IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Поредният надъхан и презобил от сутринта новобранец и/или яхтсмен. Той нямал оплаквания - ти му даваш линк към аппа им в гугъл, където над 50% от оценките са 1 или 2 за качество, той ти говори, че една жена казала и пак лафчета ад хоминем. Точно заради такива като теб, когато гръмне балонът, а той рано или късно ще гръмне брутално (едва ли ще е късно), ще вляза да се посмея. Дотогава успех в самонадъхването, няма да пиша и да ви "преча" да правите "яките кинти"
    Груйчо, не познаваш това,което произвежда Шели и затова се включих в експертната ви дискусия, следващата кратка вметка, за да ти подскажа нещо, което вярвам ще разбереш - "Софтуерът" така, както си го обясняваш, съвсем не е " апп"-а, а е инсталиран в самите "джаджи". Можеш дори да го променяш при наличие на необходимите познания, можеш да използваш "джаджата" като рутер и т.н. и т.н. без да ползваш това което наричаш "апп"-а. Е разбира се, апп-а също е софтуер, без който апп джаджите си работят без всякакви проблеми, осигуряващи функционалности над тези на конкуренцията.
    По останалите точки - няма нужда коментар. Колко са адекватни се вижда добре и от форумците.
    Благодарим ти за "критичните" включвания....цената расте

    ​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      А сега по темата,- пробийте тези 61,00 и аз сам ще си купя една акция от 61,20 за да видя първата седемцифрена
      позиция в потфолиото си
      Еййй как тънко се фалиш...... Земи ги нправи всичките.... Те и моите са седемцифрени ама има запетайки ....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Инта, и други от общите ни позиции да ти станат седемцифрени!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Груев е безнадежден случай, при това диагностициран от виден и паметен наш съфорумец,
          Битката Ви с него е загубено време, при все това той от предколедно време е продал своите 15 акции тук!
          - Ендер светла ти памет!!!
          А сега по темата,- пробийте тези 61,00 и аз сам ще си купя една акция от 61,20 за да видя първата седемцифрена
          позиция в потфолиото си
          Ааа,- Груев ще си остане безнадежден случай...
          Честито Инта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Точнооо!!!
            15:43:14 SLYG Шелли Груп АД 61.200 22 1 346.40 0.00%
            15:43:14 SLYG Шелли Груп АД 61.200 100 6 120.00 +0.33%
            Ейй, големи сте шарани ! Спрете да я надувате, срам нямате !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение

              готово

              Точнооо!!!
              15:43:14 SLYG Шелли Груп АД 61.200 22 1 346.40 0.00%
              15:43:14 SLYG Шелли Груп АД 61.200 100 6 120.00 +0.33%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Груев е безнадежден случай, при това диагностициран от виден и паметен наш съфорумец,
                Битката Ви с него е загубено време, при все това той от предколедно време е продал своите 15 акции тук!
                - Ендер светла ти памет!!!
                А сега по темата,- пробийте тези 61,00 и аз сам ще си купя една акция от 61,20 за да видя първата седемцифрена
                позиция в потфолиото си
                Ааа,- Груев ще си остане безнадежден случай...
                готово

                Коментар



                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Поредният надъхан и презобил от сутринта новобранец и/или яхтсмен. Той нямал оплаквания - ти му даваш линк към аппа им в гугъл, където над 50% от оценките са 1 или 2 за качество, той ти говори, че една жена казала и пак лафчета ад хоминем. Точно заради такива като теб, когато гръмне балонът, а той рано или късно ще гръмне брутално (едва ли ще е късно), ще вляза да се посмея. Дотогава успех в самонадъхването, няма да пиша и да ви "преча" да правите "яките кинти"
                  Хейтърче, ето ти снапшот - от над 500к свалили приложението имаме 2,6к ревюта, което са жалките 0,5%. Достатъчо за теб, явно, за да си направиш титаничен извод. Ако отчетем и факта, че по-голямата част от хората принципно пускат ревю, когато не са доволни от нещо, а не когато нямат проблеми, то картинката е ясна. И не, една жена не ми е казала нищо, качеството съм го изпитал от първо лице, както написах по-долу. Точно заради това не ме вълнуват мненията на хора, пуснали 1 или 2 звезди, защото съм го изпитал лично. Нещо, с което ти очевидно не можеш да се похвалиш... Понеже не разбрах - ти някога ползвал ли си нещо тяхно (апа или продукт някакъв?). Е ,то няма и да ми отговориш, удобно пропускаш въпроса - ясно е, че не си. Чукча писател, не читател Нищо де, драскай си.
                  Между другото, знаеш ли какво е "ад хоминем"? Явно не, защото ако си видиш първото (и второто) изречение ще разбереш кой ръси такива лафчета.

                  Иначе поздравления - осъзна най-накрая, че яките кинти не са тук. Тук си само от благородните подбуди да ни спасиш от заблуждението, което е похвално. Оди си в брефчето, там е истината. ))))

                  Last edited by I4S; 08.03.2024, 13:42.

