IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

    Гледам, че за пореден ден познавам посоката, пък ти си лай колкото искаш. Аз ви чакам на 18 + кинта
    Нема лабаво.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Все си ти е кеф.
      Щото съм много добър

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Аз пък гледам мечката как танцува и ми е много кеф
        Все си ти е кеф.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Не ти трябва, обещах ти тая седмица едноцифрени котировки - до сряда ще ги имаш
          Я пак.

          Коментар


          • УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
            С настоящото и в законово установения срок Ви информираме, че в деловодството на
            „Алтерко“ АД са получени следните уведомления:
            Уведомление по чл. 19, пар. 1 от Регламент (ЕС) № 596/2014 на Европейския парламент и
            на Съвета от ИМПЕТУС КАПИТАЛ ООД, в качеството му на лице, тясно свързано с лице с
            ръководни функции, а именно Николай Ангелов Мартинов – член на СД на „Алтерко“ АД - за
            извършени от ИМПЕТУС КАПИТАЛ ООД и за сметка на това дружеството сделки както
            следва:
            -
            репо сделка (отваряща) относно 135 000 броя акции от капитала на „Алтерко“ АД (ISIN
            BG1100003166) при единична цена BGN 1.90, от дата 13.12.2021 г. извън регулиран
            пазар - чрез инвестиционен посредник „Елана Трейдинг“ АД.
            -
            репо сделка (затваряща) относно 135 000 броя акции от капитала на „Алтерко“ АД
            (ISIN BG1100003166) при единична цена BGN 1.971, от дата 13.12.2021 г. извън
            регулиран пазар - чрез инвестиционен посредник „Елана Трейдинг“ АД.
            С уважение:
            ……………………
            Деница Стефанова

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Tony - в екстри
              "Впечатлени сме от това колко голям е интересът към това устройство. Само за няколко часа първата партида устройства бяха продадени. Това още веднъж демонстрира, че найголямата сила на Алтерко е, че се вслушва в своите клиенти и предлага решения, които отговарят на техните нужди. Във времена на предизвикателства и несигурност, свързани с пандемията, всяко увеличение на битовите сметки може да бъде обезпокоително и ние със сигурност забелязахме това. След една изключително успешна година на многобройни продуктови премиери и вторично листване на Алтерко АД на регулирания пазар на Франкфуртската фондова борса, с Shelly TRV отново представихме продукт, който обещава висок принос към приходите през следващите години и се вписва в стратегията ни да се превърнем в един от водещите доставчици на решения за интелигентен дом",...


              Мен изглежда повече ме впечатли и това
              Благодаря!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Знем ли броя устройства в първата партида?
                Doри не се замислям по този въпрос а по това че от 200 милона радиатора само 5% са смарт
                Пък дори само 1 милион смарт устройства са верочтно 20 милиона приход за алтерко съвсем грубо казано. Могат да грабят с шепи пазарен дял ...
                (подчертаното долу в черно)
                Силата е в гъвкавостта, - могат да влязат в която и да е сфера
                . Което казвахме и с предишни постове Говорим за милиони долари все пак а не за 1500 декара алъш вериш на атера, който алъш вериш земя ще е през цялото й време на борсата същия алъш-вериш земя ,,,,РАзлика земята до небето. После някои се чудят е що не расте атера с повече от дивидента, ми как да расте ако се държи единствено на търговия със земя (дефакто спекула) и нищо ново не произвежда, а дори се декапитализира,... да ме извиняват феновете на атера там е друг тип катон, няма нищо общо с нашия . Е как да очакваме атераджии да ни оценяват - абсолютно безпредметно !
                И непрепоръчително

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Tony - в екстри
                  "Впечатлени сме от това колко голям е интересът към това устройство. Само за няколко часа първата партида устройства бяха продадени. Това още веднъж демонстрира, че найголямата сила на Алтерко е, че се вслушва в своите клиенти и предлага решения, които отговарят на техните нужди. Във времена на предизвикателства и несигурност, свързани с пандемията, всяко увеличение на битовите сметки може да бъде обезпокоително и ние със сигурност забелязахме това. След една изключително успешна година на многобройни продуктови премиери и вторично листване на Алтерко АД на регулирания пазар на Франкфуртската фондова борса, с Shelly TRV отново представихме продукт, който обещава висок принос към приходите през следващите години и се вписва в стратегията ни да се превърнем в един от водещите доставчици на решения за интелигентен дом",...


