IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • От 28.10
    Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Не, покупки имах. 1300 бр. на средна 17.90
    Има си начини да разбера и без да съм продавал. Нали си старо куче, сещай се ​​​
    Днес касирани на 24,60. Прибрани над 8 500 лв. за пица с бира.
    Основния пакет си стои!

    Специално за Агресивния, че беше много заинтересован от играта ми по онова време

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Хейтър, сривльо, лузър, заЮвско сърце, трепереши ръчички - те това си ти! Тук сме само яките инвеститори, дето с 15 акции чакаме да станем мелионерчета. Айде, обрулихме презрелите круши и да вървим към трицифрените стойности, твърде дълго се задържахме на двуцифрените - само небето е лимитът за всяка чиста акция

      П.С. Забравих да кажа и най-важното - щом ти си продал, значи цената е яко ъъъъъъъпппппп
      Разбирам надеждите ти за трицифрена стойност на акцията, но се опасявам, че само 15 бройки няма да стигнат да ти излезе годината на плюс, след изпълненията ти по Неохим и БРЕФ. Стискам ти палци да успееш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Ти гледай да не отнесеш псувните на меченцата.
        На някои това вече им се случи.
        Всеки сам си ПРЕЦЕНЯ ...
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
          Аз съм аут, постигнах си малко над 100% доходност. Останете си със здраве
          Браво.Следваш си стратегията и да не ти пука от никой и нищо.Има една италианска поговорка:"ЛакОмо дупЕто, крЪво серАто..."

          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Хейтър, сривльо, лузър, заЮвско сърце, трепереши ръчички - те това си ти! Тук сме само яките инвеститори, дето с 15 акции чакаме да станем мелионерчета. Айде, обрулихме презрелите круши и да вървим към трицифрените стойности, твърде дълго се задържахме на двуцифрените - само небето е лимитът за всяка чиста акция

            П.С. Забравих да кажа и най-важното - щом ти си продал, значи цената е яко ъъъъъъъпппппп
            Click image for larger version

Name:	image_18008.jpg
Views:	1
Size:	47.9 КБ
ID:	3824215

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
              Аз съм аут, постигнах си малко над 100% доходност. Останете си със здраве
              Хейтър, сривльо, лузър, заЮвско сърце, трепереши ръчички - те това си ти! Тук сме само яките инвеститори, дето с 15 акции чакаме да станем мелионерчета. Айде, обрулихме презрелите круши и да вървим към трицифрените стойности, твърде дълго се задържахме на двуцифрените - само небето е лимитът за всяка чиста акция

              П.С. Забравих да кажа и най-важното - щом ти си продал, значи цената е яко ъъъъъъъпппппп
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Да не ми казвате, че кота 25 ще чака дойчовците.....?
                Ти гледай да не отнесеш псувните на меченцата.
                На някои това вече им се случи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Да не ми казвате, че кота 25 ще чака дойчовците.....?
                  Ако пък няма достатъчно на 25 ще чакат на 30

                  Коментар


                  • Аз съм аут, постигнах си малко над 100% доходност. Останете си със здраве

                    Коментар


                    • Да не ми казвате, че кота 25 ще чака дойчовците.....?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	alt.jpg
Views:	1
Size:	18.0 КБ
ID:	3824128


                        Dimitar DimitrovShelly support group (English Version)
                        Администратор

                        +2
                        · 2 ч · Next million to Shelly world. We are close to a million smart households too, which using our devices. Well done Allterco, let's change the world, the automation is most important step to change climate.
                        Last edited by Yori; 05.11.2021, 11:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Кибици и умници, държите ли се за масата!?
                          Яхтата седя, седя и се пълцикаше из топлите морета, кибиците се приспаха лятоска и помислиха че са на риболов
                          Да ама сега яхтата така разпери крила, че полетя от раз, като птица към студените северни морета. Дано поне бай велю се е хванал за някоя здрава мачта да не го изгубим зад борда.
                          И пазете телефоните заредени, под ръка и да не падат от масите!
                          Трябват ни средства за комуникация като се доберем до северния полюс

                          Добро утро и успешен ден на капитаните и матросите

                          Коментар


                          • Доста хора тук ще светнат като коледни елхи

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Кибици и умници, държите ли се за масата!?
                              Може и за палците на краката да се хванат, в стойка Г или в стойка баба бере гъби ! Да си изберат едно от трите

                              Коментар


                              • Кибици и умници, държите ли се за масата!?

                                Коментар

                                Working...
                                X