IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

    Адвокате мога да ти вържа бас, че продажбите на Алтерко ще са над дадените от тях прогнози. Ако си с топки давай. Иначе само плямпаш плява.
    не е като да плямпа само, след като спечели подобен бас от полу-божеството за верващите тук явно е и с топки, нищо че не се виждат на аватара му

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Период Q1/19 Q2/19 Q3/19 Q4/19 Q1/20 Q2/20 Q3/20 Q4/20 Q1/21 Q2/21 Q3/21 Q4/21
      Продажби в хиляди лева 3200 3600 7000 7600 7200 7100 9600 15800 13800 12400 11700 21700
      Цена на папира в края на тримесечието 2,50 2,67 3,49 3,83 3,04 3,83 3,86 7,00 11,00 17,00 20,60 24,80
      нямам всички данни и не ми се рови чак толкова, но тази табличка е да се види как всичко се "случи" изведнъж точно след IPO-то в Кю4/2020. Изводите всеки сам да си ги прави и колкот е перЕспективен този папир.

      П.С. По-надолу някой беше писал за 90 милиона продажби за 2022 - мога да сложа бас, че няма да са толкова. За който се навие - облогът го знаете
      Адвокате мога да ти вържа бас, че продажбите на Алтерко ще са над дадените от тях прогнози. Ако си с топки давай. Иначе само плямпаш плява.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
        Shelly актуализира снимката на корицата на групата.


        Администратор
        · 19 ч ·
        40 000 members!
        Thank you Shelly fans all over the world!
        Your feedback is extremally valuable for us to make our products even better!


        Аз лично много ще се радвам, ако падне цената още,
        очаквам да надхвърлят доста прогнозата за тази година благодарение на ТРВ-то, надявам се да пуснат и стайно управление за подово отопление.
        Мисля, че новите германски служители имат пръст в пускането на този продукт.
        А да не забравяме, че годината тепъррва започва и ще има нови продукти
        Единственото, което според мен може да им попречи е криза в доставките, китай с тази политика на нулева толерантност към вируса, скоро може да се окажат напълно блокирани, в момента са напълно блокирани 3-4 милионни града и огромно пристанище/може би най-голямото в света заради един положителен/.
        Няма как да спрат омикрона
        Като гледам всички са си изпили домашното и се молят цената да падне, баси и борсата сме щом играчите са продали най ценната акция и се молим да падне че да върнем книжата
        ​​​​​​​Якооо свинщина удриии

        Коментар


        • Период Q1/19 Q2/19 Q3/19 Q4/19 Q1/20 Q2/20 Q3/20 Q4/20 Q1/21 Q2/21 Q3/21 Q4/21
          Продажби в хиляди лева 3200 3600 7000 7600 7200 7100 9600 15800 13800 12400 11700 21700
          Цена на папира в края на тримесечието 2,50 2,67 3,49 3,83 3,04 3,83 3,86 7,00 11,00 17,00 20,60 24,80
          нямам всички данни и не ми се рови чак толкова, но тази табличка е да се види как всичко се "случи" изведнъж точно след IPO-то в Кю4/2020. Изводите всеки сам да си ги прави и колкот е перЕспективен този папир.

          П.С. По-надолу някой беше писал за 90 милиона продажби за 2022 - мога да сложа бас, че няма да са толкова. За който се навие - облогът го знаете
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Радвам се, че много добре съм си написал домашното Вие не се ли радвате?
            Какво домашно че не се разбра

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              Точно две години ви дондуркаха, да се набиете всички тук и да ви е топ акцията в портфейла, видно и от анкетите.
              Сега борбата, ще е кой да напусне балона с по-малко щети и да се вреди на другите, които са много евтини акции.
              Много явно си повярваха, че Лещерко струва повече от ФИБ, ХИм или ЦКБ. УСПЕХ в разбалончването и търсенето на ФУНДАМЕНТА!
              пиб къде е?
              износваш се да повтаряш едно и също!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Не извъртайте нещата! Никога не съм казал нещо лошо за компанията или за екипа. Винаги съм коментирал само цената на акцията. Алтерко е много добра компания и резултатите го показват. Като всички знаем обаче и на най-добрите компании акциите се надценяват и подценяват.
                Това не беше реплика към теб, а по принцип !

                Коментар


                • Не извъртайте нещата! Никога не съм казал нещо лошо за компанията или за екипа. Винаги съм коментирал само цената на акцията. Алтерко е много добра компания и резултатите го показват. Като всички знаем обаче и на най-добрите компании акциите се надценяват и подценяват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Shelly актуализира снимката на корицата на групата.


                    Администратор
                    · 19 ч ·
                    40 000 members!
                    Thank you Shelly fans all over the world!
                    Your feedback is extremally valuable for us to make our products even better!


                    Аз лично много ще се радвам, ако падне цената още,
                    очаквам да надхвърлят доста прогнозата за тази година благодарение на ТРВ-то, надявам се да пуснат и стайно управление за подово отопление.
                    Мисля, че новите германски служители имат пръст в пускането на този продукт.
                    А да не забравяме, че годината тепъррва започва и ще има нови продукти
                    Единственото, което според мен може да им попречи е криза в доставките, китай с тази политика на нулева толерантност към вируса, скоро може да се окажат напълно блокирани, в момента са напълно блокирани 3-4 милионни града и огромно пристанище/може би най-голямото в света заради един положителен/.
                    ​​​​​​​Няма как да спрат омикрона
                    Единствената българска компания участник в най голямото технологично изложение, обаче ние типично по български плюем по всичко българско и родно ! Цена на акция няма какво да се коментира, тя ще се движи според резултатите ! Компанията заслужава адмирации само заради това, че е от малкото български такива продаващи продукцията си в целия свят !

                    Коментар


                    • Радвам се, че много добре съм си написал домашното Вие не се ли радвате?

                      Коментар


                      • Shelly актуализира снимката на корицата на групата.


                        Администратор
                        · 19 ч ·
                        40 000 members!
                        Thank you Shelly fans all over the world!
                        Your feedback is extremally valuable for us to make our products even better!


                        Аз лично много ще се радвам, ако падне цената още,
                        очаквам да надхвърлят доста прогнозата за тази година благодарение на ТРВ-то, надявам се да пуснат и стайно управление за подово отопление.
                        Мисля, че новите германски служители имат пръст в пускането на този продукт.
                        А да не забравяме, че годината тепъррва започва и ще има нови продукти
                        Единственото, което според мен може да им попречи е криза в доставките, китай с тази политика на нулева толерантност към вируса, скоро може да се окажат напълно блокирани, в момента са напълно блокирани 3-4 милионни града и огромно пристанище/може би най-голямото в света заради един положителен/.
                        ​​​​​​​Няма как да спрат омикрона

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Упс
                          Гледкаш ли пак.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Упс
                            Абе облизвате се като котараци да купите ако падне ама де да видим !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Удрииии.
                              удри удри. ама не ще няма пауър
                              кажи как е морганика.
                              от както се набабани вътре взе че сурна под емисионна .... има ли изглед да докара 19

                              Коментар


                              • Точно две години ви дондуркаха, да се набиете всички тук и да ви е топ акцията в портфейла, видно и от анкетите.
                                Сега борбата, ще е кой да напусне балона с по-малко щети и да се вреди на другите, които са много евтини акции.
                                Много явно си повярваха, че Лещерко струва повече от ФИБ, ХИм или ЦКБ. УСПЕХ в разбалончването и търсенето на ФУНДАМЕНТА!

                                Коментар

                                Working...
                                X