IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Пак повтарям.Никъде не съм посочил Алтерко. Можеш и в други компании а можеш и на други пазари. Пиша ти учебникарски истини. Ако беше чел, щеше да разбереш.
    Греъм, защо продължаваш да храниш трола!? Какъв е смисъла да обясняваш.. ако опиташ да обясниш на някое дърво в парка, шанса да те разбере е по-голям!
    Само се скапва темата така

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      Защо трябва да инвестирам в балон ,който е напомпен с горещ хелий,и то напомпен 500% ,и то на малка и несигурна борса на БФБ ?
      е това не мога да разбера.
      Аз ако искам +15% и на другия ден -25% ми има много по-добри места и неща ,който да търгувам.Сега ясно ли ти е?
      Пак повтарям.Никъде не съм посочил Алтерко. Можеш и в други компании а можеш и на други пазари. Пиша ти учебникарски истини. Ако беше чел, щеше да разбереш.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Ако акаунта ти е голям, ще има възможност да инвестираш част от него в компании, които са стабилни.Дават ти дивидентец, пък ако ще да не дават капиталова печалба. Но ще можеш да инвестираш и в акции, които са "нестабилни" и могат да докарат сериозна капиталова печалба.Особено в пазар като днешния....Та очевидно и твоя акаунт не е голям.Затова си потрайвай от време на време....
        Защо трябва да инвестирам в балон пред пръсване напомпен с горещ хелий,и то напомпан 500% ,и то на малка и несигурна борса като БФБ ? е това не мога да разбера.

        Аз ако искам +15% и на другия ден -25% ми има много по-добри места и неща ,който да търгувам.Сега ясно ли ти е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Важна е ,да.Много е важна даже.Стига акаунта да ти е голям,а не както твоя.Именно затова и няма как да го разбереш.
          Ако акаунта ти е голям, ще има възможност да инвестираш част от него в компании, които са стабилни.Дават ти дивидентец, пък ако ще да не дават капиталова печалба. Но ще можеш да инвестираш и в акции, които са "нестабилни" и могат да докарат сериозна капиталова печалба.Особено в пазар като днешния....Та очевидно и твоя акаунт не е голям.Затова си потрайвай от време на време....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            Важна е ,да.Много е важна даже.Стига акаунта да ти е голям,а не както твоя.Именно затова и няма как да го разбереш.
            Що не седиш там, нямаш акаунт, та си тръгнал да раздаваш акъл на Алтерко-акционерите
            КАто гледам в атера как са я накацали мечките, много е стабилна няма що. Само един спусък трябва за да тръгне по пързалката...
            Last edited by shokova terapia; 17.12.2021, 11:08.
            Не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fur6ton Разгледай мнение
              Да. Атера затова и не поскъпва с 500% за една година. Абе, стабилността е важна..
              Важна е ,да.Много е важна даже.Стига акаунта да ти е голям,а не както твоя.Именно затова и няма как да го разбереш.

              Коментар


              • кой ли е решил да крепи цената? Мажо с гърди на амбразурата ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  Тази крива линия която начерта, къде ще ни закара?
                  "Ще ни"...?!?!?Вас никъде няма да ви закара, защото нямаш....ще ги закара тях.Те си преценяват. Ти злорадствай и си прибирай хонорарчето за импресиите...
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Кви милиони долари ве шаран? Тея неща са измислени не преди 10г ,ми преди 30г Иди малко по Азия и ще разбереш за какви технологии става въпрос.
                    Тука изкарали някъв обикновен термостат, и то кой знае какъв бъгав нискокачествен боклук е, и голямата работа станала.

                    Атерата щото е много лоша акция затова не пада с 15% за ден и -40% за няколко дена !!! А тук ще видим и доста повече
                    Фундамента ти е ясен,колкото и техническия анализ .Гола вода си отвсякъде


                    п.с Нищо конкретно не каза за тех.анализ.Къде отиваме сега ? Защо ? Тази крива линия която начерта, къде ще ни закара?
                    Или ПАК постфактум ще излезеш след някоя седмица и ще кажеш ,че си познал нещо си ?
                    Да. Атера затова и не поскъпва с 500% за една година. Абе, стабилността е важна..

                    Коментар


                    • Не искам да се меся, но щом мечкарите са в паника и засвириха на тънки цигулки ....
                      твърдо бичи сигнал
                      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        . Което казвахме и с предишни постове Говорим за милиони долари все пак а не за 1500 декара алъш вериш на атера, който алъш вериш земя ще е през цялото й време на борсата същия алъш-вериш земя ,,,,РАзлика земята до небето. После някои се чудят е що не расте атера с повече от дивидента, ми как да расте ако се държи единствено на търговия със земя (дефакто спекула) и нищо ново не произвежда, а дори се декапитализира,... да ме извиняват феновете на атера там е друг тип катон, няма нищо общо с нашия . Е как да очакваме атераджии да ни оценяват - абсолютно безпредметно !
                        И непрепоръчително
                        Кви милиони долари ве шаран? Тея неща са измислени не преди 10г ,ми преди 30г Иди малко по Азия и ще разбереш за какви технологии става въпрос.
                        Тука изкарали някъв обикновен термостат, и то кой знае какъв бъгав нискокачествен боклук е, и голямата работа станала.

                        Атерата щото е много лоша акция затова не пада с 15% за ден и -40% за няколко дена !!! А тук ще видим и доста повече
                        Фундамента ти е ясен,колкото и техническия анализ .Гола вода си отвсякъде


                        п.с Нищо конкретно не каза за тех.анализ.Къде отиваме сега ? Защо ? Тази крива линия която начерта, къде ще ни закара?
                        Или ПАК постфактум ще излезеш след някоя седмица и ще кажеш ,че си познал нещо си ?
                        Last edited by petrg5s; 17.12.2021, 08:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Добро утро на всички!
                          Така като гледам днес има шанс мечката да потанцува
                          Ще ти потанцува връз празната кратуна в кухия трейдинг
                          Last edited by mecka_stryvnica; 17.12.2021, 07:31.

                          Коментар


                          • Добро утро на всички!
                            Така като гледам днес има шанс мечката да потанцува

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              То е очевидно че не се замисляш, понеже смарт термостати има от над 10 години на пазара
                              Аха и все са китайски буклуци, (нали това ти е втората от трите тези.)
                              Затова за 10г от 200милиона само 10милион радиатор имат "смарт" термостати.
                              А потребители се молят на Алтерко да направят други смарт за останалите 190 милиони радиатори, които са хептен без смарт
                              Или ти не си смарт, или явно това което наричаш "смарт" никак не е смарт Ама и смарт да е - има 190 милиона радиатора, които очевидно чакат за по-истинското смарт
                              (Купи си папо от смарт морганик, да станеш и ти по-смарт )
                              Last edited by precakanoto; 17.12.2021, 05:27.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Това за мен е важно / предвид кой го прави/, но не го разбирам. Никога не съм правил репо. Как така в един и същи ден се отваря и затваря репо сделка и какъв е смисълът от това?
                                Не се отваря и затваря, а затваря и отваря(наново)!

                                Коментар

                                Working...
                                X