IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шелли груп АД (A4L)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това май е единствената акция на света която в момент като този свети на +100%! Чудя се как още има такива наивници и измамници на БФБ, които поддържат такива балони! WTF?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      Падащ нож не се лови с голи ръце,девойчета.Изчаква се да падне и едва тогава се взима безопасно от земята !
      Много хора ще го разберат ,но по трудния начин

      [ATTACH=CONFIG]n3878318[/ATTACH]
      Ще ни кажеш ли кога точно е това "на земята", че ние не сме такива специалисти и не ги разбираме тия неща

      Помня че на 21-22 лв. беше пуснал графика и прогноза че можело да се повдигне Алтерко сега... явно си мислел че тогава е "на земята", но... май не било..

      Коментар


      • Падащ нож не се лови с голи ръце,девойчета.Изчаква се да падне и едва тогава се взима безопасно от земята !
        Много хора ще го разберат ,но по трудния начин

        Click image for larger version

Name:	55555.jpg
Views:	1
Size:	48.7 КБ
ID:	3878318
        Last edited by petrg5s; 24.02.2022, 15:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

          Аз си чакам 15-те лева. Да, нека видим
          Добре де защо точно 15 лева........не може ли да е 14 или 16?
          Last edited by спекуланта; 24.02.2022, 15:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Да добавя само че днес имам покупки на 17 и 16,80 лв.
            Ще поживеем и ще видим кое профи е било право
            Аз си чакам 15-те лева. Да, нека видим

            Коментар


            • Да добавя само че днес имам покупки на 17 и 16,80 лв.
              Ще поживеем и ще видим кое профи е било право

              Коментар


              • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                това дружество е изложено 99% на риска, наречен доставки от Китай!!!
                ако някой гърми то това първо ще е Алтерко , което вероятно вече го усещат, но си траят
                Отменям коментара си за покупка на 3 лв......Дори да стигне там, или когато стигне там, няма да имам желание за покупка!
                Само че Китай работят с всички сили този проблем да го няма скоро, защото износа им е по-важен от въздуха, не се ли сещате госпожо "профи"
                От дуга страна при ескалираща енергийна криза и все по-голям интерес на потребителите към енергоспестяващи технологии и джажи.. правите ли връзка какво значи това за бизнеса на Алтерко!?

                И все пак мисля че мечтаните от вас 3 лв. имат шанс.. В рамките на около година и след сплит 1:10

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lars Разгледай мнение

                  Днес не.
                  И "утре" е ден. Бърза работа нямаме
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Тук някои чакат 15 Съмнявам се, че ще стане
                    Значи 100% стане

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lars Разгледай мнение

                      Днес не.
                      Някой каза, че чака 3, и на толкова не би си купил...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Тук някои чакат 15 Съмнявам се, че се стане
                        Днес не.

                        Коментар


                        • Тук някои чакат 15 Съмнявам се, че ще стане
                          Last edited by Агресивен бик; 24.02.2022, 11:55.

                          Коментар


                          • Чудя се каква е логиката цената тук да пада, след последниет събития нефта и газ-а са в небето, ще го последва и тока, това означава много по-голям интерес към енергоспестяващите продукти, които продава Алтерко....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                              Преди около месец го прогнозирах. Да, продадох и сега чакам удобен момент за нов вход. Бъдете здрави
                              https://www.youtube.com/watch?v=EfJ2oevQ_uY
                              това дружество е изложено 99% на риска, наречен доставки от Китай!!!
                              ако някой гърми то това първо ще е Алтерко , което вероятно вече го усещат, но си траят
                              Отменям коментара си за покупка на 3 лв......Дори да стигне там, или когато стигне там, няма да имам желание за покупка!
                              IM d best

                              Коментар


                              • Смятам, че и твоята прогноза ще отиде при оная с елхата

                                Коментар

                                Working...
                                X