IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Нека мечката бъде с вас през новата седмица!
    Щом си ТАКЪВ ВИКАЧ НА МЕЧКИ - Нека мечката те има една година напред

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Абе да не стане на 35 лв. да се подиграваш на тези дето са те послушали и са продали сега!? Щото в ДОХ вече го извъртя този подъл номер
      абе да не стане на 12лв. и тогава да кажеш, че си бил бил продал още на върха на 25лв

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
        Хейтърчо,като се вдигне цената къде ще се покриеш?!?!
        Ето един купувал горе в небесата и глътнал вода
        Аз ще съм тук ДОКАТО този балон се пукне !


        Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Абе да не стане на 35 лв.
        Абе,ако и т.н. са в сферата на мечтите. Тази цена няма как да стане реалност ,поне не в близките 6-7 месеца.Ако обаче по някакъв невероятен начин успеят да го надуят с горещ въздух до там,то балона ще се пукне още по-лошо и много бързо ще видим цени под 5лв даже в много кратък срок.

        По- добре за Лешперко е СЕГА да си направи по-дълбока корекция, отколкото да го пълнят с хелии.Щото при втория вариант, буквално ще го вкарат за много дълъг период ,месеци и даже години,в реанимация
        Last edited by X_Y; 13.12.2021, 10:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Абе да не стане на 35 лв. да се подиграваш на тези дето са те послушали и са продали сега!? Щото в ДОХ вече го извъртя този подъл номер
          както винаги, ако нямаш сигнал по телефона, си с неадекватни коментари. Питай Алчен кой и какво беше продавал тогава и най-вече - Защо? Има една творба на Щастливеца - Пази Боже сляпо да прогледа, прочети я, че явно не си я чел като малък, щото от наперването на перчема тази година следва стандартното приземяване, което не ти пожелавам
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Нека мечката бъде с вас през новата седмица!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Купуват,ама гълтат вода и се покриват
              Хейтърчо,като се вдигне цената къде ще се покриеш?!?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Винаги ми е било интересно как е възможно всички видове никове на мечки да са бикове в тази позиция? Обяснявам си го единствено с многникието и неособено високата интелигентност на създателя им. Но спокойно, пиесата се движи сремително към гранде финале ми единици ще са тези като Греъм, дето ще успеят да излязат преди да пукне пушката (както е казал класикът Чехов) в последното действие. А всички знаем какво се случва, когато някон извика "пожааар" в препълнено с адепти театрално представление...
                Абе да не стане на 35 лв. да се подиграваш на тези дето са те послушали и са продали сега!? Щото в ДОХ вече го извъртя този подъл номер

                Коментар


                • Винаги ми е било интересно как е възможно всички видове никове на мечки да са бикове в тази позиция? Обяснявам си го единствено с многникието и неособено високата интелигентност на създателя им. Но спокойно, пиесата се движи сремително към гранде финале ми единици ще са тези като Греъм, дето ще успеят да излязат преди да пукне пушката (както е казал класикът Чехов) в последното действие. А всички знаем какво се случва, когато някон извика "пожааар" в препълнено с адепти театрално представление...
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin
                    Абе никой ли не усреднява тук, що не купувате спада?
                    Купуват,ама гълтат вода и се покриват

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Петрунке, ще гледаш ето така , когато литнем в небесата и трупаме тлъсти печалби.
                      Дотогава можеш свободно да развиваш фантазиите си, в каквато посока искаш.
                      О, че вие вече ги трупате За мажото хахаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Бат Петъо,ако можеше да се шортва тоя джънк, цената нямаше да е повече от 5лв. И тоя огромен балон нямаше да се надуе.Но сега като им пукне в лицето ,ще го научат по трудния начин
                        Дет се вика това им е първия балон,а се мислят за инвеститори от ранга на Уорън Бъфет
                        Петрунке, ще гледаш ето така , когато литнем в небесата и трупаме тлъсти печалби.
                        Дотогава можеш свободно да развиваш фантазиите си, в каквато посока искаш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                          точно 2 пъти питах как може да заложа на късо, при кой ИП от тук! Но никой не ми отговори ...
                          пп. изглежда, че ти знаеш как може да стане това, но защо не казваш? Това го питах, когато беше над 25(прегледай темата назад). Аз в Европа играя с маржин х5 , щях вече да съм 50% печалба ..
                          Бат Петъо,ако можеше да се шортва тоя джънк, цената нямаше да е повече от 5лв. И тоя огромен балон нямаше да се надуе.Но сега като им пукне в лицето ,ще го научат по трудния начин
                          Дет се вика това им е първия балон,а се мислят за инвеститори от ранга на Уорън Бъфет

                          Last edited by X_Y; 12.12.2021, 10:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                            Както се дават - с договор за заем , гаранция , лихва ...
                            е какви са тези гаранции?? не искам да се занимавам с глупости. Бях питал и не знам защо не ме разбират - къде може да си открия акаунт, да внеса пари и да направя продажба, без да съм купил. по възможност с по-голям ливеридж, че повечето пари съм ги наместил вече. Има ли нещо неясно ?
                            ПП. но бих продал до 10к.
                            Last edited by petyob; 11.12.2021, 23:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              по какъв начин ще ми ги дадеш? аз не искам да се занимавам с повече от 2 клика на мишката
                              Както се дават - с договор за заем , гаранция , лихва ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                                Колко акции искаш да ти дам назаем !?
                                по какъв начин ще ми ги дадеш? аз не искам да се занимавам с повече от 2 клика на мишката

                                Коментар

                                Working...
                                X