IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Ще се гътнеш от завист и яд бе Кретенчо.
    От темата за имотите те изгониха, защото те разкриха. Сега тук показваш простотията си натрупана в немското село, където си безработен гастарбайтер.
    Казал съм ти: Трябва да четеш и да се образоваш, трябва!
    Нещо каза ли или муха пръдна

    Коментар


    • Никой не ще да пуска гювеч. Нема лабаво.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Оптимизма е хубаво нещо, даже може да го сложиш на масата пред жената и децата Така де, артията.
        Ще се гътнеш от завист и яд бе Кретенчо.
        От темата за имотите те изгониха, защото те разкриха. Сега тук показваш простотията си натрупана в немското село, където си безработен гастарбайтер.
        Казал съм ти: Трябва да четеш и да се образоваш, трябва!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Завистта и злобата не са хубаво нещо.
          Но това си е твой проблем, разбира се.
          Радващо е, че ти Кретенчо, Харко и Груйката не сте инвестирали в артията. Това ме изпълва с още по-голям оптимизъм.
          Оптимизма е хубаво нещо, даже може да го сложиш на масата пред жената и децата Така де, артията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Мисля че едното /листване във Франкфурт/ не пречи на другото /фокусиране върху продажби, растеж и пр./. А и това че други преди тях са имали неуспех, не значи че и при Алтерко ще е така. Склонен съм да се доверя на преценката на Мартинов и ко. по въпроса.. Така че, нека видим!
            Не си пречат нещата, да. И мениджмънта се старае за Франкфурт и действа, което подкрепям. Но във форума се приема листването за манна небесна едва ли не.Листват се и цената става 100 лева. На компанията и трябва еволюция а не полюция.... Засега положението на мен ми харесва, но не мисля да изпадам в еуфория, защото имам не една и две обици по ушите. Крачка по крачка.Сега ме интересува дивидента, продажбите от полугодието, продажбата на бизнеса в Азия...Явно по листването се работи.

            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Аз пък си мисля ,че от тая новина не трябва да има недоволни - и феновете и хейтърите. Алтерко ще получи оценка от един доооста по зрял пазар от нашия.А тази оценка е необходима и важна за всички.
              мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Мадабе, класическото очакване на чудо - въпреки че е ясно, че такова няма Хазарт.
                Завистта и злобата не са хубаво нещо.
                Но това си е твой проблем, разбира се.
                Радващо е, че ти Кретенчо, Харко и Груйката не сте инвестирали в артията. Това ме изпълва с още по-голям оптимизъм.
                Last edited by Три без коз; 08.06.2021, 11:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Мисля че едното /листване във Франкфурт/ не пречи на другото /фокусиране върху продажби, растеж и пр./. А и това че други преди тях са имали неуспех, не значи че и при Алтерко ще е така. Склонен съм да се доверя на преценката на Мартинов и ко. по въпроса.. Така че, нека видим!
                  Мадабе, класическото очакване на чудо - въпреки че е ясно, че такова няма Хазарт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Преди Манната небесна беше Варшава....Нещо не се получи....ЕТФ също като са листнати та какво?Заваляха пари ли?Нека се концентрират върху продажбите, печалбата/дивидентите, R/D и т.н.....
                    Мисля че едното /листване във Франкфурт/ не пречи на другото /фокусиране върху продажби, растеж и пр./. А и това че други преди тях са имали неуспех, не значи че и при Алтерко ще е така. Склонен съм да се доверя на преценката на Мартинов и ко. по въпроса.. Така че, нека видим!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
                      Листването във Франкфурт е чудесна стъпка напред, но лично аз не очаквам чудеса. Едно е Алтерко да се листне там, друго е борсовите участници да имат желание да купуват. Има много двойно листнати компании във Франкфурт, при които дневният изтъргуван обем е по-нисък, отколкото е заплатата на един добре платен български програмист.

                      Въпреки това, листването е стъпка напред. Кой знае, може един ден точно през Франкфурт да се случи така, че някой голям хедж фонд да изкупи мажоритарен пакет акции.
                      С интерес очаквам твоята притча за немски клошар този. Път...

                      Коментар


                      • Преди Манната небесна беше Варшава....Нещо не се получи....ЕТФ също като са листнати та какво?Заваляха пари ли?Нека се концентрират върху продажбите, печалбата/дивидентите, R/D и т.н.....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Листването във Франкфурт е чудесна стъпка напред, но лично аз не очаквам чудеса. Едно е Алтерко да се листне там, друго е борсовите участници да имат желание да купуват. Има много двойно листнати компании във Франкфурт, при които дневният изтъргуван обем е по-нисък, отколкото е заплатата на един добре платен български програмист.

                          Въпреки това, листването е стъпка напред. Кой знае, може един ден точно през Франкфурт да се случи така, че някой голям хедж фонд да изкупи мажоритарен пакет акции.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Добро утро!
                            Стъпка по стъпка...


                            Алтерко АД-София Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 01:04
                            Уведомление относно публикуване на Документ за освобождаване за целите на допускане до търговия на регулиран пазар – Франкфуртска Фондова Борса – на 17 999 999 обикновени безналични акции на „Алтерко“ АД, съгласно член 1, параграф 5, буква (й), точка (v) от Регламент (EС) 2017/1129
                            Прикачени файлове: Уведомление
                            Сега Хари и Грую ще ти обяснят всичко...

                            Коментар


                            • Добро утро!
                              Стъпка по стъпка...


                              Алтерко АД-София Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 01:04
                              Уведомление относно публикуване на Документ за освобождаване за целите на допускане до търговия на регулиран пазар – Франкфуртска Фондова Борса – на 17 999 999 обикновени безналични акции на „Алтерко“ АД, съгласно член 1, параграф 5, буква (й), точка (v) от Регламент (EС) 2017/1129
                              Прикачени файлове: Уведомление

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                                Надявам се както беше в началото на април, така и в началото на юли да видим обявление на продажбите за второто тримесечие.
                                Взе ми думите от устата.

                                Коментар

                                Working...
                                X