                  Мен изглежда повече ме впечатли и това
                  Знем ли броя устройства в първата партида?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    Здравей, къде е достъпна тази информация?
                    В магазина си стои достъпна за предварителни поръчки с изпращане след 29.12.21г.
                    Tony - в екстри
                    "Впечатлени сме от това колко голям е интересът към това устройство. Само за няколко часа първата партида устройства бяха продадени. Това още веднъж демонстрира, че найголямата сила на Алтерко е, че се вслушва в своите клиенти и предлага решения, които отговарят на техните нужди. Във времена на предизвикателства и несигурност, свързани с пандемията, всяко увеличение на битовите сметки може да бъде обезпокоително и ние със сигурност забелязахме това. След една изключително успешна година на многобройни продуктови премиери и вторично листване на Алтерко АД на регулирания пазар на Франкфуртската фондова борса, с Shelly TRV отново представихме продукт, който обещава висок принос към приходите през следващите години и се вписва в стратегията ни да се превърнем в един от водещите доставчици на решения за интелигентен дом",...


                    Мен изглежда повече ме впечатли и това
                    ("АЛТЕРКО"), доставчик на продукти за интернет на нещата и умни домове, базиран в София, България, навлиза в нов пазарен сегмент в областта на домашната автоматизация с пускането на най-новото допълнение към всепризната продуктова линия на Алтерко Роботикс - Shelly. Shelly TRV - интелигентен термостатен радиаторен вентил от следващо поколение за контрол на температурата и управление на отоплението - е смарт продукт за дома на конкурентна цена, който отправя предизвикателство към големите международни марки на този пазар.
                    След повече от 4 милионa устройства в над 1 милион домакинства Алтерко се фокусира и върху намаляването на сметките за отопление. С въвеждането на Shelly TRV Алтерко навлиза в пазарен сектор с потенциал от над 200 милиона нови радиатора, съвместими с Shelly TRV, само в Европа. С бързото покачване на цените на енергията клиентите все повече търсят иновативни решения за интелигентен дом, които ще им помогнат да оптимизират разходите си и да осигурят най-ефективно използване на енергията. Shelly TRV позволява на потребителите да оптимизират използването на отоплителните си системи и да спестят значително от сметките си. При по-малко от 5% пазар с интелигентни решения от този тип, пред Алтерко се откриват значителни възможности за растеж с Shelly TRV.
                    Last edited by precakanoto; 16.12.2021, 18:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      Днес докато се карахте видяхте ли, че са пуснали ново устройство - умен вентил за радиатори за парно и..... бройките от първата партида са разпродадени вече.


                      https://shelly.cloud/shelly-thermost...adiator-valve/
                      Здравей, къде е достъпна тази информация?
                      В магазина си стои достъпна за предварителни поръчки с изпращане след 29.12.21г.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Не ти е ясен изобщо,вервай ми
                        затова и не отговаряш...затова и бягаш...но както и де.
                        На преци ТА показа ръст,,твоя спад.Изчакай 1 месец и ще се разбере кой е разбирач.Няма смисъл от повече офтика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Е тези безмислени, безконкретики си писал .Какво си познал не е ясно.Постнал си и тази графика и си драснал няква линийка.Ако си бил пиян те разбирам,но иначе тренд линии не се чертаят така.Тази линия има 7-8 нарушения .Начало край всичко се размива


                          Петрунке, ти що не вземеш да начертаеш некоя линия с по-малко нарушения. Че на предната ти драсканица всички се смяхме.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Без промяна в "скоростта".... ("ъгълчето" по Ган)
                            Който разбрал - разбрал. После става - "кака се ожени"
                            Е тези безмислени, безконкретики си писал .Какво си познал не е ясно.Постнал си и тази графика и си драснал няква линийка.Ако си бил пиян те разбирам,но иначе тренд линии не се чертаят така.Тази линия има 7-8 нарушения .Начало край всичко се размива

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              че там нещо техническия анализ
                              Не ти е ясен изобщо,вервай ми
                              затова и не отговаряш...затова и бягаш...но както и де.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Оня ден даде някаква графика с недомлъвки и без да казваш нищо.Кажи къде отиваме сега ? Дай малко повече конкретика ?
                                Щото той и Агресивния бик ги пускаше уж продал НАД върха,после пък не бил,след това пък по-надолу уж бил продал и т.н. според посоката както тръгне на другия ден

                                Конкретиката каква е ? къде отиваме сега?
                                "Пенчо бре чети", ...
                                долу на няколко места пише къде отиваме.
                                Това са последните 55 стинки които ти оставям, колкото да изкараш за едно кайве
                                Видно че ни се разминават изцяло тех-анализите, така че, да се продължава спора за мен е безсмислено, защото освен че чартовете ти са "омазани", нищо друго не научавам покрай тотално неверни и заблуждаващи данни за % и за оборот. То и това е нещо де, остани си със здраве,
                                Е едно акордеонче може да разпъна довечера
                                Да видим какво става сега с мечкадарите в Агрия, че там изостана нещо техническия анализ,
                                Не е препоръка, а в случая и на теб препоръчвам да не флудиш още и още в темата.
                                Аз също спирам, - както казах гледам месечен чарт, а не хазарт
                                ps. Вслушай се в препоръката
                                Last edited by precakanoto; 16.12.2021, 16:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X