IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    2018-Q1 1,241
    2018-Q2 600
    2019-Q1 3,194
    2019-Q2 3,570
    2020-Q1 7,162
    2020-Q2 7,081
    2021-Q1 13,759
    2021-Q2-предв 12,356
    Нямаш си на идея колко си ми полезен с тези твои таблички /не визирам конкретно тази и въобще за Алтерко/! Благодаря ти и бъди жив и здрав!
    Last edited by 15%; 07.07.2021, 17:41.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      2018-Q1 1,241
      2018-Q2 600
      2019-Q1 3,194
      2019-Q2 3,570
      2020-Q1 7,162
      2020-Q2 7,081
      2021-Q1 13,759
      2021-Q2-предв 12,356
      Мерси за труда
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        2018-Q1 1,241
        2018-Q2 600
        2019-Q1 3,194
        2019-Q2 3,570
        2020-Q1 7,162
        2020-Q2 7,081
        2021-Q1 13,759
        2021-Q2-предв 12,356

        С мисъл си върви Груеца, макар и да му чини пари, а пари не иска да харчи

        Коментар




        • Бизнес.БГ - Икономическото предаване на БНТ

          1 ч. ·

          Димитър Димитров, изп. директор на Allterco ще бъде гост тази вечер. Как се постига феноменалният ръст на приходи и продажби - само за 6 месеца акциите са скочили със 146 %
          4000% само на детските часовници MyKi
          Тази вечер в 21 ч
          #бизнесбг





          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Искам да видя сравнение на Кю2 спрямо Кю1, защото в Кю2 2021 имат по-малко продажби спрямо Кю1 2021, което май не е валидно за предишни години. Щото иначе бодряшки пишем как растем по шестмесечия, но дали дяволът, който е детайлите, не предсказва всъщност спад? Все пак сме интелигентни хора и не би следвало да четем само изпълнените с оптимизъм пр съобшения тип Трейдинга, където винаги се хвалят с резултатите си на неконсолидирана база, а ги е срам да си кажат консолидацията и за нея нито ред, а да се видят данните от извора и да си направим изводите сами. Ясно е, че Кю1 2021 е по-слабо от Кю4 2020 заради Блек фрайдей и т.н. - това е сезонност и го има всяка година, интересно ми е дали и Кю2 е по-слабо от Кю1 всяка година, или тази година е прецедент. Толкоз

            Иначе браво на прахосмукачката от яхтата - късничко, но без да пропуска момента. Вярно, със скромни бройки, но нали уж е маркетмайкър, а не е добре маймунките д аимат каквито и да е опасения за светлото бъдеще, щото иначе ще счупят клона на очакванията
            2018-Q1 1,241
            2018-Q2 600
            2019-Q1 3,194
            2019-Q2 3,570
            2020-Q1 7,162
            2020-Q2 7,081
            2021-Q1 13,759
            2021-Q2-предв 12,356

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Добре де Грую, нали на БСЕ таблицата е сезонно изгладена, сравняват се само Н1 с Н1 /не е н1 и н2 или друго/. Защо не ти харесва? Каквато сезонност е имало в Н1 2017, такава има и 2021. След това ще се видят н2 и така.
              Искам да видя сравнение на Кю2 спрямо Кю1, защото в Кю2 2021 имат по-малко продажби спрямо Кю1 2021, което май не е валидно за предишни години. Щото иначе бодряшки пишем как растем по шестмесечия, но дали дяволът, който е детайлите, не предсказва всъщност спад? Все пак сме интелигентни хора и не би следвало да четем само изпълнените с оптимизъм пр съобшения тип Трейдинга, където винаги се хвалят с резултатите си на неконсолидирана база, а ги е срам да си кажат консолидацията и за нея нито ред, а да се видят данните от извора и да си направим изводите сами. Ясно е, че Кю1 2021 е по-слабо от Кю4 2020 заради Блек фрайдей и т.н. - това е сезонност и го има всяка година, интересно ми е дали и Кю2 е по-слабо от Кю1 всяка година, или тази година е прецедент. Толкоз

