IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
    Абе колко ще е p/e тука след 9 месеца? Някой може ли да даде насока? Важно ми е мнението особено на Бай Велю ако може
    а моето мнение е, че няма никакво значение. Да беше питал за Р и Е по отделно?

    Коментар


    • Абе колко ще е p/e тука след 9 месеца? Някой може ли да даде насока? Важно ми е мнението особено на Бай Велю ако може
      Я всегда буду твоим поводом напиться.

      Коментар


      • Wood&co: "...Net cash position allows for profit distribution.Taking into consideration our profit forecasts, we expect Allterco to remain net cash positive (2021-23E net cash/EBITDAsof 1.5-0.7x). This should allow for some moderate dividend payments (2021-23E yields at 1.6-5.0%, on our figures). We stress, however, that the dividend is just a sweetener for the core growth story, for us..."

        за 2020г., са предположили 23ст дивидент - да видим...


        Last edited by tony1975; 19.05.2021, 06:32.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

          Нито е губещо, нито е начинание. Съвсем го подкара на общи лафове, с тия джънкове над рамената....
          Аха, туй сме го чели и за МЕКОМ по едно време дори. А тия сега са бледи сенки на стария цирк. После ще изчезнете всичките оптимисти с години, сефте

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            До 20 години няма да има БФБ така или иначе, да не говорим за фалитарите тук и компаниите. От мен ако зависи - няма да наливам в губещи начинания, така е - борса дето над 10 години не може да се възстанови от криза, ясно показва че всичко на нея е джънк.
            Нито е губещо, нито е начинание. Съвсем го подкара на общи лафове, с тия джънкове над рамената....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

              Нека минат още 20г, за да станат 30 де. От теб ако зависеше, нямаше и бфб да има. Кълве ли много, щъркела из немско.
              До 20 години няма да има БФБ така или иначе, да не говорим за фалитарите тук и компаниите. От мен ако зависи - няма да наливам в губещи начинания, така е - борса дето над 10 години не може да се възстанови от криза, ясно показва че всичко на нея е джънк.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Ясно, продал си 2 от 3-те дето имаш
                Не на 10летие, а на 30летие, на БНБ Айде суррр сега!
                Нека минат още 20г, за да станат 30 де. От теб ако зависеше, нямаше и бфб да има. Кълве ли много, щъркела из немско.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                  Продадох по-голямата част от Алтерко и то с голямо нежелание. Оставих си малко. Страхотна компания.- може би веднъж на десетилетие.
                  Поздрави и успех на държащитте, аз също държа малко и вероятно никога повече не бих продавал, понякога се налага обаче . Поздрави.
                  Ясно, продал си 2 от 3-те дето имаш
                  Не на 10летие, а на 30летие, на БНБ Айде суррр сега!

                  Коментар


                  • Банката повишава своята прогноза за оперативната печалба на дружеството за 2021 и 2022 г. до съответно 15,1 млн. лв. и 21,8 млн. лв.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                      +1
                      Продадох по-голямата част от Алтерко и то с голямо нежелание. Оставих си малко. Страхотна компания.- може би веднъж на десетилетие.
                      Поздрави и успех на държащитте, аз също държа малко и вероятно никога повече не бих продавал, понякога се налага обаче . Поздрави.
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение
                        Не знам дали се е отложила, но определено все още не се е и случила. Максимума постигнат на 20.04. е 14,90 лв. Най-ниската цена от тогава е 13,70, което е малко над 8% спад. Не влиза в разбиранията за корекция.
                        Не е като по учебник, вярно е, но какво на БФБ е ?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Не се отложи.Случи се.
                          Не знам дали се е отложила, но определено все още не се е и случила. Максимума постигнат на 20.04. е 14,90 лв. Най-ниската цена от тогава е 13,70, което е малко над 8% спад. Не влиза в разбиранията за корекция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Секви видове корекции се отлагат.
                            И те така е.
                            Не се отложи.Случи се.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Таргета е качен на 17 лв. Отново са консервативни ми се струва, но няма лошо.. приятно е когато корекциите са за все по нагоре..
                              +1

                              Коментар


                              • Секви видове корекции се отлагат.
                                И те така е.
                                Last edited by Три без коз; 17.05.2021, 11:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X