IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Проблема е че като глътнат вода и сменят профилите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

      Батя, напиши им после и кога си продал, да се научат поне с 1-2 лв горница
      Няма грижи! Макар че не виждам особено смисъл.. То развален грамофон.. Ти му казваш нещо като хората, то същата песен си върти.
      Да плува както си знае и да гълта вода!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Да добавя само че днес имам покупки на 17 и 16,80 лв.
        Ще поживеем и ще видим кое профи е било право
        Батя, напиши им после и кога си продал, да се научат поне с 1-2 лв горница
        търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Не знам дали съм аматьорче, може и така да е, макар че за 20 г. на БФБ средната ми годишна доходност е +26%, което съм чувал от други по-разбиращи, че е доста добре.. знам ли..
          Но пък друго съм сигурен.. че ти си едно драскащо и вряскащо човече на което само устата му е голяма, а друго всичко му е мъничко..

          На тъпия Инвестор пак не му работи игнор функцията, иначе въобще нямаше и да се занимавам със смешко като теб, който днес го има а след няколко месеца го няма.. или поне ника му
          Средната с фалити от време на време - винаги е нула Като теб.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Не знам дали съм аматьорче, може и така да е, макар че за 20 г. на БФБ средната ми годишна доходност е +26%, което съм чувал от други по-)
            По надолу съм писал и на Агресивния шаран същото.Видиш ли някой да се хвали по форумите,той е 100%-ов балък
            Никой голям играч никога няма да тръгне да се хвали по форумите.

            Плюс,основното е да се гледат фактите ,а не празните приказки като твойте.Преди месец-два ловеше дъна ,тогава ти казах,че ще глътнеш вода,така и стана.Не знам аз ли изчезвам,но тогава ТИ изчезна изведнъж.Миналия месец на голямото клане,пак ТИ изчезна цял месец.Та, както казах,празните приказки пред кварталните бабички,пред хора който разбират,не вървят !

            И отделно си нервен от загубите.А от ловец на дъна има само едно нещо, което е по-опасно.Нервен ловец на дъна
            Last edited by petrg5s; 24.02.2022, 16:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

              Ако си умен както казваш, възползвай се "простотията" на другите. Нямам тук.
              Как да се възползва, като нито топки има, нито пари !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Не разбираш какво казвам,защото си аматъорче.
                В случая грешката ти е ,че не правиш разлика между МЕСЕЧЕН и ДНЕВЕН тренд.За теб всичко е едно, и то едно нищо Как искаш да разбереш ?Не става
                Не знам дали съм аматьорче, може и така да е, макар че за 20 г. на БФБ средната ми годишна доходност е +26%, което съм чувал от други по-разбиращи, че е доста добре.. знам ли..
                Но пък друго съм сигурен.. че ти си едно драскащо и вряскащо човече на което само устата му е голяма, а друго всичко му е мъничко..

                На тъпия Инвестор пак не му работи игнор функцията, иначе въобще нямаше и да се занимавам със смешко като теб, който днес го има а след няколко месеца го няма.. или поне ника му

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Добре де защо точно 15 лева........не може ли да е 14 или 16?
                  Толкова ми показва ексел-а.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    УНИКАЛНА БЪЛГАРСКА ПРОСТОТИЯ САМО НА БФБ!
                    Ако си умен както казваш, възползвай се "простотията" на другите. Нямам тук.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Помня че на 21-22 лв. беше пуснал графика и прогноза че можело да се повдигне Алтерко сега... явно си мислел че тогава е "на земята", но... май не било..
                      Не разбираш какво казвам,защото си аматъорче.
                      В случая грешката ти е ,че не правиш разлика между МЕСЕЧЕН и ДНЕВЕН тренд.За теб всичко е едно, и то едно нищо Как искаш да разбереш ?Не става

                      Коментар


                      • УНИКАЛНА БЪЛГАРСКА ПРОСТОТИЯ САМО НА БФБ!

                        Коментар


                        • Това май е единствената акция на света която в момент като този свети на +100%! Чудя се как още има такива наивници и измамници на БФБ, които поддържат такива балони! WTF?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Падащ нож не се лови с голи ръце,девойчета.Изчаква се да падне и едва тогава се взима безопасно от земята !
                            Много хора ще го разберат ,но по трудния начин

                            [ATTACH=CONFIG]n3878318[/ATTACH]
                            Ще ни кажеш ли кога точно е това "на земята", че ние не сме такива специалисти и не ги разбираме тия неща

                            Помня че на 21-22 лв. беше пуснал графика и прогноза че можело да се повдигне Алтерко сега... явно си мислел че тогава е "на земята", но... май не било..

                            Коментар


                            • Падащ нож не се лови с голи ръце,девойчета.Изчаква се да падне и едва тогава се взима безопасно от земята !
                              Много хора ще го разберат ,но по трудния начин

                              Click image for larger version

Name:	55555.jpg
Views:	1
Size:	48.7 КБ
ID:	3878318
                              Last edited by petrg5s; 24.02.2022, 14:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                                Аз си чакам 15-те лева. Да, нека видим
                                Добре де защо точно 15 лева........не може ли да е 14 или 16?
                                Last edited by спекуланта; 24.02.2022, 14:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X