IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
    С тези разпродажби само се отваря възможността за арбитраж във Франкфурт.
    А там кой ще купува? "Колегата" Янков ще продава сам на себе си ли?
    П.С. То слязло и под 20 вече - ихааа, доста бързо върви
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • С тези разпродажби само се отваря възможността за арбитраж във Франкфурт.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lars Разгледай мнение

        Ся да не се окаже че Батята и тука е продал на върха?
        Съмняваш ли се, аз съм повече от убеден, даже в темата за Агрия каза, че вече му била първа акция, а толкова се кълнеше и в Доверие, и тук. Прееваните камилчета, вярващи на Батя - епизод пореден - щеше да е смешно, ако не беше тъжно...
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Аз пък гледам мечката как танцува и ми е много кеф
          А, появи се темата, че тъкмо се бях протеснил да не я е резнал някой притеснен модератор Както казах - ледът се пропуква, г-да съдебни заседатели, да влезе убитият.

          Инта, 19,20 вече се вижда - ако излезе преди Коледа, да знаеш, че на 01.01.2022 ще почерпя с твоята бутилка за твое здраве, че да върви на хубаво и на теб, и на мен през цялата година
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Аз пък гледам мечката как танцува и ми е много кеф
            Ся да не се окаже че Батята и тука е продал на върха?

            Коментар


            • Аз пък гледам мечката как танцува и ми е много кеф

              Коментар


              • Kaкто е тръгнало ще ме замислят пак за влизане , това листване във франкфурт нали ви беше ясно че е доста по изискващо откъм мултипъли и такива брутални ръстове на цената ще са само с избухване на фундамента а не на очакванията в БГ .Това и беше един от аргументите да изляза ноември..и да сляза от вълната .Гледам мача...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                  Здравейте, дългосрочни инвеститори. Времето днес ще е студено, с преобладаваща намеса на мечките.
                  Объркал си темата .

                  Дългосрочните са в Морганика !

                  Коментар


                  • Здравейте, дългосрочни инвеститори. Времето днес ще е студено, с преобладаваща намеса на мечките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Не знам да има по голям лаладжия от Боко Тиквата ! И тук във форума сте много лаладжиите !
                      Седи грей се - сега ще потънете до края на 2022ра с общо 20 милиарда нов дълг + 12.5 евро-програми, ще удвоите общия дълг - леле, нова Турция, не нова Гърция направо

                      Ей тъй докато си пишеш глупостите, рязко ще обеднееш двойно.

                      Коментар


                      • козльо всъщност е камилче, но от глупавите, дето се яздят, но и те са полезни, не може без тях. Уникално е как никога не уцелва момента - сега се стяга за рали, а пък цяло лято ще маже ските. Тогава цената ще е едноцифрена

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Да каже за електрическите коли дето ги обещаваше също - дето сега ги изтеглят навсякъде от употреба заради дефекти лаладжия пълен!
                          Не знам да има по голям лаладжия от Боко Тиквата ! И тук във форума сте много лаладжиите !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ka64abezgue Разгледай мнение
                            Кирил Петков тукущо каза, че иска първия български еднорог
                            Да каже за електрическите коли дето ги обещаваше също - дето сега ги изтеглят навсякъде от употреба заради дефекти лаладжия пълен!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Първи ще е payhawk
                              Едва ли, на тях скоро им мина рунда, следващата една година едва ли ще имат друг, някой може да ги изпревари

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ka64abezgue Разгледай мнение
                                Кирил Петков тукущо каза, че иска първия български еднорог
                                А не бе, майтап им се струва на главорезите понижители
                                Искай и ще ти се даде

                                Коментар

                                Working...
                                X