IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение
    Аз като дългосрочен бих се радвал на спад - колкото по-голям, толкова по-добре. Ще си купя евтино хубав бизнес.
    Стига сте плямпали глупости.
    Щял да купи той С какво?
    Ще държиш до 20-30лв и надолу и ще си скубеш косите,ако не си плешив де.

    Коментар


    • е сега вече пробихме след появата на адвоката няма начин )
      Умереният риск винаги печели ! ))))))

      Коментар


      • Тук финансовият инженеринг върви с пълна пара - евала на продавача на астропрогнози. Гледам, пуснали новина, че са с нов 10-годишен договр за наем на офис площи. На пръв поглед топ новина - ей на, вижте ни как растем. Обаче на втори:
        - сградата още се строи, евеентуално ще стане тази година, ама не е сигурно, обаче вижте ни как растем и ни трябват едни нови квадрати площ с несвързани и незаинтересовани лица
        - цената идва по 20 евромарки без ДДС на квадратен метър с таксата - уау, сефте чувам за подобна, при това на сграда с прекрасния аромат на Зоопарка и засрана в нищото (ок, наблизо има метростанция)
        - ще продадат старата сграда, та изкуствено да се вдигне малко печалбата, че нещо куца на фона на оценката

        Още веднъж - поздравления, така се прави - явно това е точният начин за ловене на немски шарани! Сега остава да се пусне едно пиарче на 18-та подстраничка на яху с "новината" и да се плати на Ботега и Стратега да ъпнат цената на 100 лева с прогноза за печалбата през 2156 година
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение

          Е, и? Досега не е измислена акция, която да се движи само нагоре. Корекциите са нещо нормално, но някои от този форум плямпат за такива от години. То не бяха балони, то не бяха ски, писти, елхички и т.н.
          Важен е фундамента и конкурентното предимство. А тук имаме и от двете, поне за момента.
          Аз като дългосрочен бих се радвал на спад - колкото по-голям, толкова по-добре. Ще си купя евтино хубав бизнес.
          фалшив пробив, оня с чукчето идва да ви обясни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Много ми интересно как с лека ръка се отхвърля възможността за по-дълбока корекция. Най-добрата компания в света - NVIDIA поевтиня с 65% 2022, но тукашните ъпъри ще те изядат с парцалите като кажеш за спад. Между другото, любимката на форума също направи доста сериозно движение надолу, когато от 28 цената слезе до 14.

            Успешен ден на всички!
            Е, и? Досега не е измислена акция, която да се движи само нагоре. Корекциите са нещо нормално, но някои от този форум плямпат за такива от години. То не бяха балони, то не бяха ски, писти, елхички и т.н.
            Важен е фундамента и конкурентното предимство. А тук имаме и от двете, поне за момента.
            Аз като дългосрочен бих се радвал на спад - колкото по-голям, толкова по-добре. Ще си купя евтино хубав бизнес.

            Коментар


            • Много ми интересно как с лека ръка се отхвърля възможността за по-дълбока корекция. Най-добрата компания в света - NVIDIA поевтиня с 65% 2022, но тукашните ъпъри ще те изядат с парцалите като кажеш за спад. Между другото, любимката на форума също направи доста сериозно движение надолу, когато от 28 цената слезе до 14.

              Успешен ден на всички!
              Last edited by Спекулант79; 07.03.2024, 11:37.

              Коментар


              • Мисля че е удачно време да започнете да мислите за нов Ник Април- май при излизане на Ксетра и успех на новия модул и абонаментния план, като нищо ще преминете през възродителен процес

                Коментар


                • Цената на тази доста надценена и балонизирана акция зависи само и единствено от това кога ще пръснат Nvidia супер балона.

                  В него ден тук ще видим 10лв спад за един ден и ще почне многогодишен мечи тренд.

                  Кога ?

                  Ами Nvidia наближава 1000 ,така че умната ......
                  Last edited by danetha; 07.03.2024, 05:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ТодорЛ Разгледай мнение
                    Новината от вчера послужи като катализатор за нов ръст в немско.
                    През 23-та година даваха прогнози до 2026г. Сега сме 24-та и започват да гледат за до 2027г.
                    То тази новина не е много нова. Още миналата година на някое от събитията г-н Кирш каза, че търсят нова сграда, тъй като тази им е малка вече и ще продават настоящата! Аз лично се надявах, да се възползват от този тип услуги предлагани от една публична компания, ама си останах само с надеждите...

                    Коментар


                    • Новината от вчера послужи като катализатор за нов ръст в немско.
                      През 23-та година даваха прогнози до 2026г. Сега сме 24-та и започват да гледат за до 2027г.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        Сега сте много надъхани, ама да не се изпокриете като мишки, ако се получи фалшив пробив
                        Аз този пост от 07.12.2023г. изяснявам, сега движенията ще ги оценим след 2-3месеца.

                        иначе ако бъда дребнав:
                        Last edited by tony1975; 06.03.2024, 18:41.

                        Коментар


                        • Не виждам да има сделка над 31 евро, което значи че няма пробив. Като пробие ще преценяваме дали е фалшив или реален

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Yordan_Nickolov Разгледай мнение

                            Кефи ме как, когато спреда стане големичък, немците просто влизат и обират акциите на всички От сутринта го очаквах това да се случи. Интересно колко време ще отнеме да стигне новата прогноза на Монтега
                            Ами аз като гледам там маркетмейкъра слага продава, немците си ги стискат - явно не им се вижда скъпа. Като свършат акциите на нашите дето пълнят торбичката на маркетмейкъра и акциите отлетят за Германия ще тръгнем и към цената на Монтега

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              И тоя пробив май няма да е фалшив? Всичкото ТА на пух и прах
                              Моля за истински ТА аналитик от технически войски - да ми каже да стоя ли още на 18-20лв?
                              Кефи ме как, когато спреда стане големичък, немците просто влизат и обират акциите на всички От сутринта го очаквах това да се случи. Интересно колко време ще отнеме да стигне новата прогноза на Монтега

                              Коментар


                              • И тоя пробив май няма да е фалшив? Всичкото ТА на пух и прах
                                Моля за истински ТА аналитик от технически войски - да ми каже да стоя ли още на 18-20лв?

                                Коментар

                                Working...
                                X