IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    не знам какъв им е английския, но с парите от едно увеличение (примерно) във Франкфурт като нищо могат да купят любимата ти бамка и да направят от офисите шоуруми
    Айди де, ела във Франкфурт да ги спонсорираш Щото никой не ще.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      не знам какъв им е английския, но с парите от едно увеличение (примерно) във Франкфурт като нищо могат да купят любимата ти бамка и да направят от офисите шоуруми
      Е ти брутално с бутонките напред по най болното му място ! Само че, мажовците не я пускат срещу по малко от 8лв. на акция, в най лошия случай 5

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

        На кой Менижмънт да благодарят? На момчето с разваления английски, който няма как да има общо с допринасянето за тези бомбастични 400 милиона пазарна капитализация? Виж за дребната търговийка 2-3 милиона на черен петък, от муки на шели, после след 2-3 г. като вече няма да върви шелито, ще е нещо друго, там да има принос, НО не и за тези бомбастични числа на Борсата.
        Приносът към тази капитализация е единствено на БФБ влизането в Софикс индекса, където вече влизат само служебни дружества, Големите Посредници, Пенсионните фондове със стотиците милиони в тях, които както казва Слави не са за КРАДЕНЕ, а те ги имат за СОБСТВЕНИ и ги разпореждат както намерят за добре - примерно тяхното си Лещерко на 400 милиона. Хубавото е, че вече тук няма 100 % дохгодност, всичко е изконсомирано 20 г. напред, а аз мисля, че тук с времето продажбите ще спадат, няма да растатат, защото тази сфера на ИоТ ще се затвори за големите играчи и тези с АИ технологии, където Лещерко няма как да направи каквото и да било.
        Та да се знае, на кого да се благодари правилно, не помните ли колко беше комисионната за увеличението?
        не знам какъв им е английския, но с парите от едно увеличение (примерно) във Франкфурт като нищо могат да купят любимата ти бамка и да направят от офисите шоуруми

        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
          https://business.dir.bg/energien-paz...-a-za-gaz-s-34

          Food for thought... Какво ли ще е положението след дългият и студен януари ?

          Апропо, честита 25-ца 22ри наближава, а желаещи да се разделят с акциите си май няма.
          Има,има.... Акцията има доста прилична ликвидност....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Скоро май и бутилка уиски ще прелети
            Е...чак толкова, едва ли, но ако стане това ще е една от бутилките, които купувам с най-голямо удоволствие...въпреки, че аз няма да го пия това уиски
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Скоро май и бутилка уиски ще прелети

              Коментар


              • Я ...прелете кюфте...
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • https://business.dir.bg/energien-paz...-a-za-gaz-s-34

                  Food for thought... Какво ли ще е положението след дългият и студен януари ?

                  Апропо, честита 25-ца 22ри наближава, а желаещи да се разделят с акциите си май няма.
                  Last edited by Network; 09.11.2021, 11:33.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    ами, че това питах, как може точно да стане това със скъсяването? ИП ? Може и с ливеридж , ДЗР.(CFD-та)
                    Във всички случаи акциите са важни. Или ги купуваш или ги вземаш назаем.
                    Абе играчи колко е p/е на ДАКС, гледам някакъв чарт който показва P/E над 30
                    Kakво ли ще е пък за технологичните компании !?
                    Откъде ли идва тоя лаф -не ми хвали акция ами пазар?
                    Тук ще са въпроси за много милиони, а не за един
                    Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                      Баси, детето вчера си строши мукито и ся айде е още 200 кинта за ново. ПиснА ми вече, второ муки му е тва дето чупи.
                      Юнак без рани не се става

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        На кой Менижмънт да благодарят? На момчето с разваления английски, който няма как да има общо с допринасянето за тези бомбастични 400 милиона пазарна капитализация? Виж за дребната търговийка 2-3 милиона на черен петък, от муки на шели, после след 2-3 г. като вече няма да върви шелито, ще е нещо друго, там да има принос, НО не и за тези бомбастични числа на Борсата.
                        Приносът към тази капитализация е единствено на БФБ влизането в Софикс индекса, където вече влизат само служебни дружества, Големите Посредници, Пенсионните фондове със стотиците милиони в тях, които както казва Слави не са за КРАДЕНЕ, а те ги имат за СОБСТВЕНИ и ги разпореждат както намерят за добре - примерно тяхното си Лещерко на 400 милиона. Хубавото е, че вече тук няма 100 % дохгодност, всичко е изконсомирано 20 г. напред, а аз мисля, че тук с времето продажбите ще спадат, няма да растатат, защото тази сфера на ИоТ ще се затвори за големите играчи и тези с АИ технологии, където Лещерко няма как да направи каквото и да било.
                        Та да се знае, на кого да се благодари правилно, не помните ли колко беше комисионната за увеличението?
                        Баси, детето вчера си строши мукито и ся айде е още 200 кинта за ново. ПиснА ми вече, второ муки му е тва дето чупи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Шъ мъ убиЙш - 30К инвестирани в друга чиста "акция", наречена биткойн, сега щяха да са 1,5 милиона - трябваше само някой да повярва в "мениджмънта". Ако бяха вкарани преди 10 години на 5-10 долара за парче, когато аз се чудих дали да не плесна 100 долара в койни за ташак, но ги набих на някакъв мач, щото не ми се занимаваше да си правя сметки и т.н. - екселът ми не може да го побере.

                          С чистите акции е така - зад тях в един момент дори и показатели няма, само въздух под налягане и акцията си се търгува сама за себе си. както казваше професор Каро - може и на 100 лева, може и на леФ, кво ти пука, фундамент и без това няма значение. Тук остана само зайчето със скандинавския махагон и това е. Като гледам, дори и продажбата на онези акции вече е изконсумирана, освен изконсумирането на ръста за 3 години напред, ако се запазят сегашните CAGR, ама нищо, всичко е точно.

