IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Click image for larger version

Name:	alterko.jpg
Views:	1
Size:	56.6 КБ
ID:	3842830




    Без промяна в "скоростта".... ("ъгълчето" по Ган)
    Който разбрал - разбрал. После става - "кака се ожени"
    Last edited by precakanoto; 10.12.2021, 10:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Благодаря

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от LaCosta Разгледай мнение
          Види ми се, че и други са поразпънали акордеона като гледам как западна тая темата.
          А най-съобразителните вероятно тая вечер разпъват и заради добре отплатилия се дрон.
          Като гледам дронът - вчера беше по-платежен.

          Коментар


          • Види ми се, че и други са поразпънали акордеона като гледам как западна тая темата.
            А най-съобразителните вероятно тая вечер разпъват и заради добре отплатилия се дрон.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              И на 25 и на 26 и на 27 и нагоре имаше. А някои като продадоха и акордеон разпъваха
              Да разпънеш акордеона преди гмуркане - безценно

              Коментар


              • Направихме стабилна корекция.
                Време е да излитаме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                  Да не продавате, за да влизате в Дронамикс Щото аз това упражнение го направих преди време

                  Та кой ми се смя преди време, че излязох на доста солидна печалба
                  Никой не се интересува от тебе, успокой се.

                  Коментар


                  • Да не продавате, за да влизате в Дронамикс Щото аз това упражнение го направих преди време

                    Та кой ми се смя преди време, че излязох на доста солидна печалба
                    Last edited by Eminem; 09.12.2021, 13:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Според мен има много още да учиш за техническия анализ.
                      Еееее...ти па...нищо не казА.....техническия анализ той го е измислил....даже два пъти....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Бруталното рали тепърва предстои!
                        маняна
                        Пак затвори на червен бар.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Ами Бат Пеше ,питай "ловеца" на дъна,също имаше и един друг, уж тех.анализатор,но левел минус 1 ,ти ли беше нз,но ................


                          обем има,но е ЧЕРВЕН (разтоварват самосвалите) .Нали си спомняш петък урока ми за обема през "зеления ден" .Ами всичко се потвърждава на 100% ... Ще трябва пари да ви взимам вече за уроците

                          И още нещо, днес ще имаме втория по големина дневен червен обем (а,може и първи) откакто е лисната .......А е още 12:30...

                          Не е препоръка



                          https://i.imgur.com/NuEnkbZ.jpg



                          Според мен има много още да учиш за техническия анализ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Ами Бат Пеше ,питай "ловеца" на дъна,също имаше и един друг, уж тех.анализатор,но левел минус 1 ,ти ли беше нз,но ................


                            обем има,но е ЧЕРВЕН (разтоварват самосвалите) .Нали си спомняш петък урока ми за обема през "зеления ден" .Ами всичко се потвърждава на 100% ... Ще трябва пари да ви взимам вече за уроците

                            И още нещо, днес ще имаме втория по големина дневен червен обем (а,може и първи) откакто е лисната .......А е още 12:30...

                            Не е препоръка



                            https://i.imgur.com/NuEnkbZ.jpg
                            Обема казваш е червен защото просто са свалили продава цената, това ОК ама тия балъци дето купуват те кви са, кьорави, прости?
                            Това е самото начало и мисля, че акциите които сега се продават са само на някой от компанията или както са се разбрали да има ликвидност и бройки на другата борса. Едва ли някой купил там в началото на 15, че и 16 бърза да ги метне на 12 и нещо за една седмица време. пак ти казвам, че мисля, че грешиш за тия неща прекалено рано е бе човек

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


                              Бруталното рали тепърва предстои!

                              Коментар




                              • Коментар

                                Working...
                                X