                  Коментар


                  • Груев е безнадежден случай, при това диагностициран от виден и паметен наш съфорумец,
                    Битката Ви с него е загубено време, при все това той от предколедно време е продал своите 15 акции тук!
                    - Ендер светла ти памет!!!
                    А сега по темата,- пробийте тези 61,00 и аз сам ще си купя една акция от 61,20 за да видя първата седемцифрена
                    позиция в потфолиото си
                    Ааа,- Груев ще си остане безнадежден случай...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Поредният надъхан и презобил от сутринта новобранец и/или яхтсмен. Той нямал оплаквания - ти му даваш линк към аппа им в гугъл, където над 50% от оценките са 1 или 2 за качество, той ти говори, че една жена казала и пак лафчета ад хоминем. Точно заради такива като теб, когато гръмне балонът, а той рано или късно ще гръмне брутално (едва ли ще е късно), ще вляза да се посмея. Дотогава успех в самонадъхването, няма да пиша и да ви "преча" да правите "яките кинти"
                      Click image for larger version

Name:	shelli_app.png
Views:	1
Size:	11.7 КБ
ID:	4164424

                      Оценката на Аппа - колкото са 1 и 2 малко повече са 4 и 5 и това е от 2530 човека. не си спомням колко са юзърите на Апликейшъна, ако някой знае бройката нека напише. Също така много от тях са се прехвърлили на премиум версията, която е платена и носи допълнителни приходи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Поредният надъхан и презобил от сутринта новобранец и/или яхтсмен. Той нямал оплаквания - ти му даваш линк към аппа им в гугъл, където над 50% от оценките са 1 или 2 за качество, той ти говори, че една жена казала и пак лафчета ад хоминем. Точно заради такива като теб, когато гръмне балонът, а той рано или късно ще гръмне брутално (едва ли ще е късно), ще вляза да се посмея. Дотогава успех в самонадъхването, няма да пиша и да ви "преча" да правите "яките кинти"
                        Груев, това червеното го пишеш в тази тема от поне 3 години. Сам можеш да видиш за този период какво се случи.
                        Всеки има право на мнение.....
                        Сигурно си прав, че в един момент цената ще чукче връх и ще пада, но мисля трябва да се признае, че докато резултатите растат, ще катери.
                        Вярно е че е надценена в момента, но на борсата се търгуват очаквания и явно тук са големи.
                        Лично за мен докато изкарват + 50% ръст няма опасност/или по-скоро минимална/ да има отчетлив спад.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от I4S Разгледай мнение

                          Така, нивото е доста махленско, но да ти отговоря и аз:
                          1. Че са китайски ребрандировачи, е ясно само в твоята глава. За да са такива, покажи аналог на техен продукт с друга, китайска марка? Сравненията с Епъл, Нвидиа и т.н. са пак само в твоята глава и на данетчо. Ти ползвал ли си техния апп? Щото аз от няколко години го ползвам ежедневно, и старата версия преди и новата сега, както и десетина от продуктите им. И оплаквания нямам. Никакви. Ти вероятно нищо тяхно не си ползвал, но иначе мнение имаш. Най-много ги обичам такива философи.
                          2. Продажбите. Какво да ти кажа - от 2017 до 2023 са 7 години. Реализират ръст всяка година. Случайност викаш... Колко е ниска базата и колко високо могат да стигнат едва ли си точно ти човекът, който може да го каже. Пазарът опредлено има потенциал, доколко той ще се осъществи и дали няма да излезе някоа по-нова и интересна "играчка" само времето ще покаже. Определено имам повече доверие за преценката на пазара на хора от бранша, отколкото на твоята, която се гради на... Кажи ми на какво, че не се сещам? Тук всеки си има своите очаквания и на база на тях се формира цена и търговия. Вероятно няма да си изненадан, че така се случва с всички борсово-търгувани компании.
                          3. Това за маркетирането и балъчетата се чудя как да го коментирам. Сещам се за едни хора по кръчмите и на пейките пред входовете на панелките, пиещи течности с неясен произход, дето световния заговор е срещу тях, но никой не може да ги прецака и измами. Искрено се надявам, че не си един от тях, но като чета какво си написал започвам да се колебая...
                          Поредният надъхан и презобил от сутринта новобранец и/или яхтсмен. Той нямал оплаквания - ти му даваш линк към аппа им в гугъл, където над 50% от оценките са 1 или 2 за качество, той ти говори, че една жена казала и пак лафчета ад хоминем. Точно заради такива като теб, когато гръмне балонът, а той рано или късно ще гръмне брутално (едва ли ще е късно), ще вляза да се посмея. Дотогава успех в самонадъхването, няма да пиша и да ви "преча" да правите "яките кинти"
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Веднага ще ти отговоря, то това беше идеята и в самото начало, затова и "просто се случи". Почвам:
                            1. Че са китайски ребрандировачи, е безспорен факт - нямат нищо софтуерно, дето да е уау, за да се правят каквито и да е било сравнения с Епъл, Нвидиа или който и да е там. Стига ти да влезеш в коментарите в Гугъл, за да разбереш за какво иде реч, особено с новия ап - https://play.google.com/store/apps/d...ntrol&hl=en_US
                            2. Продажбите от ниска база са винаги страшен ъп, то няма и как да е иначе. Тук обаче залагате, че те ще продължат да са такива поне още 5 години (да не кажа 10) с по 50-60-100% набгоре - ми добре
                            3. Маркетирането е топ - набирането на балъчета върви със страшна сила и след като свършиха тук, преминаха в Дойчланд. Този преход го направиха повече от отлично, признавам им го -аз очаквах да гръмнат оещ там, но се справиха. Вероятно и заради самият пазар, който отново залага на балони по света, но е факт, че се справиха
                            4. какво следва оттук нататък - продължаване на финансовия инженеринг и надежда някога да се продадат и да кешират на някой наистина голям.