                          както казах и преди - тази акция ще се изучава като христоматиен пример от новите инвеститори след няколко години. И професор Каро ще има пълно потвърждение на теорията си. Балонерко, сър

                          П.С. Хайде, тази седмица може и на 30 да иде, другата - 40 и да вървим към 100 за Коледа, щото аз искам да стана мелионерче максимално бързо с моите 15 акции. Казват, че еднорозите били приказни създания, които можели да бъдат уловени само от девица - да видим кои ще са от страната на булката накрая (според митологията де )
                          Груйка ама никак не ти върви и с чистите акции!
                          Поне една да беше хванал, а то само нечисти!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Шъ мъ убиЙш - 30К инвестирани в друга чиста "акция", наречена биткойн, сега щяха да са 1,5 милиона - трябваше само някой да повярва в "мениджмънта". Ако бяха вкарани преди 10 години на 5-10 долара за парче, когато аз се чудих дали да не плесна 100 долара в койни за ташак, но ги набих на някакъв мач, щото не ми се занимаваше да си правя сметки и т.н. - екселът ми не може да го побере.

                            С чистите акции е така - зад тях в един момент дори и показатели няма, само въздух под налягане и акцията си се търгува сама за себе си. както казваше професор Каро - може и на 100 лева, може и на леФ, кво ти пука, фундамент и без това няма значение. Тук остана само зайчето със скандинавския махагон и това е. Като гледам, дори и продажбата на онези акции вече е изконсумирана, освен изконсумирането на ръста за 3 години напред, ако се запазят сегашните CAGR, ама нищо, всичко е точно.

                            както казах и преди - тази акция ще се изучава като христоматиен пример от новите инвеститори след няколко години. И професор Каро ще има пълно потвърждение на теорията си. Балонерко, сър

                            П.С. Хайде, тази седмица може и на 30 да иде, другата - 40 и да вървим към 100 за Коледа, щото аз искам да стана мелионерче максимално бързо с моите 15 акции. Казват, че еднорозите били приказни създания, които можели да бъдат уловени само от девица - да видим кои ще са от страната на булката накрая (според митологията де )
                            На кой Менижмънт да благодарят? На момчето с разваления английски, който няма как да има общо с допринасянето за тези бомбастични 400 милиона пазарна капитализация? Виж за дребната търговийка 2-3 милиона на черен петък, от муки на шели, после след 2-3 г. като вече няма да върви шелито, ще е нещо друго, там да има принос, НО не и за тези бомбастични числа на Борсата.
                            Приносът към тази капитализация е единствено на БФБ влизането в Софикс индекса, където вече влизат само служебни дружества, Големите Посредници, Пенсионните фондове със стотиците милиони в тях, които както казва Слави не са за КРАДЕНЕ, а те ги имат за СОБСТВЕНИ и ги разпореждат както намерят за добре - примерно тяхното си Лещерко на 400 милиона. Хубавото е, че вече тук няма 100 % дохгодност, всичко е изконсомирано 20 г. напред, а аз мисля, че тук с времето продажбите ще спадат, няма да растатат, защото тази сфера на ИоТ ще се затвори за големите играчи и тези с АИ технологии, където Лещерко няма как да направи каквото и да било.
                            Та да се знае, на кого да се благодари правилно, не помните ли колко беше комисионната за увеличението?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              П.С. Хайде, тази седмица може и на 30 да иде, другата - 40 и да вървим към 100 за Коледа, щото аз искам да стана мелионерче максимално бързо с моите 15 акции. Казват, че еднорозите били приказни създания, които можели да бъдат уловени само от девица - да видим кои ще са от страната на булката накрая (според митологията де )
                              И уиски ти се пие ...ама нЕма.... Ше чакаш....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                                30к инвестирани на ИПО-то са вече станали над 500к. Всичко което е трябвало на човек е да повярва в способностите на мениджмънта и да си гледа работата и семейството без да се прави на голям трейдър.

                                Успех във Франкфурт!
                                Шъ мъ убиЙш - 30К инвестирани в друга чиста "акция", наречена биткойн, сега щяха да са 1,5 милиона - трябваше само някой да повярва в "мениджмънта". Ако бяха вкарани преди 10 години на 5-10 долара за парче, когато аз се чудих дали да не плесна 100 долара в койни за ташак, но ги набих на някакъв мач, щото не ми се занимаваше да си правя сметки и т.н. - екселът ми не може да го побере.

                                С чистите акции е така - зад тях в един момент дори и показатели няма, само въздух под налягане и акцията си се търгува сама за себе си. както казваше професор Каро - може и на 100 лева, може и на леФ, кво ти пука, фундамент и без това няма значение. Тук остана само зайчето със скандинавския махагон и това е. Като гледам, дори и продажбата на онези акции вече е изконсумирана, освен изконсумирането на ръста за 3 години напред, ако се запазят сегашните CAGR, ама нищо, всичко е точно.

                                както казах и преди - тази акция ще се изучава като христоматиен пример от новите инвеститори след няколко години. И професор Каро ще има пълно потвърждение на теорията си. Балонерко, сър

                                П.С. Хайде, тази седмица може и на 30 да иде, другата - 40 и да вървим към 100 за Коледа, щото аз искам да стана мелионерче максимално бързо с моите 15 акции. Казват, че еднорозите били приказни създания, които можели да бъдат уловени само от девица - да видим кои ще са от страната на булката накрая (според митологията де )
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X