IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Разбира се, че има сезонност, а за платото си прав, ако не пуснат нови продукти, но се подготвят две нови линии

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Може ли аз, щото съм хейтър - приходите от продажба на продукция през Кю2 2021 са с 1,5 милиона по-ниски от тези в Кю1 2021 или към 10% надолу. Не съм убеден, че има сезонност в бизнеса и, ако съм прав, че е така, то може би пикът е достигнат и оттук следва платото и после пързалката. Това за продажбите, за акцията е ясно от много време, че си е чиста и професор Каро много би се гордял с нея. Все пак едно тримесечие година не прави, така че да видим и годишните резултати как ще са.
      Не е препоръкЪ и дъра-бъра
      По-важно е следното ... "Общо продажбите на устройства (вкл. съпътстващи услуги) за първото полугодие на 2021 година достигат 26 156 054.20 лева, което представлява увеличение спрямо 14 963 866.99 лева за същия период на 2020 година." - което е почти двоен ръст, както и "Посочените данни включват само данни за приходи от продажби на устройства и свързаните с тях услуги и не включват приходи от VAS (услуги с добавена стойност) услуги." Не е препоръка за покупка или продажба!

      Коментар


      • Може ли аз, щото съм хейтър - приходите от продажба на продукция през Кю2 2021 са с 1,5 милиона по-ниски от тези в Кю1 2021 или към 10% надолу. Не съм убеден, че има сезонност в бизнеса и, ако съм прав, че е така, то може би пикът е достигнат и оттук следва платото и после пързалката. Това за продажбите, за акцията е ясно от много време, че си е чиста и професор Каро много би се гордял с нея. Все пак едно тримесечие година не прави, така че да видим и годишните резултати как ще са.
        Не е препоръкЪ и дъра-бъра
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Много добре !

          Коментар


          • Хари?

            Коментар


            • Еми супер резултат!

              Коментар


              • Коментар


                • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                  Големи сте играчи, ЕВАЛА
                  Големи, малки това е положението...
                  Нещо друго имаш ли да кажеш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Ъх, кретен, пак не си в час.
                    Трябва да четеш, трябва!
                    Аз ги пиша тия, дето ти трябва да ги четеш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Кат ипотекар навръх 2007-ма
                      Ъх, кретен, пак не си в час.
                      Трябва да четеш, трябва!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

                        Мишоците ще продадат някоя друга бройка, от което ефекта ще е нулев, а после ще съжаляват и ще си купуват на по-висока цена. Ама няма лошо, който се е наредил от ляво ще облажи облажи! Не е препоръка!!!
                        Кат ипотекар навръх 2007-ма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Някои поразпродали се опитват да напазаруват тънко инициирайки някакъв спад в цената на артията.
                          Едва ли ще успеят.
                          Мишоците ще продадат някоя друга бройка, от което ефекта ще е нулев, а после ще съжаляват и ще си купуват на по-висока цена. Ама няма лошо, който се е наредил от ляво ще облажи облажи! Не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            Продадох малко днес, освободих си кеш за IMP1.
                            Големи сте играчи, ЕВАЛА
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Продадох малко днес, освободих си кеш за IMP1.

                              Коментар


                              • Някои поразпродали се опитват да напазаруват тънко инициирайки някакъв спад в цената на артията.
                                Едва ли ще успеят.

                                Коментар

                                Working...
                                X