IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Очаквам удвояване на цената на артията за отрицателно време.
    А ДАНО!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
      Моля наистина за твоите извинения! Прав си!
      Извинявай! Статистиката е, че безумците, напориститите и оптимистите движат света! Консервите като мене са спирачка! Успех на новаторите!
      Приемам извиненията, защото вярвам, че са искрени.

      Впрочем, преди време правих едно изследване, което показа че растящите компании наемат оптимисти, а западащите - скептици. Но за всеки си има място под слънцето...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Дали на някой колеги ще започне най-сетне да им светка под шапките, че онази табличка с нивата за бонус в акции, не е изсмукана от пръстите...
        ... и че е базирана на консервативна оценка?

        Коментар


        • Очаквам удвояване на цената на артията за отрицателно време.

          Коментар


          • Баси якия отчет отново! Приходите дабъл, печалбата трипъл!! Мислех че имам високи очаквания, не те пак успяват да ги надхвърлят

            Дали на някой колеги ще започне най-сетне да им светка под шапките, че онази табличка с нивата за бонус в акции, не е изсмукана от пръстите...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Аз пък забелязвам ,че скучаеш. Повече от мен...а скуката е лошо нещо?!
              Никога не скучая. А пък и повече от теб ще е трудно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Забелязвам, че определени хора хейтят само акциите, които нямат, както и тези които имат.
                Аз пък забелязвам ,че скучаеш. Повече от мен...а скуката е лошо нещо?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                  и аз така, и аз съм доволен, защото нямам и печалбата ми се струва малка спрямо цената
                  Забелязвам, че определени хора хейтят само акциите, които нямат, както и тези които имат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    и аз така, и аз съм доволен, защото нямам и печалбата ми се струва малка спрямо цената
                    Е кво ти пука, нали имаш ПИБ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Абе тия китайски преопаковчици приеха ли план за обратно изкупуване, който съм пропуснал,баси?
                      Мисля че приеха бабешките акции от приватизацията да изкупуват на следващото. Увеличение- в Зимбабве ще се развива действието.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Погледнах по диагонал консолидираният - аз съм доволен.
                        и аз така, и аз съм доволен, защото нямам и печалбата ми се струва малка спрямо цената

                        Коментар


                        • Погледнах по диагонал консолидираният - аз съм доволен.

                          Коментар


                          • Абе тия китайски преопаковчици приеха ли план за обратно изкупуване, който съм пропуснал,баси?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Бруталното рали тепърва предстои!
                              А дано

                              Коментар


                              • Бруталното рали тепърва предстои!

                                Коментар

                                Working...
                                X