IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Когато си тъп, интеренет просто ти дава възможност да "блеснеш" - къде с интервюта при Мариян, къде с лафчета по телефона с приятелчетата от яхтата, къде с празнотемието ти във форума. Магнаурската школа на ВИНС-а at its best. Сори, наистина последно в тази тема - надъхвайте си се и си пишете НАЙ, друго не ви остава - ревът след спукването на балона ще е кански, а до спукването не остава много. От една страна ще ми е кеф, защото повечето набили се тук са идиоти на хранилка по телефона, но има и свестни форумци, на които пожелавам да успеят да излязат навреме.
    Тихо ся, БФБ предлага уникална екстра - ниска ликвидност, та може да заседне тарикатина в акции, дето и да иска - няма на кой да продаде... само да гледа как потъват ли потъват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      За моите топки има кой да се грижи, при това много усърдно, ами ти вземи разтвори тия бузки още малко, че скоро пак идва избичването.. без смазка
      Аз точно по тази причина казвам, че това е госпожа, която си пада по задни пражки.

      Коментар


      • Някой не може да разбере, че ако имаш акции някъде, ти имаш интерес да правиш басове, че цената няма да се вдигне, това св нарича хеджиране. Еврофутбол маниаците си мислят доста ограничено, без да искам да го обидя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Сори, наистина последно в тази тема - надъхвайте си се и си пишете НАЙ, друго не ви остава - ревът след спукването на балона ще е кански, а до спукването не остава много. От една страна ще ми е кеф, защото повечето набили се тук са идиоти на хранилка по телефона, но има и свестни форумци, на които пожелавам да успеят да излязат навреме.
          Ще се ангажираш ли със срок. Щом ще е скоро, явно имаш силни очаквания. Може и с бас. За теб уискито, за мен ще ти излезе евтино - да напишеш във всяка тема в която влезеш сефте след въпросната дата - Аз Грую Груев съм най-големия хейтър, карък и празноглавец в този форум, казвам ви го, за да не ме четете и слушате, защото мненията които ви пиша, могат да ви донесат огромни загуби.
          Last edited by ALFA; 17.09.2021, 17:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение

            е то стане ли ми прогнозата, нямам нужда от бас хаха, все пак е прогноза на един профан който не разбира от борси де
            Колко му е, като на майтап.
            Ей ги, не останаха - до 19 лв няма и хиляда акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
              "Искаш ли бас - даже с хендикап 2:1 за теб - на 200 кинта. Ако цената стигне 45 лева с поне 1000 бройки, ще ти преведа 400 кинта, в обратния случай ти ще ми преведеш 200 кинта (може и бутилка уиски в този диапазон). Ето, да видим кой е хейтър и кой плямпач"

              Груец, не можеш да осъзнаеш,че предложенията ти за басове са абсурдни, освен че са смешни. Подобни басове могат да бъдат остойностени лесно и съотношението е доста по-различно, или както ти го наричаш по еврофутболски - хендикап. Майтап си.
              е то стане ли ми прогнозата, нямам нужда от бас хаха, все пак е прогноза на един профан който не разбира от борси де

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                За моите топки има кой да се грижи, при това много усърдно, ами ти вземи разтвори тия бузки още малко, че скоро пак идва избичването.. без смазка
                Когато си тъп, интеренет просто ти дава възможност да "блеснеш" - къде с интервюта при Мариян, къде с лафчета по телефона с приятелчетата от яхтата, къде с празнотемието ти във форума. Магнаурската школа на ВИНС-а at its best. Сори, наистина последно в тази тема - надъхвайте си се и си пишете НАЙ, друго не ви остава - ревът след спукването на балона ще е кански, а до спукването не остава много. От една страна ще ми е кеф, защото повечето набили се тук са идиоти на хранилка по телефона, но има и свестни форумци, на които пожелавам да успеят да излязат навреме.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Батя, ще ти го кажа и тук (последно мнение по темата) - махни си топките от бика, защото явно ти липсват. препоръкЪ е!

                  Греъме, супер, уин-уин е ситуацията за мен
                  За моите топки има кой да се грижи, при това много усърдно, ами ти вземи разтвори тия бузки още малко, че скоро пак идва избичването.. без смазка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Това не е част от уговрката...Да бяхте казали да го включа....
                    Не се и налага, като гледаш колко си държи на думата... Всеки ден чета по 3 декларации в някоя тема, че му било последното включване за месеца/годината/петилетката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Груец, аз ти предлагам следното: ако цената до Коледа удари 45 лева дори с една бройка, аз ще ти изпратя бутилка син "Чивас". А ако не удари ..... здраве да е....
                      И от мен една

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Ми спри се с хейта, ето че и ти можеш да спечелиш нещо на тази борса...
                        Това не е част от уговрката...Да бяхте казали да го включа....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Греъме, супер, уин-уин е ситуацията за мен
                          Ми спри се с хейта, ето че и ти можеш да спечелиш нещо на тази борса...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Викаш, като не чуваш петела на борсата, поне от басове да докараш някой лев..

                            Бегай в ЕфБЕТ и не ни занимавай с твоите глупости!
                            Батя, ще ти го кажа и тук (последно мнение по темата) - махни си топките от бика, защото явно ти липсват. препоръкЪ е!

                            Греъме, супер, уин-уин е ситуацията за мен
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Искаш ли бас - даже с хендикап 2:1 за теб - на 200 кинта. Ако цената стигне 45 лева с поне 1000 бройки, ще ти преведа 400 кинта, в обратния случай ти ще ми преведеш 200 кинта (може и бутилка уиски в този диапазон). Ето, да видим кой е хейтър и кой плямпач
                              Груец, не можеш да осъзнаеш,че предложенията ти за басове са абсурдни, освен че са смешни. Подобни басове могат да бъдат остойностени лесно и съотношението е доста по-различно, или както ти го наричаш по еврофутболски - хендикап. Майтап си.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Искаш ли бас - даже с хендикап 2:1 за теб - на 200 кинта. Ако цената стигне 45 лева с поне 1000 бройки, ще ти преведа 400 кинта, в обратния случай ти ще ми преведеш 200 кинта (може и бутилка уиски в този диапазон). Ето, да видим кой е хейтър и кой плямпач
                                Не е лесно с хазартна зависимост да се живее, липсват ти явно билетчетата на Божков за търкане

                                Коментар

                                Working...
                                X