охххх, душичка златна, сбъдна ли ти се мечтата! Давай, вади ракията и почерпи комшиите от блока.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение

              А, ясно. Прецакал се стратега и продал на ниското. Е, гадничко е, да. Заради това разлайваш кучетата, белким се паникьосат зайците, та да свалят цената и да се качиш отново на влака... Хубавите дружества на БФБ са като белите лястовици - рядко се намират и като ги хванеш не трябва да ги пускаш. Щото пуснеш ли ги, отиват в небето. А ти си седиш на плажа и около тебе само костенурки...
              No comment
              Last edited by RUBLA; 16.02.2024, 11:17.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

                Удовлетворение получих, след като продадох на 47 лв. при положение, че бях купил на 9 лв.
                Но, като гледам, тук всичките сте ловци на дъна и върхове.
                А, ясно. Прецакал се стратега и продал на ниското. Е, гадничко е, да. Заради това разлайваш кучетата, белким се паникьосат зайците, та да свалят цената и да се качиш отново на влака... Хубавите дружества на БФБ са като белите лястовици - рядко се намират и като ги хванеш не трябва да ги пускаш. Щото пуснеш ли ги, отиват в небето. А ти си седиш на плажа и около тебе само костенурки...
                Last edited by RUBLA; 16.02.2024, 11:17. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                  Щом сте удовлетворен от резултата, браво! А ако бяхте постискали още малко и на 57 щяхте да продадете....

                  Странно ми е кои са тези ловци, които визирате, защото по-голямата част тук сме дългосрочни инвеститори в компанията, а не дневни трейдъри дето ни блазнят някякви дребни за фъстъчки!
                  Ти си живият пример. Другият вариант е да зарибяваш умишлено планктона.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение

                    Удовлетворение получих, след като продадох на 47 лв. при положение, че бях купил на 9 лв.
                    Но, като гледам, тук всичките сте ловци на дъна и върхове.
                    Щом сте удовлетворен от резултата, браво! А ако бяхте постискали още малко и на 57 щяхте да продадете....

                    Странно ми е кои са тези ловци, които визирате, защото по-голямата част тук сме дългосрочни инвеститори в компанията, а не дневни трейдъри дето ни блазнят някякви дребни за фъстъчки!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
                      Плажния... получи ли вече удовлетворение? Апокалипсис ли виждаш? Ужас... Аз лично още не съм се наиграл, защото тук съм дългосрочен. Имам хартийката от 2017 година и ще продължа да я имам. Волатилността е цената, която дългосрочните инвеститори плащаме. 5, 10 лв нагоре, надолу... нормално е. Никой не очаква вечна посока североизток. Аз лично се радвам, когато цената пада, защото купувам перспективен бизнес на по-ниски нива. За бъдещето съм спокоен, защото голямата картинка е ясна. Похвали се ти в какво инвестираш? Или това ти е непонятно и просто цапаш темите...
                      Удовлетворение получих, след като продадох на 47 лв. при положение, че бях купил на 9 лв.
                      Но, като гледам, тук всичките сте ловци на дъна и върхове.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение

                        Е го още един апокалиптик. Балони, дирижабли, край на света... какво още виждаш във вълшебната топка? На колко ще падне? Да чакам ли на 10 лева, или и това му е много на шелито? Хайде, кажи колко е справедливата цена?
                        Вие борса не сте ли виждали - цените вървят нагоре и надолу, нормално е. Който иска да продава, негова воля. Аз досега щастлив продавач в дългосрочен план по тази позиция не съм видял. А такива като теб, по-добре да си мълчите, защото като се погледне назад нямате нито една успешна прогноза тук.
                        Няма смисъл. Остави го да лае.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                          Балона се пръсна,по-ясно от това няма как да се каже !
                          Корекции не почват с -12%
                          15/02/24 20:22:19 Last price 28.10
                          Change to prev. day -8.77%

                          Коментар


                          • Компанията е страхотна, но цената на "еднорога" е доста височка ;-)
                            Мисля, че се касае за корекция но ще видим ;-)
                            По интересно ще е резултатът от ръста на продажбите за Q1 ;-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
                              А такива като теб, по-добре да си мълчите, защото като се погледне назад нямате нито една успешна прогноза тук.
                              и нито 1 купена акция

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                                Балона се пръсна,по-ясно от това няма как да се каже !
                                Корекции не почват с -12%
                                Е го още един апокалиптик. Балони, дирижабли, край на света... какво още виждаш във вълшебната топка? На колко ще падне? Да чакам ли на 10 лева, или и това му е много на шелито? Хайде, кажи колко е справедливата цена?
                                Вие борса не сте ли виждали - цените вървят нагоре и надолу, нормално е. Който иска да продава, негова воля. Аз досега щастлив продавач в дългосрочен план по тази позиция не съм видял. А такива като теб, по-добре да си мълчите, защото като се погледне назад нямате нито една успешна прогноза тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X