IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    как е, върви ли търговията на майната си, че гледам днес цифром и словом 0 сделки. Да ви няпомня ли пак текстът на халтурата - в нея дословно си пишеше, че на майната си имало предостатъчно китайски ребрандировачи и нови не им трябвали. Пишеше и за акциите 2 за 3 - това може да е било служителските, остана само скандинавскич махагон, ама той се оказа, че се обезценил и станал пари за семки - 1-2 милиончета само. Чакаме окончателните данни за годишните продажби и печалби, които ще се окажат минимално нагоре спрямо 2020, докато цената е нарастнала 5 пъти, и загъваме цирка, а инта ми праща едно уиски, ако е успял да кешира овреме
    Не мога да си обясня как може да се ощастливява човек от онещастливяването на другите.
    За да е щастлив човек трябва и средата/ и околните му/ да са такива.
    С болшинството от постовете си г-н Груев се опитва да ме опровергае, но предполагам като добър адвокат, това е игра и блъф от негова страна.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      как е, върви ли търговията на майната си, че гледам днес цифром и словом 0 сделки. Да ви няпомня ли пак текстът на халтурата - в нея дословно си пишеше, че на майната си имало предостатъчно китайски ребрандировачи и нови не им трябвали. Пишеше и за акциите 2 за 3 - това може да е било служителските, остана само скандинавскич махагон, ама той се оказа, че се обезценил и станал пари за семки - 1-2 милиончета само. Чакаме окончателните данни за годишните продажби и печалби, които ще се окажат минимално нагоре спрямо 2020, докато цената е нарастнала 5 пъти, и загъваме цирка, а инта ми праща едно уиски, ако е успял да кешира овреме

      То Ти напиване нямаш, ама пък СРАМа никаква ти не остнАла...
      $Преди година и 10месеца време, бях готов да ти прехвърля 10бр. на ХЕС с депозитарна за да се снимаш с тях от после,...- надъм се да си не забравил, комай много ти усложлива паметта!!!
      За избраното ниво по Алтерко и наместването ти, на задницата-разголена върху ден и цена и Дума не обелих(не означава че не усетих!!)!
      Тк че седи мирен и гледай да не политнеш сам- там- де си се вторачил!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
        и аз много я харесвам тази акция, въобще не съм хейтър. И Митето го харесвам. Ще си купя сигурно, но чакам да падне цената ... да е едноцифрена
        При това положение със сигурност ще си купиш, когато стане трицифрена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
          и аз много я харесвам тази акция, въобще не съм хейтър. И Митето го харесвам. Ще си купя сигурно, но чакам да падне цената ... да е едноцифрена
          Не чакай.
          Ами изобрети машина за връщане във
          времвремето и айде 2019

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            Човека с акордеона си прибра печалбата и сега си бара "гегата"
            Бе ти не знаеш ми-минор (шопен) как звучи на акордеона, какво да кажем за ми-мажор, шот твоето е там некъде, Едно време и аз за първи път разпънах акордеон-хармоника, (имаше една стара градска - "дядо поооопее...дошла е млада баба... да се изповяда") ... на него ми напомня
            В положителен смисъл да се тълкува
            Last edited by precakanoto; 10.12.2021, 14:41.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Груйката и ония с акордеоните ще гледат ето така:
              Казано на уличен търговски жаргон: Който разбира, на Алтерко се спира!
              Човека с акордеона си прибра печалбата и сега си бара "гегата"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                маняна
                На 11.70 няма никой. Скоро едноцифрени котировки.
                Click image for larger version

Name:	265061750_425423329279041_4835754996716252890_n.jpg
Views:	1
Size:	49.6 КБ
ID:	3842961

                Коментар


                • и аз много я харесвам тази акция, въобще не съм хейтър. И Митето го харесвам. Ще си купя сигурно, но чакам да падне цената ... да е едноцифрена

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    алоооооооооо тоти от САК
                    знаем че всеки се излага СПОРЕД възможностите си АМА прекаляваш

                    тренда е нагоре и предстои
                    маняна
                    На 11.70 няма никой. Скоро едноцифрени котировки.

                    Коментар


                    • Груйката и ония с акордеоните ще гледат ето така:
                      Казано на уличен търговски жаргон: Който разбира, на Алтерко се спира!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        как е, върви ли търговията на майната си, че гледам днес цифром и словом 0 сделки. Да ви няпомня ли пак текстът на халтурата - в нея дословно си пишеше, че на майната си имало предостатъчно китайски ребрандировачи и нови не им трябвали. Пишеше и за акциите 2 за 3 - това може да е било служителските, остана само скандинавскич махагон, ама той се оказа, че се обезценил и станал пари за семки - 1-2 милиончета само. Чакаме окончателните данни за годишните продажби и печалби, които ще се окажат минимално нагоре спрямо 2020, докато цената е нарастнала 5 пъти, и загъваме цирка, а инта ми праща едно уиски, ако е успял да кешира овреме
                        алоооооооооо тоти от САК
                        знаем че всеки се излага СПОРЕД възможностите си АМА прекаляваш

                        тренда е нагоре и предстои

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          как е, върви ли търговията на майната си, че гледам днес цифром и словом 0 сделки. Да ви няпомня ли пак текстът на халтурата - в нея дословно си пишеше, че на майната си имало предостатъчно китайски ребрандировачи и нови не им трябвали. Пишеше и за акциите 2 за 3 - това може да е било служителските, остана само скандинавскич махагон, ама той се оказа, че се обезценил и станал пари за семки - 1-2 милиончета само. Чакаме окончателните данни за годишните продажби и печалби, които ще се окажат минимално нагоре спрямо 2020, докато цената е нарастнала 5 пъти, и загъваме цирка, а инта ми праща едно уиски, ако е успял да кешира овреме
                          За интата ли ти е дерт или си се ошашавил, че това недай си боже може да е "дъното"
                          Макар, че тук не дъно ами и корекция няма
                          Груйче, що си не играеш твоята игра ами се занимаваш с неща извън нея
                          Гледай тука и се учи. Това не е грешно - Човек Цял живот се учи. Селави
                          Last edited by precakanoto; 10.12.2021, 14:00.

                          Коментар


                          • как е, върви ли търговията на майната си, че гледам днес цифром и словом 0 сделки. Да ви няпомня ли пак текстът на халтурата - в нея дословно си пишеше, че на майната си имало предостатъчно китайски ребрандировачи и нови не им трябвали. Пишеше и за акциите 2 за 3 - това може да е било служителските, остана само скандинавскич махагон, ама той се оказа, че се обезценил и станал пари за семки - 1-2 милиончета само. Чакаме окончателните данни за годишните продажби и печалби, които ще се окажат минимално нагоре спрямо 2020, докато цената е нарастнала 5 пъти, и загъваме цирка, а инта ми праща едно уиски, ако е успял да кешира овреме
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Употребихте Фибоначи като някоя фльорца на околовръстното
                              Ама ние не сме за полвин месец на пазара
                              По-интересно е обаче - А сега накъде
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                                Да не продавате, за да влизате в Дронамикс Щото аз това упражнение го направих преди време

                                Та кой ми се смя преди време, че излязох на доста солидна печалба
                                Ти наред ли си. да изпуснем питомното за да гоним дивото. Нема нужда !

                                Коментар

                                Working...
                                X