IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin
    Абе никой ли не усреднява тук, що не купувате спада?
    Купуват,ама гълтат вода и се покриват

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Петрунке, ще гледаш ето така , когато литнем в небесата и трупаме тлъсти печалби.
      Дотогава можеш свободно да развиваш фантазиите си, в каквато посока искаш.
      О, че вие вече ги трупате За мажото хахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Бат Петъо,ако можеше да се шортва тоя джънк, цената нямаше да е повече от 5лв. И тоя огромен балон нямаше да се надуе.Но сега като им пукне в лицето ,ще го научат по трудния начин
        Дет се вика това им е първия балон,а се мислят за инвеститори от ранга на Уорън Бъфет
        Петрунке, ще гледаш ето така , когато литнем в небесата и трупаме тлъсти печалби.
        Дотогава можеш свободно да развиваш фантазиите си, в каквато посока искаш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
          точно 2 пъти питах как може да заложа на късо, при кой ИП от тук! Но никой не ми отговори ...
          пп. изглежда, че ти знаеш как може да стане това, но защо не казваш? Това го питах, когато беше над 25(прегледай темата назад). Аз в Европа играя с маржин х5 , щях вече да съм 50% печалба ..
          Бат Петъо,ако можеше да се шортва тоя джънк, цената нямаше да е повече от 5лв. И тоя огромен балон нямаше да се надуе.Но сега като им пукне в лицето ,ще го научат по трудния начин
          Дет се вика това им е първия балон,а се мислят за инвеститори от ранга на Уорън Бъфет

          Last edited by X_Y; 12.12.2021, 10:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

            Както се дават - с договор за заем , гаранция , лихва ...
            е какви са тези гаранции?? не искам да се занимавам с глупости. Бях питал и не знам защо не ме разбират - къде може да си открия акаунт, да внеса пари и да направя продажба, без да съм купил. по възможност с по-голям ливеридж, че повечето пари съм ги наместил вече. Има ли нещо неясно ?
            ПП. но бих продал до 10к.
            Last edited by petyob; 11.12.2021, 23:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              по какъв начин ще ми ги дадеш? аз не искам да се занимавам с повече от 2 клика на мишката
              Както се дават - с договор за заем , гаранция , лихва ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                Колко акции искаш да ти дам назаем !?
                по какъв начин ще ми ги дадеш? аз не искам да се занимавам с повече от 2 клика на мишката

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                  Колко акции искаш да ти дам назаем !?
                  Па то няма много в обръщение, на ФРА даже нулеви опити излизат хахахаха, уникално, просто уникално, българския Амазон

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    точно 2 пъти питах как може да заложа на късо, при кой ИП от тук! Но никой не ми отговори ...
                    пп. изглежда, че ти знаеш как може да стане това, но защо не казваш? Това го питах, когато беше над 25(прегледай темата назад). Аз в Европа играя с маржин х5 , щях вече да съм 50% печалба ..
                    Колко акции искаш да ти дам назаем !?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                      още не са го показали толкова ясно, късите още не са ги ударили, има още мноого надолу!
                      Лала Лулу Хаха
                      какви къси какво казва алфа бета гама вар ковар хаха
                      Тирантите като скъсаш оставал ли си без гащи хаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Ще го кажа кратко и ясно - вашия часовник избързваше и ония във Франкфурт ясно ви го показаха.

                        Не се оплаквам,- бях и най на върха (два пъти), а и най от долу кога трябваше, че и за сега де !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          още не са го показали толкова ясно, късите още не са ги ударили, има още мноого надолу!
                          Какви къси, скъсал се от къси
                          Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            А ти защо не сложиш някой лев на къси щом си толкова убеден в спада!? Спечели от своята "прозорливост" Докажи че си играч, а не хейтър - лаладжия по форуми!
                            точно 2 пъти питах как може да заложа на късо, при кой ИП от тук! Но никой не ми отговори ...
                            пп. изглежда, че ти знаеш как може да стане това, но защо не казваш? Това го питах, когато беше над 25(прегледай темата назад). Аз в Европа играя с маржин х5 , щях вече да съм 50% печалба ..
                            Last edited by petyob; 11.12.2021, 18:33.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              още не са го показали толкова ясно, късите още не са ги ударили, има още мноого надолу!
                              А ти защо не сложиш някой лев на къси щом си толкова убеден в спада!? Спечели от своята "прозорливост" Докажи че си играч, а не хейтър - лаладжия по форуми!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Ще го кажа кратко и ясно - вашия часовник избързваше и ония във Франкфурт ясно ви го показаха.
                                още не са го показали толкова ясно, късите още не са ги ударили, има още мноого надолу!

                                Коментар

                                Working...
                                X