IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    Ми снимката на Нвидия какво казва? Според мен на 18лв
    И какво се оказа, някои хора я чакаха на 18 да купуват, а изведнъж се оказаха продавачи !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
      Сега трябва да помисля на какво ниво да продам
      Ми снимката на Нвидия какво казва? Според мен на 18лв

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Мерси, Тонка, доста олекваш на моменти, но с какъвто тръгнеш, обикновено такъв и станеш, а при теб, с оглед на шапкарството и преклонението пред авторитета над теб, вече е стиганло да необратими нива. Сори за ад хоминем лафа от моя страна, ма нали го няма човека с психопрофилите, та затова ерзац изпълнение от моя страна.

        А песента наистина е страхотна, някога имах гадже с френски - топ спомени
        И мен ме е яд, че не избраха Синерджито но ти направо избухваш, а това така дърпа цената... Жив и здрав!

        п.п. днес е празника на артилерията - царицата на боя
        Last edited by tony1975; 11.03.2024, 13:09.

        Коментар


        • Сега трябва да помисля на какво ниво да продам

          Коментар


          • Мерси, Тонка, доста олекваш на моменти, но с какъвто тръгнеш, обикновено такъв и станеш, а при теб, с оглед на шапкарството и преклонението пред авторитета над теб, вече е стиганло да необратими нива. Сори за ад хоминем лафа от моя страна, ма нали го няма човека с психопрофилите, та затова ерзац изпълнение от моя страна.

            А песента наистина е страхотна, някога имах гадже с френски - топ спомени
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Поздрави за Гру с една стара и много хубава песен( Paroles paroles) - говори човек, не спирай да говориш
               

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                Научих нещо ново днес, в койните имало фундамент
                Пращи в Койна, та чак се излива оттам фундамента

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

                  Ама нямат срама тия "неуки и тъпи" шваби. "Шаранчета" та дрънка! Не гледат ли какво става по света?Показатели не гледат ли ? От тех.анализ не разбират ли ? И как само вярват на платени анализатори! Форума в Инвестор не четат ли? Как пък не разбраха ,че предстои "4 - то действие ,където пушката неминуемо гръмва"?!!!?
                  Бах мама му - не съм си мислил ,че ще се самоцитирам някога - Ама какво си мислят тия в Немско със сделки на 37 Е/парчето?Луди ли са - кво ли?!
                  мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                  Коментар


                  • Е това си е много приятна изненада

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Браво на колегата - много точен анализ, без пожелателното мислене в последната част - именно реално никаквият фрий флоуъ и абсолютно безсмисленото позлване на къси (ако изобщо ги има), бутат цената нагоре. Надолу няма как да печелиш, а и срещу мажото със 70% ли бяха, как да играеш? Хайде едно въпросче - като сме толкова печеливши, уникални ретърни, яки продажби и т.н., къдя е парата бря? Ни дивидент има някакъв сериозен, нито някакъв уау кеш, а дококото помня само някакви смешни кроатчета сме купили? Светка ли ламБата с екселя? Щото и Химчето има баси печалбите на ексел, пък беше и 17-18 лева, а сега? Да не говорим какъв фундамент имат (примерно). Та успех с ловенето на шарани, ще е нужен, особено за "ми то просто се случи" и "качва се, щото се качва", понеже "пружината се натЕга от Монтега" и "Грую пише"

                      П.С. Понеже има и умни хора в темата (вярно, единици, например колегата Кей Ру), ще помоля един от малкото - БСЕ Трейдъра да даде пиър. Знам, знам, че сме уникални, ма поне един реален пиър все трябва да има, нали?
                      хейти хейти адвокате та да хванем 70ката
                      Умереният риск винаги печели ! ))))))

                      Коментар


                      • Шапки долу за всички купили в ниското и държали до тук .За протокола трябва да се следи 62(261,8) и особено 60,95-докато е над тях е Ок ,ако ли обаче .......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                          Гръмнал е мозъка на сценариста.. отдавна
                          Тъй, тъй, г-н "аз чуждестранни акции не пипам, щото няма кой да звънне по телефона и дами каже какво да правя, затова ги чакам на моя територия у Бг-то, щото тук имам връзката с кораба-майка, пардон яхтата-майка"
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                            Колега, съгласен съм с Вас, случват се такива неща! И при Шелли е имало по-големи дневни спадове. Същевременно обаче трябва да отчетем сериозните разлики, поради които трудно ще виждаме аналогични движения. При Нвидия имате огромен ФФ достигащ почти 96%, има огромна краткосрочна търговия от ботове, които я правят, има и къси продажби от които могат да се печелят пари. Според мен това са елементи, които оказват влияние при търговия базирана на ТА. При Шелли имаме много по-нисък ФФ и още по-нисък обем, който реално е в играта, единствения вариант за печалби тук е да продадаш по-скъпо, голямата част от играчите са дългосрочни и не обръщат внимание на дребните флуктоации, като поради тази причина няма как да тръгне спада. Докато фундамента е стабилен и компанията изпълнява високите цели, които си е поставила трудно можем да видим апокалипсиса, който някои очакват!
                            Браво на колегата - много точен анализ, без пожелателното мислене в последната част - именно реално никаквият фрий флоуъ и абсолютно безсмисленото позлване на къси (ако изобщо ги има), бутат цената нагоре. Надолу няма как да печелиш, а и срещу мажото със 70% ли бяха, как да играеш? Хайде едно въпросче - като сме толкова печеливши, уникални ретърни, яки продажби и т.н., къдя е парата бря? Ни дивидент има някакъв сериозен, нито някакъв уау кеш, а дококото помня само някакви смешни кроатчета сме купили? Светка ли ламБата с екселя? Щото и Химчето има баси печалбите на ексел, пък беше и 17-18 лева, а сега? Да не говорим какъв фундамент имат (примерно). Та успех с ловенето на шарани, ще е нужен, особено за "ми то просто се случи" и "качва се, щото се качва", понеже "пружината се натЕга от Монтега" и "Грую пише"

                            П.С. Понеже има и умни хора в темата (вярно, единици, например колегата Кей Ру), ще помоля един от малкото - БСЕ Трейдъра да даде пиър. Знам, знам, че сме уникални, ма поне един реален пиър все трябва да има, нали?
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Q35 Разгледай мнение

                              Ама нямат срама тия "неуки и тъпи" шваби. "Шаранчета" та дрънка! Не гледат ли какво става по света?Показатели не гледат ли ? От тех.анализ не разбират ли ? И как само вярват на платени анализатори! Форума в Инвестор не четат ли? Как пък не разбраха ,че предстои "4 - то действие ,където пушката неминуемо гръмва"?!!!?
                              Гръмнал е мозъка на сценариста.. отдавна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Slg Разгледай мнение
                                [ATTACH=CONFIG]n4165229[/ATTACH]

                                Тия немците не четат ли нашия форум, не виждат ли, че всичко се срива?!?!
                                Ама нямат срама тия "неуки и тъпи" шваби. "Шаранчета" та дрънка! Не гледат ли какво става по света?Показатели не гледат ли ? От тех.анализ не разбират ли ? И как само вярват на платени анализатори! Форума в Инвестор не четат ли? Как пък не разбраха ,че предстои "4 - то действие ,където пушката неминуемо гръмва"?!!!?
                                мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

                                Коментар

                                Working...
                                X