              Иначе браво на прахосмукачката от яхтата - късничко, но без да пропуска момента. Вярно, със скромни бройки, но нали уж е маркетмайкър, а не е добре маймунките д аимат каквито и да е опасения за светлото бъдеще, щото иначе ще счупят клона на очакванията
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                мерси, аз друго исках - Кю2 по години, ако може, съпоставено с Кю1, за да видим има ли сезонност, но и това си е труд, така че благодаря. Ма ако се постараеш и за това, което поисках (безплатно) - цена няма да имаш
                Добре де Грую, нали на БСЕ таблицата е сезонно изгладена, сравняват се само Н1 с Н1 /не е н1 и н2 или друго/. Защо не ти харесва? Каквато сезонност е имало в Н1 2017, такава има и 2021. След това ще се видят н2 и така.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Грую, има забавяне в темпа, но си е повече от приличен
                  2018H1 1,841
                  2019H1 6,764
                  2020H1 14,243
                  2021H1 26,156
                  Мен ме хваща яд, че дават различни метрики от предния път като дадоха предварителни резултати. Тогава имаше физ обем, сега в лева и няма добра съпоставимост.
                  Иначе американския пазар ме радва как от ниска база, ама показва растеж от близо 150%.
                  мерси, аз друго исках - Кю2 по години, ако може, съпоставено с Кю1, за да видим има ли сезонност, но и това си е труд, така че благодаря. Ма ако се постараеш и за това, което поисках (безплатно) - цена няма да имаш
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Брей каква беше тази мъртва зона от 10,12 до 16,46 за да се купуват акциите на компанията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                      Това си е от моя ексел, твоята версия може и друго да показва
                      Моя ексел чака дивидент на първо време ... Надявам се да не се бавят
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Няма никаква сезонност. Ненужни смарт боклуци (защото по същество доста от електрониката се е технологичен боклук ненужен на човека) се купуват винаги и най-често после никой не повтаря отново. Създава се измамно впечатление за т.н растежност. Давал съм го за пример и аз си купих смарт гривна носих я седмица и вече не знам къде е. Не ми трябва защото е ненужен смарт боклук. Пак ще питам, някой с изкараните от Ники пари, отдели ли 20 долара за смарт крушка поне? Дайте пример, като е толкова перспективна компания с "иновативни" продукти, купете си вие такива гаджи. ако го направите ще видите колко слаб и неперспективен е тоя бизнес. Сравнения с Тесли, фейсбуци са абсурдни.
                        Аз пък си купих ебати бруталния LG OLED и гледам европейското на него. След едногодишно рефрешване на 10 сайта успях да взема и на детето Playstation 5 от Plesio. Ти имаш гривна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Всичките тия цифри и числа екселски ли са или реални?
                          Това си е от моя ексел, твоята версия може и друго да показва

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Грую, има забавяне в темпа, но си е повече от приличен
                            2018H1 1,841
                            2019H1 6,764
                            2020H1 14,243
                            2021H1 26,156
                            Мен ме хваща яд, че дават различни метрики от предния път като дадоха предварителни резултати. Тогава имаше физ обем, сега в лева и няма добра съпоставимост.
                            Иначе американския пазар ме радва как от ниска база, ама показва растеж от близо 150%.
                            Всичките тия цифри и числа екселски ли са или реални?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Грую, има забавяне в темпа, но си е повече от приличен
                              2018H1 1,841
                              2019H1 6,764
                              2020H1 14,243
                              2021H1 26,156
                              Мен ме хваща яд, че дават различни метрики от предния път като дадоха предварителни резултати. Тогава имаше физ обем, сега в лева и няма добра съпоставимост.
                              Иначе американския пазар ме радва как от ниска база, ама показва растеж от близо 150%.

                              Коментар


                              • Харко и Груйката ще се пукнат от яд.

                                Коментар

                                Working...
                                X