IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз
    Квито и да ги разтягаме, никой не пуска гювеч.
    Меченцата ще гледкат ето така -
    Ще му мислят, като влезе Груйката на 50.
    При спиди на толкова влезе. В неохим пробва на 40, но не му се получи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Странен начин на инвестиране. Не мисля че е устойчив в дългосрочен план, но ти си знаеш...
      Интересно че според ника ти, трябваше да откриеш тази акция още на 4-5 лв., но явно има върху какво да работиш

      Успех все пак! По добре по-късно, отколкото твърде късно
      Ама това "ти си знаеш" не звучи добре, - липсва емоционалната съпричастност, а тук сме "ортаци по оръжие", както е казала момата.
      Нека е добра дошла и да види профит. Пък може да си преразгледа и анализите щом ги опровергаят резултатите на Алтерко. Ще получи полза и като анализатор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

        Господа, приятели, инвеститори, ортаци по оръжие..... а аз днес влязох в Алтерко, не защото считам, че си струва и НМ ще ни заведе до космоса, а защото вярвам, че човешката глупост на БФБ е безгранична и дрогирани инвеститори ще ме забогатеят като бутат поне до 20, а защо не до 30 или най-добре до 40 лева този уникален дистрибутор на чайна стаф
        Странен начин на инвестиране. Не мисля че е устойчив в дългосрочен план, но ти си знаеш...
        Интересно че според ника ти, трябваше да откриеш тази акция още на 4-5 лв., но явно има върху какво да работиш

        Успех все пак! По добре по-късно, отколкото твърде късно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение

          Ma можеше да изчакаш до 30-40 лв и тогава да влезеш.
          Или на 120 и да чака 250.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

            Господа, приятели, инвеститори, ортаци по оръжие..... а аз днес влязох в Алтерко, не защото считам, че си струва и НМ ще ни заведе до космоса, а защото вярвам, че човешката глупост на БФБ е безгранична и дрогирани инвеститори ще ме забогатеят като бутат поне до 20, а защо не до 30 или най-добре до 40 лева този уникален дистрибутор на чайна стаф

            Ma можеше да изчакаш до 30-40 лв и тогава да влезеш.
            Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Необходимостта от финансиране често води до такива действия.
              Успех!
              Господа, приятели, инвеститори, ортаци по оръжие..... а аз днес влязох в Алтерко, не защото считам, че си струва и НМ ще ни заведе до космоса, а защото вярвам, че човешката глупост на БФБ е безгранична и дрогирани инвеститори ще ме забогатеят като бутат поне до 20, а защо не до 30 или най-добре до 40 лева този уникален дистрибутор на чайна стаф
              IM d best

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1914 Разгледай мнение
                Гайс, аз днес излязох от тази позиция. Не съм писал във форума от години , но реших да се разпиша днес. Излязох, не защото компанията не ми харесва, а защото имам нужда от финансиране - така разбирам аз инвестирането, да може да имаш средства, когато ти потрябват.

                Влязох в Алтерко на цена 2.20, после участвах и в увеличението.

                Харесвам подхода на Ники Мартинов (работил съм с него в инвестор) и вярвам, че може да изведе компанията надалеч. Може би след време пак бих влязъл тук, но субективното ми усещане е, че стигна твърде високо и твърде бързо,чак нездраво. Като основна причина бих посочил дори не някакъв страшен фундамент, а липсата на адекватни компании на БФБ като цяло

                Поздрав
                Необходимостта от финансиране често води до такива действия.
                Успех!

                Коментар


                • Гайс, аз днес излязох от тази позиция. Не съм писал във форума от години , но реших да се разпиша днес. Излязох, не защото компанията не ми харесва, а защото имам нужда от финансиране - така разбирам аз инвестирането, да може да имаш средства, когато ти потрябват.

                  Влязох в Алтерко на цена 2.20, после участвах и в увеличението.

                  Харесвам подхода на Ники Мартинов (работил съм с него в инвестор) и вярвам, че може да изведе компанията надалеч. Може би след време пак бих влязъл тук, но субективното ми усещане е, че стигна твърде високо и твърде бързо,чак нездраво. Като основна причина бих посочил дори не някакъв страшен фундамент, а липсата на адекватни компании на БФБ като цяло

                  Поздрав

                  Коментар


                  • Ейй, никой не пуска гювеч, ей!

                    Коментар


                    • Димитър Димитров, изпълнителен директор, Allterco, "Бизнес старт", 21.05.2021

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение



                        Помня преди години как намирах подобна схема за възнаграждение на Мъск с Тесла за абсурдна. Толкова невъзможна ми се струваше... Пожелавам на всички /вкл. На шефовете на Алтерко/ и тук да удари последния таргет
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                          Е все пак може и да не получат премии. И тази какрта все пак я има на масата.
                          933-ма се надяват да получат, и свещичка някога ще запаля

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Или пък загря числята от долната табличка на какви цени отговарят
                            Е все пак може и да не получат премии. И тази какрта все пак я има на масата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Меченцата ще бъдат ритуално изтърбушени.
                              Обречени са.
                              По тази позиция те отдавна са в дълбока хибернация.

                              Коментар


                              • Меченцата ще бъдат ритуално изтърбушени.
                                Обречени са.

                                Коментар

                                Working...
                                X