                            Това е моето мнение набързо - ще ми е много интересно да видя нещо друго, освен ъп, ъп, ъп, щото ъп и твай

                            П.С. Видях, че питаш за многниковите - е, ако това не си разбрал, хм, как да го кажа - още Мариан едно време викаше, че нямало нищо лошо и той имал над 5 ника, щото така, за всеки случай. Виж сега колко "инфлуенсърски групи" има и сам ще се сетиш
                            Така, нивото е доста махленско, но да ти отговоря и аз:
                            1. Че са китайски ребрандировачи, е ясно само в твоята глава. За да са такива, покажи аналог на техен продукт с друга, китайска марка? Сравненията с Епъл, Нвидиа и т.н. са пак само в твоята глава и на данетчо. Ти ползвал ли си техния апп? Щото аз от няколко години го ползвам ежедневно, и старата версия преди и новата сега, както и десетина от продуктите им. И оплаквания нямам. Никакви. Ти вероятно нищо тяхно не си ползвал, но иначе мнение имаш. Най-много ги обичам такива философи.
                            2. Продажбите. Какво да ти кажа - от 2017 до 2023 са 7 години. Реализират ръст всяка година. Случайност викаш... Колко е ниска базата и колко високо могат да стигнат едва ли си точно ти човекът, който може да го каже. Пазарът опредлено има потенциал, доколко той ще се осъществи и дали няма да излезе някоа по-нова и интересна "играчка" само времето ще покаже. Определено имам повече доверие за преценката на пазара на хора от бранша, отколкото на твоята, която се гради на... Кажи ми на какво, че не се сещам? Тук всеки си има своите очаквания и на база на тях се формира цена и търговия. Вероятно няма да си изненадан, че така се случва с всички борсово-търгувани компании.
                            3. Това за маркетирането и балъчетата се чудя как да го коментирам. Сещам се за едни хора по кръчмите и на пейките пред входовете на панелките, пиещи течности с неясен произход, дето световния заговор е срещу тях, но никой не може да ги прецака и измами. Искрено се надявам, че не си един от тях, но като чета какво си написал започвам да се колебая...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Веднага ще ти отговоря, то това беше идеята и в самото начало, затова и "просто се случи". Почвам:
                              1. Че са китайски ребрандировачи, е безспорен факт - нямат нищо софтуерно, дето да е уау, за да се правят каквито и да е било сравнения с Епъл, Нвидиа или който и да е там. Стига ти да влезеш в коментарите в Гугъл, за да разбереш за какво иде реч, особено с новия ап - https://play.google.com/store/apps/d...ntrol&hl=en_US
                              С Епъл и Нвидиа ги сравняват само хейтърите, а това дали има нещо иновативно и колко им струва софтуера го определя пазара на джаджите, които продават. Сам виждаш, че продажбите им растат и то с какви темпове. Също така са се наложили над другите китайски и сродни изделия, защото примерно Соноф нямат такъв ръст на продажбите. Хората ги харесват и за това ги купуват - аз поне нямам друго обяснение.
                              Като казваш "ребрандировач"- това са продукти, които са дизайнати и проектирани от Шели като започнеш от схемотехниката, платките и стигнеш до пластмасовата кутийка - не случайно се хвалят, че са най-малките подобни смарт релета.Всяко производство е изнесено в Китай излишно е да го казвам и Нвидия и Епъл произвеждат в Китай. Чипът, който е направен специално за техните нужди също е едно от предимствата пред другите производители. Замисли се колко такива "дреболии" са накарали теб самия да избереш даден продукт в ежедневието си пред друг.
                              Last edited by Slg; 08.03.2024, 11:55.

                              Коментар


                              • Shelly Group PLC Equity | A2DGX9 | BG1100003166 | Share Price (boerse-frankfurt.de) Без коментар.......P.S.Препоръки никакви разбира се!

                                Коментар

                                Working...
                                X